Skvelé výkony slovenských plavcov, na národnom šampionáte utvorili nové rekordyO rekordy sa postarali Jakub Poliačik a Andrea Podmaníková.
17.12.2023
Skvelé výkony Podmaníkovej v Györi, vylepšila dva národné rekordy
16.12.2023
Skvelé výkony Podmaníkovej v Györi, vylepšila dva národné rekordyV poradí 16. ročník medzinárodných pretekov Györ Open sa konal od stredy do soboty.
16.12.2023
Richard Nagy.
10.12.2023
Wiffen vytvoril svetový rekord, vo finále ME bola aj dvojica SlovákovNagy postúpil do boja o medaily piatym najrýchlejším časom.
10.12.2023
09.12.2023
Podmaníková postúpila do finálnej osmičky, miešaná štafeta siedmaS časom 29,91 sa dostala Podmaníková medzi najlepšiu osmičku.
09.12.2023
08.12.2023
Podmaníkovej ušla medaila o 54 stotín, vo finále sme mali dve plavkyneZlato získala s výrazným náskokom Holanďanka Schoutenová.
08.12.2023
07.12.2023
Nagy stroskotal v semifinále, Podmaníková a Trníková postúpili do fináleNagy zaostal za víťazom o vyše šesť sekúnd.
07.12.2023
Na snímke je reprezentantka SR v plávaní Andrea Podmaníková.
06.12.2023
Ďalšie finále si Podmaníková na ME nevybojovala, ušla jej aj top 10V akcii boli aj ďalší Slováci.
06.12.2023
06.12.2023
Záver jej vyšiel výborne. Na ME delila Podmaníkovú od medaily necelá sekundaZopakovala svoje semifinálové umiestnenie.
06.12.2023
05.12.2023
Zlepšila svoj čas o viac než sekundu. Podmaníková sa predstaví v bojoch o medailyNa víťazku semifinále stratila 83 stotín.
05.12.2023
Slovenky v štafete s prehľadom do finále, Podmaníková zvládla aj rozplavby
05.12.2023
Slovenky v štafete s prehľadom do finále, Podmaníková zvládla aj rozplavbyMedzi mužmi sa zo Slovákov predstavil Adam Halas.