31.03.2024
31.03.2024
Ante Budimir (uprostred)
04.03.2024
Osasuna sa mohla spoľahnúť na svojho kanoniera, Budimir patrí k najlepším v ligePamplončania sa v tabuľke posunuli na 10. miesto.
04.03.2024
Fermin López oslavuje gól.
24.02.2024
Valjent bol pri remíze Mallorcy ako kapitán, Barcelona sa v tabuľke dostala pred GironuSlovenský futbalista odohral celý zápas.
24.02.2024
Joselu (vľavo) a Andrei Ratiu v zápase Rayo Vallecano - Real Madrid.
18.02.2024
Real viedol už od tretej minúty. V malom madridskom derby však zakopolV závere dostal Carvajal červenú kartu.
18.02.2024
Jude Bellingham.
10.02.20241
Opäť jednoznačný výsledok. Real zdemoloval Gironu a navýšil náskok na čeleReal Sociedad San Sebastian prehral doma s Osasunou.
10.02.20241
Vitor Roque
03.02.20241
Objav Barcelony púta pozornosť. Prišiel, dal gól a nechal sa vylúčiťBarcelona zvíťazila na baskickej pôde 3:1.
03.02.20241
Futbalisti klubu Deportivo Alavés.
27.01.2024
Alavés sa posúva dopredu. Šviderský sledoval prehru svojho tímu iba z lavičkyAlavés zvíťazil v treťom zápase za sebou.
27.01.2024
Fotka zo zápasu FC Sevilla - Deportivo Alavés.
12.01.2024
Kríza Sevilly na domácej pôde pokračuje, v gólovej prestrelke nestačila na AlavésO triumfe hostí rozhodol gól z 90. minúty.
12.01.2024
Hráči Rayo Vallecano sa tešia z gólu.
02.01.2024
Tím La Ligy ukončil nelichotivú sériu, zvíťazil po viac ako dvoch mesiacochNegatívnu šnúru ukončil aj Alaves.
02.01.2024
Radosť hráčov Realu Madrid
22.12.2023
Real zvládol náročný zápas, Ancelotti vyzdvihol odolnosť. Tréner Alavesu totálne vybucholV druhom polčase hral nový líder La Ligy v oslabení.