Johannes Thingnes Bö

Johannes Thingnes Bö.
17.03.2024
Bö nedal v pretekoch s hromadným štartom nikomu šancu, teší sa zo zisku ďalšieho glóbusuNórsky biatlonista figuroval pred pretekmi na treťom mieste v hodnotení disciplíny.
17.03.2024
Nórsky biatlonista Johannes Thingnes Bö.
16.03.2024
Bö potvrdil svoju extratriedu. Po triumfe v stíhačke vyhral malý aj veľký glóbusNórskeho biatlonistu nerozhodili ani tri chyby na strelnici.
16.03.2024
15.03.2024
Súrodenecké duo ovládlo posledný šprint, Slováci opäť zlyhali na strelniciVíťazom pretekov sa stal úspešnejší Johannes Thingnes.
15.03.2024
10.03.2024
Bratia Böovci opanovali stíhačku, Johannes zvýšil náskok na čele Svetového poháraJohannes Bö dosiahol 82. individuálne víťazstvo v kariére.
10.03.2024
08.03.2024
Nóri ovládli aj piate preteky štafiet, nezastavili ich ani tri trestné okruhyNórski biatlonisti nemali vo Svetovom pohári konkirenciu.
08.03.2024
Sturla Holm Laegreid.
02.03.2024
Náskok Johannesa Thingnesa Böa na brata sa znížil, hromadné preteky ovládol LaegreidLíder celkového poradia skončil až za TOP 10.
02.03.2024
ONLINE: Hromadné preteky mužov na 15 km, Svetový pohár v biatlone 2023/2024 v Holmenkollene.online
02.03.2024
Svetový pohár v biatlone: Preteky s hromadným štartom vyhral Sturla Holm LaegreiSledovali ste s nami online prenos z pretekov hromadného štartu mužov na 15 km v rámci Svetového pohára 2023/24 v nórskom Holmenkollene.
02.03.2024
01.03.2024
Nóri preniesli dominanciu z MS aj do domáceho Osla. Ovládli individuálne pretekyJohannes Thingnes Bö skončil až na piatok mieste s dvomi chybami.
01.03.2024
Ivona Fialková.rozhovor
Miroslav Kováčik20.02.20247
Ciele boli reálne, no Slováci od nich ďaleko. Fialková: Treba si povedať, kde je chybaIvona Fialková si vyskúšala rolu expertky a hodnotí MS v biatlone.
Martin Fourcade, Johannes Thingnes Bö (vľavo) a Ole Einar Björndalen (vpravo) na pódiu na MS v biatlone 2017 v Hochfilzene.