LASK Linz

Jérôme Boateng v drese LASK Linz.
31.05.2024
Rakúsky prvoligista ulovil zvučné meno, získal nemeckého majstra svetaAbsolútne úžasná a neuveriteľná vec, uviedol prezident klubu.
31.05.2024
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava počas prípravy v Katare.
26.01.20246
Slovan remizoval s katarským tímom, Ružomberok uspel v TureckuPodbrezová odohrala s rakúskym Linzom dva zápasy.
26.01.20246
Momentka zo zápasu Slavia Praha - AS Rím.
09.11.2023
Slavia doma zdolala Rím a kráča za postupom, gól Haraslína Sparte nestačilSlavia rozhodla o triumfe v druhom polčase.
09.11.2023
Futbalisti FK Železiarne Podbrezová.
11.10.2023
Podbrezová si zmerala sily s kvalitným súperom. Na pôde rakúskeho prvoligistu uhrala remízuMáme za sebou výborné stretnutie, ktoré splnilo svoj účel a pracujeme ďalej, napísal klub.
11.10.2023
Jürgen Klopp.
22.09.2023
Klopp prekonal Benitezov rekord, výhru Liverpoolu hodnotil ako zaslúženúV európskych pohároch zaznamenal 50 výhier.
22.09.2023
Futbalisti FC Liverpool sa tešia z gólu Darwina Nuneza.
21.09.2023
Liverpool musel otáčať skóre, na Letnej padol premožiteľ SlovanaSlavia s Michalom Tomičom získala tri body po víťazstve 2:0.
21.09.2023
Lukáš Haraslín v drese AC Sparta Praha.
31.08.20231
Haraslín naštartoval Spartu k skvelému obratu, Slavia postupuje napriek prehreSlovenský útočník sa presadil už v 2. minúte stretnutia.
31.08.20231
BK Häcken.
24.08.2023
Schranz bol pri výhre Slavie, Klaksvík živí nádej na Európsku liguPozrite si dnešné výsledky Európskej ligy.
24.08.2023
Ilustračná fotografia.
15.08.2022
Rakúskeho futbalistu trápi kuriózne obvinenie. Mal zraziť policajta na parkoviskuNa nedeľnom ligovom stretnutí bol ako expert televízie Sky.