Johannes Strolz

Petra Vlhová s trofejou a medailou víťazky v slalome žien po finále Svetového pohára vo francúzskom Courchevel/Meribel.Ženský slalom ovládla Vlhová, mužský bol bláznivý. Aká bola sezóna vlani? (KVÍZ)Otestujte si svoje vedomosti.
Atle Lie McGrath.
09.03.2022
Od šťastia odhodil palicu, ďakoval v nemčine. Nór senzačne vyhral vo FlachauVečerný slalom vyhral Atle Lie McGrath.
09.03.2022
Henrik Kristoffersen.
09.03.20221
Najlepší slalomár spravil veľkú chybu, Kristoffersen takmer nepostúpil do druhého kolaPo úvodnej jazde vedie Strolz, druhý McGrath mal štartové číslo 21.
09.03.20221
Prekvapujúci víťaz alpskej kombinácie mužov, Rakúšan Johannes Strolz.
10.02.20221
Vedú naďalej Nemci pred Nórmi. Na tretie miesto poskočil sused SlovenskaPozrite si medailovú bilanciu krajín na ZOH 2022.
10.02.20221
Johannes Strolz.
10.02.20221
Rakúšan Strolz napodobnil otca, stal sa víťazom alpskej kombinácieVyhral s náskokom 59 stotín sekundy.
10.02.20221
Johannes Strolz nečakane vyhral slalom v Adelbodene 2022.
09.01.2022
Veľké prekvapenie. Slalom v Adelbodene vyhral lyžiar s číslom 38Doteraz sa len raz umiestnil v elitnej desiatke.