Matej Rusnák

Matej Rusnák.
21.08.2022
Rusnák obsadil štvrté miesto v B-finále C1, celkovo skončil trinástyNa víťaza stratil takmer 1,7 sekundy.
21.08.2022
20.08.2022
Zlato v C1 na 5000 m získal domáci Brendel, Rusnák preteky nedokončilMedaily si podelilo Nemecko, Maďarsko a Taliansko.
20.08.2022
19.08.2022
Rusnák na ME postúpil do finále C1 na 1000 m, štvorkajaky do semifináleSlovenkám chýbali na postup tisíciny.
19.08.2022
04.08.2022
Rusnák dosiahol na MS ďalšie semifinále. Zabojuje na 1000-metrovej tratiMatej Rusnák sa prebojoval do semifinále aj v C1 na 500 m.
04.08.2022
Slovenský štvorkajak - ilustrační fotografia.
16.09.2021
Štvorkajak postúpil na MS do semifinále, priame finále mu ušlo o pol sekundyDo semifinále sa dostali všetky slovenské lode.
16.09.2021
Matej Rusnák na MS v rýchlostnej kanoistike v Szegede.
24.08.2019
Rusnák sa v C1 na 1000 m predstaví len v B-finále: Nemám si čo vyčítaťDo A-finále sa nedostali ani kajakári Jakubík s Gacsalom.
24.08.2019
Matej Rusnák počas MS v rýchlostnej kanoistike v Szegede.
24.08.2019
Rusnák finišoval v C1 na 500 m na 4. mieste, Mládková skončila v K1 šiestaLadičová bola štvrtá.
24.08.2019
Mariana Petrušová. Ilustračná fotografia.
22.08.2019
Petrušová postúpila priamo do finále, štvorkajak suverénne triumfoval v rozjazdeSlováci bojujú na majstrovstvách sveta v rýchlostnej kanoistike.
22.08.2019
Slovenský štvorkajak v zložení Erik Vlček, Csaba Zalka, Juraj Tarr, Tibor Linka.
10.06.2018
Nová K4 potešila striebrom. Aj motyka občas vystrelí, vraví LinkaSlovenskí kanoisti získali na majstrovstvách Európy jednu medailu.