Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Slovenský futsal
Niké Futsal Extraliga
Slovenský pohár SF
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Tour de France 2024
Program a etapy
Výsledky
Všetky tímy
Informácie
1. Etapa
Florencia > Rimini | Rimini, ITA
Romain Bardet
(Team DSM-Firmenich Postnl)
Detail podujatia
2. Etapa
Cesenatico > Bologna | Bologna, ITA
Kévin Vauquelin
(Arkea-B&B Hotels)
Detail podujatia
3. Etapa
Piacenza > Turín | Turín, ITA
Biniam Girmay
(Intermarché - Wanty)
Detail podujatia
4. Etapa
Pinerolo > Valloire | Valloire, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
5. Etapa
Saint-Jean-de-Maurienne > Saint-Vulbas | Saint-Vulbas, FRA
Mark Cavendish
(Astana Qazaqstan Team)
Detail podujatia
6. Etapa
Mâcon > Dijon | Dijon, FRA
Dylan Groenewegen
(Team Jayco Alula)
Detail podujatia
7. Etapa
Nuits-Saint-Georges > Gevrey-Chambertin | Gevrey-Chambertin, FRA
Remco Evenepoel
(Soudal Quick-Step)
Detail podujatia
8. Etapa
Semur-en-Auxois > Colombey-les-Deux-Églises | Colombey-les-Deux-Églises, FRA
Biniam Girmay
(Intermarché - Wanty)
Detail podujatia
9. Etapa
Troyes > Troyes | Troyes, FRA
Anthony Turgis
(TotalEnergies)
Detail podujatia
10. Etapa
Orléans > Saint-Amand-Montrond | Saint-Amand-Montrond, FRA
Jasper Philipsen
(Alpecin - Deceuninck)
Detail podujatia
11. Etapa
Évaux-les-Bains > Le Lioran | Le Lioran, FRA
Jonas Vingegaard
(Team Visma | Lease a Bike)
Detail podujatia
12. Etapa
Aurillac > Villeneuve-sur-Lot | Villeneuve-sur-Lot, FRA
Biniam Girmay
(Intermarché - Wanty)
Detail podujatia
13. Etapa
Agen > Pau | Pau, FRA
Jasper Philipsen
(Alpecin - Deceuninck)
Detail podujatia
14. Etapa
Pau > Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet | Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
15. Etapa
Loudenvielle > Plateau de Beille | Plateau de Beille, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
16. Etapa
Gruissan > Nîmes | Nîmes, FRA
Jasper Philipsen
(Alpecin - Deceuninck)
Detail podujatia
17. Etapa
Saint-Paul-Trois-Châteaux > Superdévoluy | Superdévoluy, FRA
Richard Carapaz
(EF Education - EasyPost)
Detail podujatia
18. Etapa
Gap > Barcelonnette | Barcelonnette, FRA
Victor Campenaerts
(Lotto Dstny)
Detail podujatia
19. Etapa
Embrun > Isola 2000 | Isola 2000, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
20. Etapa
Nice > Col de la Couillole | Col de la Couillole, FRA
20.07.2024 13:55
Detail podujatia
21. Etapa
Monako > Nice | Nice, FRA
21.07.2024 14:40
Detail podujatia
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Futbalnet
Prehľad
Výsledky
Program
Tabuľky
Súpiska
Zverejňovanie
Viac
Úradné správy
US 2020/2021
Obsadenie rozhodcov a delegátov
Štruktúra
Konferencie
Kontrolne orgány
Sekretariát
Výkonný výbor
Odborné komisie
LEGISLATÍVA
STANOVY
TLAČIVÁ
ROZPIS SÚŤAŽE
PORIADKY, PREDPISY
Zoznami ostaršení.
Úradná správa KR a DZ ObFZ Prievidza číslo 32. zo dňa 14.06.2024
Ján Baláž
|
14. jún 2024 o 20:50
US KR a DZ č. 32. .pdf
Stiahnuť
Súvisiaci obsah
Ján Baláž
∙
23.01.2024
Z víťastva na turnaji prípraviek U11 sa tešili hráči a hráčky TJ Nový Život Veľké Uherce
Ján Baláž
∙
23.01.2024
Ján Baláž
∙
19.01.2024
KMaŠF ObFZ Prievidza organizuje dňa 27.01.2024 v ŠH v Partizánskom turnaj starších žiakov U15.
KMaŠF ObFZ Prievidza organizuje dňa 27.01.2024 (sobota) v športovej hale v Partizánskom halový turnaj starších žiakov U15.
Ján Baláž
∙
19.01.2024
Ján Baláž
∙
12.01.2024
KMaŠF ObFZ Prievidza organizuje dňa 20.01.2024 v ŠH v Partizánskom turnaj prípraviek U11 a U9
KMaŠF ObFZ Prievidza organizuje dňa 20.01.2024 (sobota) v športovej hale v Partizánskom halový turnaj prípraviek U11 a U9
Ján Baláž
∙
12.01.2024
12.01.2024
Dejiskom osemnásteho ročníka halového turnaja rozhodcov a delegátov ZsFZ bude športová hala v Prievidzi.
12.01.2024
Ján Baláž
∙
08.01.2024
KMaŠF ObFZ Prievidza organizuje dňa 13.01.2024 v ŠH Prievidza turnaj prípraviek U11
Ján Baláž
∙
08.01.2024
Ján Baláž
∙
22.12.2023
Krásne prežitie vianočných sviatkov Vám želá ObFZ Prievidza
Ján Baláž
∙
22.12.2023
Ján Baláž
∙
12.12.2023
Pokyny pre hráčov a RT výberu ObFZ Prievidza kategórie Mladší žiaci U13.
Ján Baláž
∙
12.12.2023
Ján Baláž
∙
05.12.2023
Pokyny pre hráčov a RT výberu ObFZ Prievidza kategória prípravka U11.
Ján Baláž
∙
05.12.2023
Ján Baláž
∙
05.12.2023
Nominácia na prípravny zraz U13 dňa 10.12.2023 v telocvični základnej školy Radovana Kaufmana v Partizánskom.
Prievidza, KM a ŠF ObFZ Prievidza - tréneri výberu ObFZ Prievidza U13 Jozef Pagáč a Roman Čavojec nominovali hráčov na prípravný zraz dňa 10.12.2023 (nedeľa) so začiatkom o 10:00 hod. v telocvični základnej školy Radovana Kaufmana v Partizánskom..
Ján Baláž
∙
05.12.2023
Ján Baláž
∙
05.12.2023
Seminár trénerov UEFA GC/C a UEFA B licencie 9.12.2023 - PRIEVIDZA
Ján Baláž
∙
05.12.2023
Ján Baláž
∙
01.12.2023
Úradná správa ŠTK ObFZ Prievidza číslo 20. zo dňa 30.11.2023.
Ján Baláž
∙
01.12.2023
Ján Baláž
∙
30.11.2023
Pokyny pre hráčov a RT výberu ObFZ Prievidza kategória starší žiaci U15.
Ján Baláž
∙
30.11.2023
Predchádzajúce
Nasledujúce
Najčítanejšie
Najnovšie
4 hod
24 hod
7 dní
1.
1
Vingegaard v cieli plakal. Pogačar letel do cieľa. Nič podobné som nezažil, vravela legenda
2.
2
Dominantná Slovenka si to najlepšie nechala na koniec. Na ME získala zlato
3.
3
Fotogaléria: Laura Frličková získala zlato na ME juniorov 2024
4.
4
Slovan ponúkol len 50-tisíc a hosťovanie, talent z Gambie prestúpil do DAC
5.
5
Na Slovensku rastie bežecká hviezda. Na ME utvorila svetový výkon i európsky rekord
6.
6
Messi bol tvrdohlavý a mal, čo chcel. Slováci dostali ranu od vlastných funkcionárov
7.
7
20. Etapa na Tour de France 2024 - podrobný profil, trasa a prémie
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
ObFZ Prievidza