Víťazná domáca rozlúčka

Šéfredaktor|19. máj 2018 o 00:00

Fotogaléria zo stretnutia I. ligy žien Partizán Bardejov – ŠKF VIX Žilina 6:1 (4:0)

Bardejovčanky hrali v tomto ligovom ročníku posledný zápas doma a s fanúšikmi sa rozlúčili vysokým víťazstvom nad Žilinou, ktorá je na 4. mieste prvoligovej tabuľky.

Pri streleckej chuti bola tentoraz Semanová. Hneď v úvode otvorila skóre  a v 11. minúte pridala druhý gól. Keď sa k nej o dve minúty neskôr pridala Mikolajová bolo o osude zápasu rozhodnuté. V závere prvej časti hry predviedla sólo Lemešová a zvýšila na  4:0.

Žilinčankám nemožno uprieť snahu. Predviedli niekoľko pekných akcií a podali sympatický výkon. Obrana Partizána bola pre nich však neprekonateľnou prekážkou. Naopak, Partizánky boli pri chuti a svoje kvality preukázala Havranová. Tá nedala po úniku brankárke ŠKF Červíkovej šancu a skóre sa opäť menilo. Tempo hry opadlo a  žilinská kapitánka Sluková strelila čestný gól. Partizánky opäť zabrali a hattrick zavŕšila Semanová.

Bardejovčanky čaká záverečná zápas na ihrisku Slovana Bratislava. Tam sa rozhodne o majstrovskom titule. Našim dievčatám k tomu, aby po druhýkrát zdvíhali nad hlavy ligový pohár,  stačí remíza.

Partizán Bardejov - ŠKF VIX Žilina 6:1 (4:0)

Góly: 6., 11. a 85. Semanová, 13. Mikolajová, 45, Lemešová, 52. Havranová – 63. Sluková, rozhodovali Bochnovič, Čonka, Želzňák, bez kariet, 100 divákov.

Partizán: Mochnacká - Dimitrijevič, Gmitterová, Hviščová, Lemešová, Galarovičová, Mikolajová, Havranová, Semanová, Bochinová (75. Tejová), Vagáska (65. Mazúrová)