Vlci Žilina

Nicholas Jones strieľa prvý gól Žiliny v zápase 5. kola Tipos extraligy so Slovanom Bratislava.
ne 21:18
Spišiaci naďalej na čele tabuľky. Nováčik deklasoval Slovan, Trenčín na prvé body stále čakáPozrite si súhrn výsledkov 5. kola Tipos extraligy.
ne 21:18
Hokejisti Vlci Žilina sa tešia po strelenom góle proti HC Slovan Bratislava v zápase 5. kola Tipos extraligy.
ne 17:203
Nováčik zo Žiliny si vychutnal hráčov Slovana, tí sa presadili až za stavu 0:5Žilinčania si pripísali tretie víťazstvo v sezóne.
ne 17:203
Fantastický zákrok Dominika Riečického
ne 08:45
ne 08:45
Košický brankár Dominik Riečický na ilustračnej fotografií.
pi 20:10
Košice prehrali na ľade nováčika, aspoň bod im zachránil skvelý zákrok brankáraRozhodujúci gól strelil v predĺžení obranca Daniel Gachulinec.
pi 20:10
Hokejisti HK Spišská Nová Ves.
24.09.2024
Žilinčania nevyužili vydarený úvod, Spišiaci rýchlo vyrovnali a v závere dotiahli obratSpišská Nová Ves nadviazala na výhru nad Trenčínom, Žilina druhý raz za sebou prehrala.
24.09.2024
Gólová radosť hokejistov HK Poprad počas zápasu 1. kola hokejovej Tipos extraligy HK Poprad - HKM Zvolen.
22.09.2024
Poprad má v tíme hetrikových kráľov, Mezei prekonal 20-ročný rekord ligySúhrn 2. kola Tipos extraligy.
22.09.2024
Gólová radosť hokejistov Nitry.
22.09.20243
Nováčik ligy mal na dosah významný skalp. Obhajca titulu si duel so Žilinou postrážilŽilinčania skúsili aj hru bez brankára, ale na body nedosiahli.
22.09.20243
Radosť z gólu hráčov Žiliny v zápase 1. kola hokejovej Tipos extraligy Vlci Žilina - HK 32 Liptovský Mikuláš.
20.09.2024
Poprad a Nitra deklasovali svojich súperov, úspešný štart zaznamenal nováčikPozrite si súhrn výsledkov 1. kola Tipos extraligy.
20.09.2024
Sebastián Šmída (Žilina) a Marek Vankúš (Liptovský Mikuláš) v súboji o puk v zápase 1. kola hokejovej Tipos extraligy Vlci Žilina - HK 32 Liptovský Mikuláš.
20.09.2024
Nováčik extraligy vstúpil do sezóny víťazstvom, duel s Liptákmi rozhodol v tretej tretineŽilinčania sa vrátili do najvyššej ligy po piatich rokoch.
20.09.2024
Hokejisti Nitry sa radujú z titulu v sezóne 2023/24.
20.09.2024
Nitrania s Košičanmi chcú titul. Aké ambície majú extraligisti pred novou sezónou?O predsezónnych cieľoch porozprávali aj manažéri jednotlivých klubov.