Viktória Chladoňová

Slovenská cyklista Viktória Chladoňová vyhrala preteky V4 v Novej Bani 2024.
Miroslav Kováčikdnes 09:25
Nazvali ju Sagan v sukni. Zdoláva už aj ženy, na MS môže pomýšľať na medailuChladoňová suverénne vyhrala preteky v Novej Bani.
Slovenská juniorská cyklistka Viktória Chladoňová.
22.06.20245
Chladoňová zatienila aj účastníčku OH, najtesnejší bol súboj juniorovSpoločné MSR a MČR v cyklistike boli na programe v Jevíčku.
22.06.20245
Viktória Chladoňová.
26.05.2024
Išla si svoje tempo a suverénne vyhrala. Vôbec som to nečakala, vraví ChladoňováV Novom Meste na Morave vyhrala o takmer minútu.
26.05.2024
Medailistky z MS v cyklokrose 2024 v kategórii junioriek, zľava Cat Fergusonová, Célia Geryová a Viktória Chladoňová.
Miloslav Šebela03.02.20243
Triatlon ju nebavil. V cyklistike vyhráva so Saganovým podpisom na prilbeNa boj o zlato na MS v cyklokrose nemala Viktória Chladoňová viac síl.
03.02.20248
Chladoňová bojovala na MS o titul, napokon získala bronzovú medailuZlato si na MS v cyklokrose 2024 vybojovala Célia Geryová.
03.02.20248
Stupienok víťazov v zmiešanej štafete na MS v cyklokrose 2024.
02.02.2024
Zmiešané štafety na MS v cyklokrose vyhrali Francúzi, Slováci skončili na 8. miesteV českom Tábore pokračujú MS v cyklokrose individuálnymi súťažami.
02.02.2024
Slovenská reprezentantka v cyklokrose Viktória Chladoňová.
01.02.2024
Talentovaná Chladoňová patrí medzi favoritky MS, Slováci premiérovo aj v tímovej štafeteNa MS v Tábore sa predstaví celkovo 11 slovenských reprezentantov.
01.02.2024
28.01.2024
Chladoňová potvrdila veľký talent, vyhrala preteky Svetového poháraO osemnásť sekúnd zdolala britskú rivalku.
28.01.2024
17.12.2023
Úspech talentovanej Slovenky. V pretekoch Svetového pohára skončila druháZa víťazkou zaostala o 22 sekúnd.