MS v cyklistike 2023

Belgická cyklistka Lotte Kopecká sa v Glasgowe stala majsterkou sveta.
Miroslav Kováčik15.08.20231
Bola nezdolateľná, vravela súperka. Z bojazlivého dievčaťa je svetová šampiónkaLotte Kopecká získala v Glasgowe až štyri cenné kovy.
Medailistu z pretekov BMX elite na MS v cyklistike 2023.
13.08.2023
Francúzska dominancia na konci MS, zlato získala aj domáca BritkaMedzi mužmi rozhodlo o zlate 142 tisícin.
13.08.2023
Belgičanka Lotte Kopecká sa v roku 2023 stala majsterkou sveta v cestnej cyklistike.
13.08.20231
Skvelá Kopecká. K trom medailám z dráhy pridala najcennejší triumfMedailu získala aj víťazka Tour de France.
13.08.20231
Momentka zo zápasu Premier League Chelsea FC - Liverpool FC.
13.08.2023
V Premier League sa hrá prvý šláger. Športový program na dnes (13. august)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu, 13. augusta. Aký je program dňa?
13.08.2023
Medailisti z kategórie U23 elite na MS v Glasgowe. Martin Svrček vľavo.
12.08.202316
Dúfam, že už od nikoho nebudem počuť, že po Saganovi bude potopa, vraví Vančo Martin Svrček finišoval v kategórii U23 na treťom mieste.
Peter Sagan na MS v Glasgowe 2023.
12.08.202321
Sagan bojoval o olympiádu, skončil hlboko v poli porazenýchDruhý Slovák, Matej Ulík, preteky nedokončil.
Martin Svrček po zisku bronzovej medaily na MS v Glasgowe.
12.08.202338
Fantastický Svrček bojoval do posledného centimetra. Z MS si odnáša cenný kovPreteky vyhral Axel Laurance.
Paracyklista Jozef Metelka počas MS v Glasgowe 2023.
12.08.20231
Metelka ďalšiu medailu nezíska, preteky napriek dobrému štartu nedokončilKuril skončil v cestných pretekoch na 6. mieste.
12.08.20231
ONLINE: Peter Sagan dnes ide preteky v horskej cyklistike ELITE mužov na MS v cyklistike 2023 v Glasgowe.online
12.08.202326
Horská cyklistika: Peter Sagan sa nekvalifikoval na OH v ParížiSledovali ste online prenos z pretekov cross country v horskej cyklistike ELITE mužov na MS v cyklistike 2023.
Peter Sagan počas pretekov v horskej cyklistike na MS 2023.
12.08.20235
Sagan zabojuje o olympiádu, Slovan o prvú výhru. Športový program na dnes (12. august)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 12. augusta. Aký je program dňa?