Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 17. okt 2020 o 15:01

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 17. a 18. októbra 2020.

Nedeľa 18. októbra

Hokej

Tipos extraliga, dohrávka 1. kola

HKM Zvolen – HC Košice 5:3 (2:0, 2:0, 1:3), 16. Kelemen (J. Mikúš, Betker), 20. Nuutinen (P. Zuzin), 23. Kelemen (Kolenič, Hraško), 30. Puliš, 45. R. Bondra (Puliš) - 51. Vopelka (Mudrák), 53. Růžička (M. Chovan, Deyl), 60. Klhůfek (Milý)

Hádzaná

Európska liga žien, 2. predkolo, odveta (hrá sa vo Francúzsku)

Iuventa Michalovce – Paríž 92 26:29 (14:12) - prvý zápas 14:36

Iuventa: Jablonská-Bobalová, Kordowiecka – Klučková 2, Rebičová 3, Trifunovičová 1, Trúnková 1, Kohuchocá, Kakaščíková, Štefanová 1, Holejová 6, Godecová 1, Bajčiová 3, Dmytrenková, Dulinová 4, Popovcová 4.

Pok. hody 2/2 – 3/2, vylúčené 5 – 6. Rozhodovali Rosendo a Rodriguez Estevez (Špan.).

Sobota 17. októbra

Futbal

Fortuna liga, 10. kolo

MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:4 (0:1), 51. Trusa, 64. Soler - 14. Divković, 55. Friede, 83. Kalmár (pk), 90.+3 Fábry

Hádzaná

Európska liga žien, 2. predkolo, 1. zápas

Paríž 92 - Iuventa Michalovce 36:14 (19:7)

Iuventa: Kordowiecka, Jablonska-Bobalová – Klučková 6, Holejová 3, Trifunovičová 2, Kohuchová 2, Popovcová 1, Rebičová, Bajčiová, Trúnková, Čorovičová, Godecová, Kakaščíková, Štefanová, Dulinová, Dmytrenková.

Pok. hody 4/2 – 6/4, vylúčené 3 – 3. Rozhodovali Rosendo a Rodriguez Estevez (Šp.), 703 divákov.

Volejbal

Extraliga mužov, 4. kolo

ŠŠ volejbal Trenčín - VK KDS Šport Košice 1:3 (-18, 19- 13, -23)

Košice: Smolej 11, Jendrejčák 2, Lamanec 18, Ondruš 5, Pizur 12, Goč 8, libero Kurej (Marčok 4, Tesarčík 1)

Hralo sa 87 minút, rozhodovali Jurlov a Čuntala.

TJ Slávia Svidník - VK MIRAD UNIPO Prešov 0:3 (-16, -18, -26)

Svidník: R. Vitko 1, M. Petráš 14, Šellong 1, Pietrzak 10, Kozák 6, Marjov 3, libero M. Vitko (Jurko 2, Gula 1, Matušovský 3)

Prešov: Šiket 2, Porubský 5, M. Sopko st. 6, Mikovčík 10, Szarek 14, Ščerba 10, libero T. Lampart (Suchanič, Velička 2)

Hralo sa 72 minút, rozhodovali Niklová a Sluk.

Extraliga žien, 5. kolo

VK Prešov - VK Slávia EU Bratislava 0:3 (-16- 13, -16)

Prešov: Lukáčová 2, Gécziová, Pisarčíková 10, Kotuličová 6, Novotná 7, Gavronová 8, libero Šromovská (Čermáková 3, Grocká).

Hralo sa 71 minút, rozhodovali Porvazník a Soták.

Basketbal

SBL mužov, 6. kolo

Spišskí Rytieri - BC Prievidza 97:71 (22:21, 20:16, 28:19, 27:15)

SNV: Spencer 20, Garrett 13, Nikolič 24, Baťka 9, Antoni 3 (Krajňák 3, Hasaj, Stevanovič 6, Židzik 2, Mrviš 11, Javorský, Čekovský 6).

Inter Bratislava - Iskra Svit 102:89 (25:29, 28:14, 32:27, 17:19)

Svit: Andrews 13, Avramovič 9, Miladinovič 17, Parsons 30, Turza 2 (Green 15, Mokráň 3, Bizub).

Extraliga žien, 4. kolo

Young Angels Košice - BK ŠK UMB B. Bystrica 92:38 (18:11, 29:14, 24:8, 21:5)

Košice: Balážová 5, Jurčenková 3, Urbanová 7, Blanárová 6, Dulovičová 12 (Kristlová 10, Drobná 6, Mikovčáková 8, Bohušová, Beráneková 8, Virasztóová 13, Plavnická 14)

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Autor: Martin Belej

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.