Samuel Mlynarovič

Na snímke zľava Patrik Svitana (Poprad) a Luke Green (Nitra) bojujú o puk v treťom zápase kvalifikácie o postup do play off hokejovej Tipos extraligy.
29.05.20231
Poprad neplánuje výrazne obmieňať káder. Nechá si Svitanu, Záborského aj ďalších Tešíme sa na novú a skvelú sezónu, dodáva riaditeľ klubu.
29.05.20231
Tréner HK Poprad Peter Mikula.
Samuel Grega08.03.2023
Takto som si to nepredstavoval, vraví tréner Popradu. Prvý zápas predkola ovládol brankárV Poprade začali lepšie hráči Nitry.
Banská Bystrica otočila zápas v Poprade šiestimi gólmi v tretej tretine.
20.12.2022
Po dvoch tretinách viedli 3:1, prehrali 3:7. Bola to hanba, kajal sa líder PopraduBanská Bystrica nastrieľala v záverečnej tretine šesť gólov.
20.12.2022
Samuel Mlynarovič.
27.05.2022
Poprad predĺžil zmluvu so skúseným útočníkom MlynarovičomMlynarovič sa do Popradu vrátil v priebehu uplynulej sezóny z poľského Jasztrabia.
27.05.2022
Samuel Mlynarovič (vpravo) v drese HK Poprad.
02.12.2021
Mlynarovič sa vrátil do materského klubu, má s ním jediný cieľPod Tatrami hral naposledy pred troma rokmi.
02.12.2021
09.03.2021
Banskobystričanom došla trpezlivosť, podali sťažnosť na videorozhodcuNeboli vraj poškodení prvý raz.
09.03.2021
Samuel Mlynarovič je desiatou posilou Michaloviec do novej sezóny.
24.06.2020
Mlynarovič má dosť finálových sklamaní. S Duklou chce titulVerí, že v Michalovciach budú súdržní.
24.06.2020
24.06.2020
Michalovce majú ďalšie posily, z Bystrice získali šiesteho hráčaKlub získal útočníka Mlynaroviča.
24.06.2020
Košičania doma podľahli majstrovi najtesnejším rozdielom.
Patrik Fotta29.02.20201
Pri inkasovaných góloch sme boli naivní, vraví DraisaitlKlhůfek: Aj naďalej chceme bojovať o prvé miesto.