Andreas Wellinger

Rjoju Kobajaši počas piatkovej kvalifikácie Svetového pohára v letoch na lyžiach mužov vo Vikersunde.
16.03.2024
Preteky v letoch na lyžiach sú zrušené, vo Vikersunde zavládol silný vietor a dážďV nórskom stredisku sú na programe aj individuálne preteky.
16.03.2024
Radosť Jana Hörla z triumfu v Lahti.
03.03.2024
V nedeľných pretekoch v Lahti sa predstavil aj Noriaki Kasai, z triumfu sa radoval HörlLíder celkového poradia Stefan Kraft skončil ôsmy.
03.03.2024
Lovro Kos.
01.03.2024
Triumf v Lahti získal Kos, Kraft nepostúpil do druhého kolaKraft nezvládol prudký nárazový vietor a v prvom kole skočil len 105 metrov.
01.03.2024
Stefan Kraft.
11.02.2024
Rakúsko a Nemecko zviedli vyrovnaný súboj v tímovej súťaži dvojícO víťazovi rozhodlo 0,2 bodu.
11.02.2024
Andreas Wellinger sa teší na pódiu po víťazstve v pretekoch Svetového pohára vo Willingene.
04.02.2024
Vo Willingene triumfoval domáci Wellinger, Koudelka s najlepším výkonom za štyri rokyKoudelka zaznamenal šiesty najdlhší výkon druhého kola.
04.02.2024
Rakúsky skokan na lyžiach Stefan Kraft získal zlatú medailu v letoch.
27.01.2024
Pretekári bojovali s počasím, MS v letoch rozhodol skvelý skok KraftaPo prvom dni mieril za titulom Slovinec Zajc.
27.01.2024
Stefan Kraft po víťazstve na podujatí Svetového pohára v poľskom Zakopanom.
21.01.2024
Kraft triumfoval v Zakopanom. Víťazstvom prekonal Ahonenov rekord v počte pódiíKraft zaznamenal 109. pódiové umiestnenie.
21.01.2024
Anze Lanišek vyhral v Ga-Pa, druhom podujatí Turné štyroch mostíkov.
01.01.2024
Kobajaši neudržal prvé miesto. V Ga-Pa triumfoval SlovinecNa čele Turné štyroch mostíkov sa udržal Wellinger.
01.01.2024
Halvor Egner Granerud.
29.12.2023
Zlatého orla už nezíska. Jedno z najväčších sklamaní v kariére, priznal Granerud1. diel Turné štyroch mostíkov vyhral Andreas Wellinger.
29.12.2023
17.12.2023
Krafta nevydarený prvý skok nerozhodil, v súboji Rakúšanov si upevnil post lídraPre lídra pretekov to bol piaty triumf v sezóne.