Neuveriteľný debakel na východe. Domáci prehrali 0:23, ich skóre vyráža dych

FK Pod Šibenou Roma Hanušovce nad Topľou (archívna fotografia).
FK Pod Šibenou Roma Hanušovce nad Topľou (archívna fotografia). (Autor: facebook klubu)
Daniel Dedina|24. okt 2022 o 13:00

Lepší hráči sa hneď cítia ako Ronaldo či Messi, vraví šéf klubu.

HANUŠOVCE NAD TOPĽOU. Výsledok 0:23 sa neobjavuje len v čudných futbalových zápasoch v zahraničí či v stretnutiach mládežníckych tímov. Cez víkend sa zrodil aj v nižšej seniorskej súťaži na Slovensku.

Stalo sa tak v stretnutí 10. kola VII. ligy ObFZ Vranov nad Topľou Pod Šibenou Roma – Sečovská Polianka.

Hostia už v úvodnej štvrťhodine strelili štyri góly, do polčasovej prestávky ich zaznamenali ďalších päť. V druhom polčase pribúdali góly do domácej siete ešte rýchlejším tempom, rozostup medzi nimi bol zakaždým najviac päť minút.

Vyústilo to až do potupného výsledku 0:23.

Dostali už viac než sto gólov

„Je to strašne veľa. Hrozný výsledok,“ poznamenal František Hlucho Horvát, predseda občianskeho združenia Pod Šibenou Roma a manažér klubu.

V aktuálnej sezóne ide už o piatu dvojcifernú prehru tohto tímu. Len z posledných dvoch zápasov má Pod Šibenou Roma skóre 0:39. Celkovo po deviatich kolách 7:105. Doslova odstrašujúce čísla...

Domov»Futbalnet»Neuveriteľný debakel na východe. Domáci prehrali 0:23, ich skóre vyráža dych