Sha'Carri Richardsonová

Julien Alfredová oslavuje zisk zlata.
03.08.20242
Karibská noc v atletike. Životný výkon bežkyne Svätej Lucie, zlato oslavuje aj atlétka z DominikyHolandskí atléti zabehli vo finále zmiešanej štafety nový európsky rekord.
03.08.20242
Sha'Carri Richardsonová.
23.06.20242
Americká atletická hviezda zabehla svetový výkon roka, získala aj miestenku na OHÚradujúca majsterka sveta zvíťazila na domácom podujatí v Eugene.
23.06.20242
Brit Josh Kerr zdolal na mítingu Diamantovej lige v Eugene Nóra Jakoba Ingebrigtsena.
26.05.2024
Olympijská víťazka bola posledná, Ingebrigtsen opäť nestačil na BritaMíting Diamantovej ligy v Eugene priniesol zaujímavé výkony.
26.05.2024
Armand Duplantis.
27.04.2024
Svetovú rekordérku diskvalifikovali. Sklamaný Duplantis: Dnes to neprišloStovku v čínskom Su-čou vyhral Juhoafričan Simbine.
27.04.2024
Noah Lyles na MS v atletike 2023.
26.08.2023
Šprinty v Budapešti ovládol nový fenomén. Lyles má z MS už tretie zlato, teší sa aj v štafeteAmeričan napodobnil zápis Bolta.
26.08.2023
Shericka Jacksonová.
25.08.20233
25.08.20233
Američanka Sha´Carri Richardsonová.
22.08.202310
O Tokio prišla pre marihuanu, chvastala sa, že je najlepšia. Američanka to dokázala až v BudapeštiNa MS v atletike získala zlatú medailu.
Sha'Carri Richardsonová na MS v atletike 2023.
21.08.20236
21.08.20236
07.07.2023
Richardsonová vylepšila svetový výkon roka na 100 m, najlepší čas dosiahla už v rozbehuDoterajšie sezónne maximum prekonala o štyri stotiny sekundy.