Roman Carapkin

Finále play-off Niké Handball Extraligy.
Ján Leško14.05.2023
Považania vybavili priam detinsky chybujúcich Prešovčanov za pár minútV sérii hranej na tri víťazstvá vedie Považská Bystrica 2:1.
Hádzanári Tatrana Prešov.
Ján Leško11.04.20231
Tatranu chýbala energia. Kapitán sa obáva, či už nehazardujú so zdravímSme v ťažkej situácii, vyjadril sa tréner Gernát.
Marko Davidovič (druhý sprava) sa v nedeľu zranil, v utorok už znova hral.
Ján Leško22.02.2023
Hráč Prešova nečakane nastúpil. Hýbu sa mu zuby a potravu prijíma cez slamkuTréner z jeho rozhodnutia nadšený nebol.
Majiteľ hádzanárskeho klubu Tatran Prešov Miloslav Chmeliar.
Ján Leško15.02.20234
Chmeliar bol nadšený: Najväčší úspech za 20 rokov môjho pôsobenia v TatraneBol to náš životný zápas, zhodli sa Prešovčania.
Carapkin patrí k oporám prešovského Tatrana.
Ján Leško14.11.20223
Tatranu komplikujú situáciu nielen zranenia. Carapkin: Je to problémDvojicu hráčov čakajú operácie.
23.04.2022
Čupryna bude mať v Prešove ruského spoluhráča. Klub predĺžil zmluvu s CarapkinomDohoda Carapkina s Tatranom znie na jednu sezónu.
23.04.2022
Tréner Tatrana Prešov Radoslav Antl.
Ján Leško28.02.2022
Na lavičku sa ledva dovliekol. Problémy neobchádzajú ani trénera AntlaPrešovčanom sa kopia zranenia. V lige nadeľovali.
Prešovčania zrejme na istý čas prišli o brazílskeho tvorcu hry Pedra Pacheca.
Ján Leško23.01.2022
Prešov prišiel o svoju brazílsku oporu. Výkon tímu to v Maďarsku nepoznačiloTatran má nových trénerov i strednú spojku.
Slovenských hádzanárov čaká v dueli proti Rusku nesmierne náročná úloha.
Daniel Dedina16.01.2022
Rus žne úspechy na Slovensku. Šanca žije, ale o šesť gólov nevyhráte, tvrdíAko vníma tím Ruska a aký výsledok tipuje?
Ani osem gólov Viačeslava Kasatkina Prešovu proti Winterthuru nestačilo.
Ján Leško17.11.2021
Tréner sa vraj na zápas pripravil dobre. V druhom polčase to vidieť neboloPrešovské mužstvo by mala čoskoro posilniť zranená opora.