Mercedes

Oscar Piastri (vpredu) a Lando Norris na Veľkej cene Maďarska.
ne 16:428
V McLarene sa hádali, kto má vyhrať preteky. Verstappen sa zrazil s HamiltonomPretekmi na Hungaroringu sa sezóna F1 preklopila do druhej polovice.
ne 16:428
Lewis Hamilton.
so 20:52
Hamiltonovo čakanie presiahne rok. V tíme priznali, že mu nesedí generácia autaNaposledy vyhral kvalifikáciu v júli 2022 práve v Maďarsku.
so 20:52
Lewis Hamilton sa raduje z výhry na VC Veľkej Británie.
Martin Kozinka07.07.20241
Hamilton plakal v otcovom náručí: Trvá dlho, kým sa takáto rana zahojí, vravelLewis Hamilton je späť.
Lewis Hamilton oslavuje víťazstvo
07.07.202411
Dočkal sa po dlhých 945 dňoch. Hamilton zvíťazil v Silverstone a vytvoril rekordBrit triumfoval na domácej trati deviatykrát v kariére.
George Russell
06.07.2024
Mercedes prekvapivo ovládol kvalifikáciu v Silverstone, pole position získal RussellVerstappen zaostal o necelé štyri stotiny.
06.07.2024
George Russell.
06.07.2024
Tretí tréning bol v znamení domácich jazdcov, na Silverstone obsadili prvé tri priečkyÚradujúci majster sveta Holanďan Max Verstappen na Red Bulle obsadil 5. priečku.
06.07.2024
Max Verstappen.
27.06.2024
Dokedy bude jazdiť v Red Bulle? Verstappen sa vyjadril k špekuláciám o jeho prestupeObhajca titulu vyhral uplynulý víkend Veľkú cenu Španielska.
27.06.2024
Andrea Kimi Antonelli
11.06.20241
Kto nahradí Hamiltona? Mercedes si vyhladol vychádzajúcu hviezdu z TalianskaV súčasnosti preteká v F2.
11.06.20241
Zľava Max Verstappen, George Russell a Lando Norris počas Veľkej ceny Kanady 2024.
09.06.2024
Verstappen je späť, Hamilton v závere prišiel o pódium. Kanadská pohroma pre FerrariPo vydarenom podujatí v Monaku neprišiel v Kanade do cieľa ani jeden monopost Ferrari.
09.06.2024
ONLINE prenos z Veľkej ceny Kanady 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).online
09.06.2024
Formula 1: Veľkú cenu Kanady vyhral Verstappen, nedokončilo ani jedno FerrariSledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Kanady 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).