FC Veľký Kýr

Šláger 2. kola šiestej ligy Tvrdošovce – Veľký Kýr (2:1) rozhodol v 37. minúte legionár zo Zimbabwe Leroy Mugove (v bielom s číslom 11). S číslom 6 János Kanyicska z Veľkého Kýra, s dvojkou Michael Ballai.
Marián Dragúň30.11.20221
Doma sú stopercentní. V odvetách príde na rad vedúce duoVeľký futbalový kolotoč na malom ihrisku.
Futbalisti FC Veľký Kýr pripravili lídrovi z Podhájskej vôbec prvú prehru v súťaži.
Marián Dragúň11.04.2022
Líder premiérovo padol. Triumfovalo srdceBývalý ligista má futbalové dvojičky nielen doma, ale aj v mužstve.
Boris Bátora.
Ivan Mriška27.10.20211
Pre zranenia dlho nehral. Predseda piatoligistu vybehol na trávnik a nasúkal 6 gólovBoris Bátora potreboval na dvojitý hetrik len 37 minút.
Strelecká posila Tomáš Verbír (v zelenom) dal v šiestich zápasoch osem gólov.
Marián Dragúň11.10.2021
Robil bazén u prezidenta klubu, ten ho zlanáril a je najlepší strelecPiatoligistovi spadol čiperný strelec z neba.
Nevídaný kiks brankára. Súperov gólman ho prekonal z druhej strany ihriska
Ivan Mriška24.09.20212
Nevídaný kiks brankára. Súperov gólman ho prekonal z druhej strany ihriskaFanúšikovia a hráči zostali zaskočení.