Manuel Fettner

Radosť Jana Hörla z triumfu v Lahti.
03.03.2024
V nedeľných pretekoch v Lahti sa predstavil aj Noriaki Kasai, z triumfu sa radoval HörlLíder celkového poradia Stefan Kraft skončil ôsmy.
03.03.2024
Stefan Kraft.
25.02.2024
Kraft ukázal svoju jedinečnosť, v Oberstdorfe dosiahol 40. individuálny triumfDruhého Petra Prevca predstihol o tri body.
25.02.2024
Stefan Kraft po víťazstve na podujatí Svetového pohára v poľskom Zakopanom.
21.01.2024
Kraft triumfoval v Zakopanom. Víťazstvom prekonal Ahonenov rekord v počte pódiíKraft zaznamenal 109. pódiové umiestnenie.
21.01.2024
Radosť rakúskeho tímu po víťazstve v tímovej súťaži v Zakopanom.
20.01.2024
Tímovú súťaž v Zakopanom vyhrali Rakúšania, Japonci skončili mimo pódiaV celkovom poradí Poľského turné sú rakúski reprezentanti na druhom mieste.
20.01.2024
Andreas Wellinger, Stefan Kraft a Daniel Tschofenig.
02.12.2023
Kraft vybojoval tretie víťazstvo v tejto sezóne. Ako jediný prekonal hranicu 100 metrovNa výhru mu stačil náskok z prvého kola.
02.12.2023
Nórsky skokan na lyžiach Halvor Egner Granerud.
14.03.2023
Granerud predviedol skvelý druhý skok, veľký glóbus má na dosahZa Nórom skončila až trojica Rakúšanov.
14.03.2023
Nórski skokani na lyžiach Michael Hayböck, Daniel Tschofenig, Manuel Fettner a Stefan Kraft.
14.01.20232
Poliakom doma tesne ušiel triumf, na Nemcov im chýbal jediný bodTretie skončilo Nemecko.
14.01.20232
Rakúšan Manuel Fettner (vľavo) sa stal najstarším olympijským víťazom v skokoch na lyžiach.
14.02.20222
Rakúšan sa zapísal do histórie. Prekonal aj legendárneho KasaiaRakúski skokani na lyžiach triumfovali po 12 rokoch.
14.02.20222
04.12.2021
Rozhodli iba tri desatiny. Tímovú súťaž skokanov vyhrali RakúšaniaSúťaž sprevádzali náročné poveternostné podmienky.