Oliver Rábek

Hádzanár Oliver Rábek v drese Tatrana Prešov.
Po konci v Prešove má nový klub, Rábek spečatil prestup do KataruPodpísal zmluvu na jednu sezónu.
Oliver Rábek v drese Tatrana Prešov.
Dlhoročný kapitán Tatranu predčasne skončil, obe strany sa dohodli na ukončení zmluvyDo Prešova prišiel pred sezónou 2012/2013.
Hádzanári Tatrana Prešov.
1
Tatranu chýbala energia. Kapitán sa obáva, či už nehazardujú so zdravímSme v ťažkej situácii, vyjadril sa tréner Gernát.
1
Viačeslav Kasatkin v drese Tatrana Prešov.
Zabudol na bolesť, bol najlepším strelcom. Domácich hráčov fanúšikovia vybučaliHráči Tatrana v Bitole začuli, že ich súperi chcú vraj odvetu bojkotovať.
Páli Oliver Rábek, najlepší strelec finále Slovenského pohára.
Zisk pohára vlial Chmeliarovi optimizmus do žíl. Finále sledoval cez internetPrešovský brankár bol famózny, tvrdil súper.
Kapitán Prešova Oliver Rábek.
Rábek sa reprezentácie vzdal, ale z ihriska ho vraj tak skoro nedostanúNajúspešnejším športovcom Prešova sa stal Oliver Rábek.
Majiteľ hádzanárskeho klubu Tatran Prešov Miloslav Chmeliar.
4
Chmeliar bol nadšený: Najväčší úspech za 20 rokov môjho pôsobenia v TatraneBol to náš životný zápas, zhodli sa Prešovčania.
4
Slovenský hádzanár Oliver Rábek.
Hrať dôstojne bez jedinej ostrej spojky? Nemožné, vraví tréner PrešovaPre veľkú maródku stiahnu na tréningy dvoch dorastencov.
Hádzanári Tatrana Prešov.
Súboj hádzanárskych šampiónov víťaza nemal. Strašné hrúbky, ospravedlňoval sa kapitánZápas v Prešove bol ako na hojdačke, vravela česká brankárska legenda Martin Galia.
Hádzanári HT Tatran Prešov.
Hádzanári Tatrana Prešov spoznali súperov v Európskej lige, dostali aj obhajcuSlovenský majster si zmeria sily s Benficou Lisabon.
Zobraziť viac