Zabudol na bolesť, bol najlepším strelcom. Domácich hráčov fanúšikovia vybučali

Viačeslav Kasatkin v drese Tatrana Prešov.
Viačeslav Kasatkin v drese Tatrana Prešov. (Autor: TASR)
Ján Leško|6. apr 2023 o 15:30

Hráči Tatrana v Bitole začuli, že ich súperi chcú vraj odvetu bojkotovať.

BITOLA, PREŠOV. Cestu z Bitoly, dejiska prvého štvrťfinálového zápasu nadnárodnej SEHA Gazprom ligy, absolvovali cez letiská hlavných miest troch európskych krajín - Skopje, Viedne a Budapešti.

Pre hádzanárov Tatrana Prešov bola poznačená spackanými poslednými minútami inak dovtedy dobre vyzerajúceho duelu.

Zase ďalší spackaný záver

Takmer päťdesiat minút živili prešovskí hádzanári nádej na úspešný výsledok pred odvetným stretnutím proti severomacedónskemu RK Eurofarm Pelister. To sa bude v Tatran handball arene konať v pondelok 10. apríla od 16.00 hod.

Prešov nezačal v Bitole šťastne, domáci získali sedemgólový náskok. Tatran z neho už do prestávky skresal vyše polovicu. V druhom polčase sa priblížil dokonca na rozdiel jediného gólu (28:27).

Avšak posledných niečo vyše desať minút zverenci trénera Mareka Gernáta a asistenta Martina Justusa spackali.

Nakoniec pred odvetou o účasť vo Final Four SEHA ligy v Prešove majú náskok ôsmich gólov Severomacedónci.

Sily ubúdali, prišli chyby i zahodené šance

Odpovede trénera i niektorých hráčov na to, z čoho pramenil zlý záver stretnutia proti Pelisteru, sa v podstate zhodovali.

Pivot Tatrana Prešov Viačeslav Kasatkin šiel do zápasu s nedoliečeným zápästím pravej hodovej ruky, no v zápase drel ako kôň a s deviatimi gólmi bol najlepším strelcom hostí.

„Na bolesť pred takým dôležitým zápasom som musel a vlastne aj chcel zabudnúť, vravel po zápase.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Zabudol na bolesť, bol najlepším strelcom. Domácich hráčov fanúšikovia vybučali