AC Miláno
AC Miláno

ONLINE: Bayer Leverkusen - AC Miláno: Liga majstrov LIVE (2. kolo)

Bayer Leverkusen - AC Miláno: ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Ligy majstrov.
Bayer Leverkusen - AC Miláno: ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|1. okt 2024 o 18:00

Sledujte s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov: Bayer Leverkusen - AC Miláno.

LEVERKUSEN. Futbalisti Bayer Leverkusen a AC Miláno dnes hrajú zápas 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Bayer Leverkusen - AC Miláno dnes LIVE (Liga majstrov, 2. kolo, výsledky)

Liga majstrov  2024/2025
01.10.2024 o 21:00
2. kolo
Leverkusen
0:0
(0:0)
20' minúta
Prebiehajúci
AC Miláno
Prehľad
ŽK: 9. A. García (LEV). Rozhodca: S. Schärer – S. De Almeida, J. Erni (všichni SUI).
20
O chvíli později raději balón schoval do rukou před dotírajícím protihráčem. Těžký zákrok ještě neměl.
20
Snad vůbec poprvé se míče dotkl i domácí gólman, když jej po malé domů odehrál od své brány.
18
Jeremie Frimpong dokázal míč doběhnout před brankovou postranní čárou a přihrát jej před bránu, balón následně obrana hostů odvrátila, avšak pokračovat se bude rohovým kopem.
16
Hosté se nikam neženou, Lukáš Hrádecký snad neměl ještě dotyk s míčem.
14
Centrovaný míč proletěl kolem hostující svatyně, žádnému z hráčů Leverkusenu se nepovedlo míč tečovat do sítě.
12
Rukou zahrál před bránou AC Alejandro Grimaldo, situace byla více než jasná a rozehrávat tedy bude brankář hostujícího mančaftu.
10
Amín Adlí si zpracoval přihrávku před velké vápno, z otočky se mu povedlo vystřelit, ovšem jen do míst, kde stál připravený Maignan.
9
yellowCardŽlutá karta pro tým Bayer Leverkusen (Aleix García).
8
Aleix García a Christian Pulisic se dostali do vzájemného souboje, situace byla vyhodnocena jako faul prvně jmenovaného.
7
Německý tým kombinuje na útočné straně a hledá cestu k bráně AC.
5
Rafael Leão se faulu u velkého vápna nedovolal, rozehrávat bude Leverkusen.
3
Po rohovém kopu hlavičkoval Piero Hincapié, znovu ale zasáhl hostující gólman.
3
První střelecký pokus utkání a nebyl vůbec špatný. Victor Boniface pálil na střed brány, kde stál připravený Mike Maignan, jenž míč vyrazil.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Bayer Leverkusen: Hrádecký (C) – Tapsoba, Tah, Hincapié, Grimaldo – Xhaka, A. García – Frimpong, Wirtz, Adlí – Boniface.
Náhradníci: Kovář, Lomb – A. Soares, Mukiele, Hofmann, Andrich, Tella, E. Palacios, Belocian, Terrier, Schick.
Trenér: X. Alonso.

AC Milán: Maignan – Emerson Royal, Gabbia, Tomori, T. Hernández (C) – Y. Fofana, Reijnders, Loftus-Cheek – Pulisic, Leão – Abraham.
Náhradníci: Nava, Torriani – Calabria, Thiaw, S. Pavlović, Terracciano, Musah, Morata, Okafor, Chukwueze.
Trenér: P. Fonseca.

Rozhodčí: S. Schärer – S. De Almeida, J. Erni (všichni SUI).
Vzájemné zápasy

V této kolonce svítí prázdné místo, dnešní soupeři se tak spolu utkají vůbec poprvé.
AC Milán

Italskému velkoklubu naopak vstup do Ligy mistrů vůbec nevyšel, na svém trávníku v prvním klání narazil na anglický Liverpool, proti kterému šel sice rychle do vedení, už ve 3. minutě se prosadil Pulisic, ovšem soupeře ještě v prvním poločase skóre otočil a v tom druhém přidal třetím zásahem pojistku. K další změně skóre už poté nedošlo, milánský celek si tak bude chtít jistě dnes spravit chuť. Podaří se mu to?
Generálka na tento mač mu vyšla parádně, v lize porazil Lecce 3:0, když všechny branky zaznamenal v závěru prvního poločasu během pěti minut.
Bayer Leverkusen

Německému mančaftu vstup do prestižní soutěže vyšel na jedničku, v úvodním zápase zajížděl na trávník nizozemského Feyenoordu, jemuž nic nedaroval a deklasoval jej poměrem 4:0, když všechny góly vstřelil už v prvním poločase, v tom druhém si náskok jen hlídal. Dvěma góly zazářil teprve jednadvacetiletý Němec Florian Wirtz, od 62. minuty naskočil na hřiště Patrik Schick.
V Bundeslize patří Leverkusenu čtvrté místo s tříbodovou ztrátou na vedoucí Bayern. Právě s bavorským gigantem se Bayer utkal v generálce na dnešní mač a rozešel se s ním smírně po remíze 1:1.
Krásný dobrý den všem fanouškům fotbalu. Liga mistrů pokračuje druhými zápasy, do hry vstoupí i český zástupce Sparta, my se ale v tomto přenosu budeme zaobírat jiným duelem, a sice německo-italským mezi mužstvy Bayeru Leverkusen a AC Milán. Favoritem je prvně uvedený tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

0

Inter Miláno - Crvena zvezda Belehrad: ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Ligy majstrov. online
dnes 18:00
Inter Miláno - Crvena zvezdaSledujte s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov: Inter Miláno - Crvena zvezda Belehrad.
dnes 18:00
PSV Eindhoven - Sporting Lisabon: ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Ligy majstrov. online
dnes 18:00
Eindhoven - SportingSledujte s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov: PSV Eindhoven - Sporting Lisabon.
dnes 18:00
Domov»Futbal»Liga majstrov»ONLINE: Bayer Leverkusen - AC Miláno: Liga majstrov LIVE (2. kolo)