Hráč Sparty Praha Lukáš Haraslín (vľavo) sa raduje z gólu so spoluhráčmi.
Haraslín hrá so Spartou na horúcej tureckej pôde, Hancko čelí RímuŠachtar Doneck čelí v šestnásťfinále Olimpique Marseille.
15.02.2024
Momentka zo zápasu Slavia Praha - AS Rím.
09.11.2023
Slavia doma zdolala Rím a kráča za postupom, gól Haraslína Sparte nestačilSlavia rozhodla o triumfe v druhom polčase.
09.11.2023
Futbalisti FC Liverpool sa tešia z gólu Darwina Nuneza.
21.09.2023
Liverpool musel otáčať skóre, na Letnej padol premožiteľ SlovanaSlavia s Michalom Tomičom získala tri body po víťazstve 2:0.
21.09.2023
Lukáš Haraslín v drese AC Sparta Praha.
31.08.20231
Haraslín naštartoval Spartu k skvelému obratu, Slavia postupuje napriek prehreSlovenský útočník sa presadil už v 2. minúte stretnutia.
31.08.20231
BK Häcken.
24.08.2023
Schranz bol pri výhre Slavie, Klaksvík živí nádej na Európsku liguPozrite si dnešné výsledky Európskej ligy.
24.08.2023
KÍ Klaksvík.
02.08.2023
Klaksvík prekvapuje aj ďalej, zahrá si skupinovú fázu. V súťaži končí HrošovskýRaków vyradil Karabach.
02.08.2023
Arni Frederiksberg (vľavo) z KI Klaksvik v súboji s Amerom Gojakom z Ferencvárosu Budapešť.
19.07.20238
Ferencváros senzačne končí v Lige majstrov. Favorit dostal lekciu od klubu z Faerských ostrovovZ postupu sa tešia aj Ľubľana či Karabach.