Roland Garros 2024

Druhý grandslamový turnaj roka Roland Garros sa hrá v Paríži od 26. mája do 9. júna.

Ženský titul vo dvojhre obhajuje Iga Swiateková, medzi mužmi vlani uspel Novak Djokovič.

Zo Slovákov v hlavnej časti turnaja hrajú vo dvojhre Jozef Kovalík, Rebecca Šramková a Anna Karolína Schmiedlová. Vo štvorhre sa ešte navyše predstaví Tereza Mihalíková.

Slovensko má zastúpenie aj v juniorskom turnaji. Tu sa v dvojhre a aj vo štvorhre predstavia Mia Pohánková a Renáta Jamrichová

Juniorská grandslamová víťazka vo štvorhre na Roland Garros 2024 Renáta Jamrichová s prezidentom Slovenského tenisového zväzu Miloslavom Mečířom.
Miloslav Šebelaut 16:00
Štvorhru v Paríži nemala v pláne, získala tretí titul. Wimbledonom zrejme ukončí jednu časť kariéryVeľká tenisová nádej získala už tretí grandslamový titul.
Jozef Kovalík v zápase 3. kola na Roland Garros 2024.
po 10:131
Kovalík po životnom turnaji poskočil takmer o tridsať miest, nová jednotka je SinnerPozrite si aktuálne vydanie rebríčka ATP.
po 10:131
Alexander Zverev počas finále Roland Garros 2024.
po 09:13
Carlos je ako šelma, vravel Zverev po finále. Z verdiktu rozhodcu je frustrovanýPo chybe empajrového rozhodcu Zverev prišiel o brejk v piatom sete.
po 09:13
Carlos Alcaraz pózuje so svojím trénerom Juanom Carlosom Ferrerom po triumfe na Roland Garros 2024.
po 08:261
Triumfom v Paríži si splnil sen. Alcaraz má grandslamový titul už z každého povrchu O tomto som sníval, keď som mal päť či šesť rokov a začal hrať tenis, povedal Španiel po triumfe na Roland Garros.
po 08:261
Carlos Alcaraz vyhral Roland Garros 2024.
09.06.20249
Alcaraz prvýkrát ovládol Roland Garros, Zvereva zdolal po päťsetovej bitkeAlcaraz získal svoj tretí grandslamový titul.
09.06.20249
Kateřina Siniaková a Cori Gauffová s trofejou.
09.06.2024
Dvojité sklamanie Paoliniovej. Na Roland Garros prehrala svoje druhé fináleTaliansky tenistka nestačila vo dvojhre na svetovú jednotku Igu Swiatekovú.
09.06.2024
Alexander Zverev - Carlos Alcaraz: ONLINE prenos z finále Roland Garros 2024.online
09.06.2024
Roland Garros 2024: Alcaraz v Paríži premiérovo vyhral, vo finále zdolal ZverevaSledovali ste s nami ONLINE prenos z finále mužov na grandslamovom turnaji Roland Garros 2024: Alexander Zverev - Carlos Alcaraz.
09.06.2024
Futbalisti Slovenska.
09.06.2024
Generálka futbalistov Slovenska aj finále Roland Garros. Športový program na dnes (9. jún)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu, 9. júna. Aký je program dňa?
09.06.2024
Poľská tenistka Iga Swiateková po víťazstve na Roland Garros 2024.
Miroslav Kováčik08.06.20242
Gratulovala aj Shiffrinová. Čím Swiateková vyniká a koľko titulov jej predpovedá expert? Iga Swiateková vyhrala Roland Garros štvrtýkrát v kariére.
zľava Marcelo Arevalo-Gonzalez a Mate Pavič získali titul vo štvorhre na Roland Garros 2024
08.06.2024
Pavič získal štvrtý grandslamový titul, s Arevalom-Gonzalezom v Paríži ovládli štvorhruTriumfovali v pozícii turnajovej deviatky.