Peter Prevc

Peter Prevc sa lúčil v domácom stredisku Planica za podpory manželky a detí.
Nikola Baďová26.03.20241
Počas Prevcmánie súperi bezmocne sledovali, ako lieta nad nimi. Skákal vo vlastnej lige Prvý prekonal hranicu 250 metrov.
Daniel Huber.
24.03.2024
Skokanskú sezónu ukončil triumf Hubera, Prevc sa rozlúčil s kariérou v TOP 10Veľký krištáľový glóbus za celkové prvenstvo si už dávnejšie zabezpečil Kraft.
24.03.2024
Radostné gesto slovinského skokana na lyžiach Petra Prevca.
22.03.20241
Naposledy víťazne? Slovinec sa na sklonku kariéry dočkal triumfuPeter Prevc dosiahol 24. víťazstvo v kariére.
22.03.20241
Rjoju Kobajaši.
12.03.2024
Líder celkového poradia na pódium nedosiahol, z triumfu sa teší Kobajaši Japonský skokan na lyžiach si vypracoval rozhodujúci náskok v prvom kole.
12.03.2024
Radosť Jana Hörla z triumfu v Lahti.
03.03.2024
V nedeľných pretekoch v Lahti sa predstavil aj Noriaki Kasai, z triumfu sa radoval HörlLíder celkového poradia Stefan Kraft skončil ôsmy.
03.03.2024
Stefan Kraft.
25.02.2024
Kraft ukázal svoju jedinečnosť, v Oberstdorfe dosiahol 40. individuálny triumfDruhého Petra Prevca predstihol o tri body.
25.02.2024
Timi Zajc.
24.02.2024
Zajc sa dočkal prvej sezónnej výhry, Kraft zaostal aj za ďalším SlovincomDruhý Prevc po tejto sezóne ukončí kariéru.
24.02.2024
Slovinský skokan na lyžiach Peter Prevc
06.02.2024
Získal veľký glóbus aj tri malé. Slovinský skokan oznámil koniec kariéryLúči sa po 15 sezónach.
06.02.2024
Slovinský tím v zložení Timi Zajc, Domen Prevc, Lovro Kos, a Peter Prevc sa raduje z víťazstva.
28.01.2024
Aj bez Lanišeka sa to dá, Slovinci obhájili titul v tímovej súťažiSlovinská jednotka chýbala pre zranenie kolena.
28.01.2024
Radosť rakúskeho tímu po víťazstve v tímovej súťaži v Zakopanom.
20.01.2024
Tímovú súťaž v Zakopanom vyhrali Rakúšania, Japonci skončili mimo pódiaV celkovom poradí Poľského turné sú rakúski reprezentanti na druhom mieste.