Deportivo Alavés

Futbalisti Girona FC sa tešia po strelenom góle.
so 17:02
Girona pokračuje v súboji o druhé miesto. Po triumfe sa dostala pred BarcelonuFC Barcelona má však zápas k dobru.
so 17:02
Futbalisti Realu Madrid oslavujú gól.
21.04.2024
Real spravil dôležitý krok k zisku titulu. Barcelona dvakrát vyhrávala, nakoniec prehralaVíťazný gól domácich zaznamenal v 91. minúte Jude Bellingham.
21.04.2024
Rodrygo oslavuje svoj druhý gól.
31.03.2024
31.03.2024
Ante Budimir (uprostred)
04.03.2024
Osasuna sa mohla spoľahnúť na svojho kanoniera, Budimir patrí k najlepším v ligePamplončania sa v tabuľke posunuli na 10. miesto.
04.03.2024
Fermin López oslavuje gól.
24.02.2024
Valjent bol pri remíze Mallorcy ako kapitán, Barcelona sa v tabuľke dostala pred GironuSlovenský futbalista odohral celý zápas.
24.02.2024
Joselu (vľavo) a Andrei Ratiu v zápase Rayo Vallecano - Real Madrid.
18.02.2024
Real viedol už od tretej minúty. V malom madridskom derby však zakopolV závere dostal Carvajal červenú kartu.
18.02.2024
Jude Bellingham.
10.02.20241
Opäť jednoznačný výsledok. Real zdemoloval Gironu a navýšil náskok na čeleReal Sociedad San Sebastian prehral doma s Osasunou.
10.02.20241
Vitor Roque
03.02.20241
Objav Barcelony púta pozornosť. Prišiel, dal gól a nechal sa vylúčiťBarcelona zvíťazila na baskickej pôde 3:1.
03.02.20241
Futbalisti klubu Deportivo Alavés.
27.01.2024
Alavés sa posúva dopredu. Šviderský sledoval prehru svojho tímu iba z lavičkyAlavés zvíťazil v treťom zápase za sebou.
27.01.2024
Fotka zo zápasu FC Sevilla - Deportivo Alavés.
12.01.2024
Kríza Sevilly na domácej pôde pokračuje, v gólovej prestrelke nestačila na AlavésO triumfe hostí rozhodol gól z 90. minúty.