Čo sa stalo Vlhovej? Volali sme to nováčikovská chyba, ale stane sa aj najskúsenejšímRozhovor s bývalým slovenským lyžiarom.
Na Štrbskom Plese sa bojovalo o tituly, tešia sa Hyška a HrbáňováHyšku delila od celkového triumfu iba desatina.
05.04.2023
Slovenská lyžiarka Rebeka Jančová.
03.04.2023
Majsterkou Slovenska v obrovskom slalome sa stala Jančová, medzi mužmi uspel Teo ŽampaJančová bola v medzinárodnej konkurencii najrýchlejšia, Žampa obsadil celkovo šieste miesto.
03.04.2023
16.03.2023
Majstrom Slovenska v kombinácii sa stal Hyška, medzi ženami uspela ŠrobováNárodný šampionát sa išiel v rámci medzinárodných pretekov v českom Špindlerovom Mlyne.
16.03.2023
AJ Ginnis na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
19.02.2023
Grécky lyžiar v slalome útočí na pódium, rozdiely na čele sú minimálneMeillard s číslom 1 vypadol už na tretej bránke.
19.02.2023
Manuel Feller na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.online
19.02.2023
MS v lyžovaní 2023: Po prvom kole slalomu vedie FellerSledovali ste s nami ONLINE prenos z 1. kola slalomu mužov na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
19.02.2023
Martin Hyška na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
18.02.2023
Problémy s chrbtom ho nevyradili. Slalom mužov napokon aj so slovenskou účasťouHyška anstúpi so štartovým číslom 55.
18.02.2023
18.02.2023
Hyška sa na MS nepredstaví v hlavnej súťaži slalomu, nedokončil kvalifikáciuMal sľubné prvé dva medzičasy, ale nakoniec v slalome vypadol.
18.02.2023
Lioc Meillard (vľavo) a Marco Odermatt sa tešia po úspešných pretekoch obrovského slalomu.
Nikola Baďová17.02.20235
Odermatt víťazstvo nečakal, tréner postavil trať na mieru ŠvajčiaromLíder obrovského slalomu potvrdil svoju pozíciu.
Marco Odermatt vyhral obrovský slalom na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.