Geraint Thomas

Brit Geraint Thomas počas Tour de France 2022.
24.06.2024
Ineos má viacerých lídrov na Tour, v nominácii sú aj bývalí víťaziNechýba ani Poliak Michal Kwiatkowski.
24.06.2024
25.01.2024
V tomto roku si verí. Thomas chce štartovať na dvoch Grand Tour, túži aj po olympiádeWaleský cyklista túži po piaty raz v kariére štartovať aj na olympijských hrách.
25.01.2024
Geraint Thomas.
23.10.2023
V 37 rokoch bojoval o triumf na Gire. Thomas si vybojoval predĺženie zmluvy s IneosomBritský cyklista si stále udržiava vysokú výkonnosť.
23.10.2023
04.09.2023
Dvakrát spadol a stratil veľa času. Pódium je pekelne ďaleko, vravíThomas figuruje až v tretej desiatke poradia Vuelty.
04.09.2023
Primož Roglič kráča k víťazstvu na Giro d'Italia.
Miloslav Šebela27.05.20237
Roglič mal plán, ako vyhrať Giro. Úplne ma rozbil, vravel jeho rivalSlovinec víťazstvo uchmatol v horskej časovke.
Primož Roglič.
Miroslav Kováčik27.05.20234
Trauma už Rogliča nemusí mátať. Giro vyhral tak, ako prehral TourGeraint Thomas prišiel v časovke o ružový dres.
Primož Roglič vs. Geraint Thomas. ONLINE prenos z 20. etapy pretekov Giro d'Italia 2023.online
27.05.20231
Giro d'Italia 2023: Časovku vyhral Roglič a vybojoval si ružový dresSledovali ste ONLINE prenos z 20. etapy cyklistických pretekov Giro d'Italia 2023.
27.05.20231
Primož Roglič sa pokúša ujsť  Geraintovi Thomasovi v 19. etape Giro d'Italia.
Miloslav Šebela26.05.20233
Roglič chcel súperov na Gire okabátiť, jeho plán nevyšielGeraint Thomas si udržal dres lídra.
Taliansky majster Filippo Zana zdolal v závere 18. etapy Giro d'Italia Thibauta Pinota.
25.05.20231
Ďalšia trpká prehra francúzskeho veterána, Thomas bol ako kliešťZ favoritov na celkové poradie stratil Joao Almeida.
25.05.20231
Portugalský cyklista Joao Almeida v 16. etape Giro d'Italia zdolal Gerainta Thomasa.
23.05.20232
Z veľkej výhody nebolo nič. Roglič trpel a na Gire sa opäť mení líderJoao Almeida dosiahol životné víťazstvo.