Samuel Jaroš

Samuel Jaroš.
22.03.2024
Jarošovi záverečné preteky sezóny nevyšli, skončil už v kvalifikáciiNajlepší výkon predviedol Novozélanďan Dane Menzies.
22.03.2024
Samuel Jaroš obsadil na pretekoch EP v Laaxe tretie miesto
13.03.2024
Jaroš sa umiestnil v Euróskom pohári na pódiu, pripísal si dôležité bodyS mojím výkonom som spokojný, povedal.
13.03.2024
Stredisko v Špindlerovom Mlyne.
15.02.2024
Problémy v Špindlerovom Mlyne, organizátori museli zrušiť preteky Svetového poháraSúťažiť sa malo 15. a 16. marca.
15.02.2024
Snoubording, ilustračná snímka.
10.12.2023
Snoubordista Jaroš sa nezmestil do najlepšej dvadsiatky v disciplíne Big AirTriumf dosiahol Japonec Hasegawa.
10.12.2023
21.10.2023
Jarošovi úvod sezóny nevyšiel podľa predstáv, v disciplíne Big Air nepostúpil do fináleNa postup mu chýbalo viac ako 20 bodov.
21.10.2023
Slovenskí reprezentanti v snoubordingu Samuel Sakál (vľavo) a Samuel Jaroš.
16.10.2023
Jaroš si dal za cieľ pódium na Svetovom pohári. Sakál ešte nedávno hral hokej za MartinSlovenskí snoubordisti majú pred novou sezónou smelé ciele.
16.10.2023
Slovenský reprezentant v snoubordingu Samuel Jaroš.
09.10.2023
Jaroš ide do novej sezóny s novým trénerom a s najvyššími ambíciamiPripravoval sa aj v Austrálii či na Novom Zélande.
09.10.2023
04.03.2023
Jaroš skončil v Big Air v Top 10, zlatú medailu si vybojoval JaponecPrvú disciplínu pre chorobu vynechal.
04.03.2023
02.03.2023
Jaroš postúpil do finále, v kvalifikácii obsadil medailovú pozíciuSlovenský snoubordista sa predstaví vo finále Big Air.
02.03.2023
24.02.2023
Trúfal si na umiestnenie v Top 10, Slováka však na MS skolila chorobaOtázny je aj jeho štart v disciplíne Big Air.