Kristína Schmiedlová

Kristína Schmiedlová.rozhovor
Jana Sedláková27.06.202215
Útoky na zdravotníkov ju zatiaľ neodradili. Bývalá tenistka študuje medicínuKristína Schmiedlová je mladšia sestra slovenskej jednotky Anny Karolíny Schmiedlovej.
Tereza Mihalíková vyhrala juniorské Australian Open 2015.
Jana Sedláková11.03.2021
Mali nadviazať na Hantuchovú a Cibulkovú. Kam sa podeli tenisové nádeje?Úspešná juniorská kariéra neznamená automaticky sľubnú kariéru medzi ženami.
Kristína Schmiedlová.
08.10.201852
Kristína Schmiedlová ukončila kariéru vo veku 21 rokovChce sa venovať štúdiu na lekárskej fakulte.
V prvom kole vypadla aj Kristína Schmiedlová, ktorá získala len tri gemy.
09.11.20161
Zo siedmich Sloveniek v Bratislave uspela v prvom kole len jednaViktória Kužmová v súboji dvoch Sloveniek zdolala Michaelu Hončovú.
09.11.20161
06.11.2016
Od titulu ju delila jedna výhra. Kristína Schmiedlová prehrala v Štokholme až vo fináleNad jej sily bola najvyššie nasadená hráčka.
06.11.2016
Kristína Schmiedlová bola lepšou hráčkou a zaslúžene ide do ďalšieho kola.
25.02.20161
Kristína Schmiedlová postúpila v Moskve do 2. kolaVýsledok slovenskej tenistky Kristíny Schmiedlovej v 1. kole dvojhry na turnaji ITF v Moskve.
25.02.20161
Mladšej zo sestier Schmiedlových turnaj v Grade, s výnimkou finále, vyšiel.
31.05.2015
Kristína Schmiedlová prehrala vo finále dvojhry v GradeSlovenka uhrala vo finále len tri gemy.
31.05.2015
Magdaléna Rybáriková má výrastok na päte a zapálenú achilovku.
15.04.20154
Rybáriková má podobný problém ako Cibulková, nebude hraťNamiesto Rybárikovej bude v kádri sedemnásťročná Kristína Schmiedlová.
15.04.20154
Kristína Schmiedlová (vľavo) si vo februári odkrútila debut v Pohári federácie. V Holandsku nastúpila na štvorhru spolu s Kristínou Kučovou (vpravo).
20.03.20153
Kristína Schmiedlová čoskoro zažije debut na úrovni WTASedemnásťročná Košičanka figuruje na 583. pozícii v seniorskom renkingu. Vlani si zahrala finále súťaže dievčat na Wimbledone.
20.03.20153
Kristína Schmiedlová vyhrala prvý turnaj medzi seniorkami.
23.11.20141
Juniorka Kristína Schmiedlová vyhrala v Antalyi svoj prvý seniorský titulSedemnásťročná Košičanka vyhrala vo finále nad Rumunkou Barovou suverénne 6:3, 6:2.