Lisa Vittozziová

Víťazka Svetového pohára v biatlone Lisa Vittozziová.
Miloslav Šebela18.03.20242
Bola na dne, mala panické záchvaty a strach zo súťaží. Teraz vyhrala Svetový pohárLisa Vittoziová získala veľký krištáľový glóbus.
Lisa Vittozziová s glóbusom.
17.03.2024
Vittozziová zavŕšila parádny víkend ziskom prvého veľkého glóbusu v kariéreTalianska pretekárka zvíťazila v Canmore v pretekoch šprintu aj stíhačky.
17.03.2024
Lisa Vittozziová.
16.03.2024
Vittozziová v Kanade dominuje. Po šprinte vyhrala stíhačku, získala aj malý glóbusĎalšie štyri miesta obsadili reprezentantky Francúzska.
16.03.2024
ONLINE: Hromadné preteky žien na 12,5 km, Svetový pohár v biatlone 2023/2024 v Holmenkollene.online
02.03.2024
Biatlon: Häckiová-Grossová triumfovala v pretekoch s hromadným štartomSledovali ste s nami online prenos z pretekov hromadného štartu žien na 12,5 km v rámci Svetového pohára 2023/24 v nórskom Holmenkollene.
02.03.2024
13.02.2024
Vittozziová ovládla vytrvalostné preteky, Machyniaková dosiahla osobné maximumTalianska biatlonistka získala zlato po bezchybnej streľbe.
13.02.2024
Julia Simonová.
11.02.20241
Francúzka zničila v stíhačke konkurenciu, na MS získala už tretie zlatoBiatlonistka tak potvrdila triumf zo šprintu.
11.02.20241
Lisa Vittozziová a Ingrid Tandrevoldová v súboji o víťazstvo
14.01.2024
Stíhačka ponúkla súboj až do samého cieľa. Svetový pohár má novú líderkuZvíťazila Talianka Vittozziová.
14.01.2024
Zuzana Remeňová.
Miloslav Šebela26.11.20233
Remeňová šla výnimočné preteky, výsledok jej ušiel v závere. Vittozziová v cieli tŕpla Slovenka obsadila vo vytrvalostných pretekoch 65. priečku.
26.11.2023
Remeňová mohla bojovať o body. Dvomi chybami sa o ne pripravilaO výhre rozhodla len jedna stotina sekundy.
26.11.2023
Johannes Thingnes Bö čaká svojho brata Tarjeia.
Miloslav Šebela23.11.202313
Žltá a červená karta v biatlone? Stopku môžu dostať pretekári už pred štartomNepozerá sa na to dobre, vraví nórska legenda.