Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Zo zelených stolov

(Autor: Ilustr. foto: (TASR))
Sportnet|Publikované 14. dec 2016 o 23:00

Stolnotenisové súťaže v Zemplíne pokračovali ďalšími zápasmi.

1. liga mužov – Východ

6. kolo: Valča – VSTK Vranov n/T B 11:3 (P. Páleník a Valko po 3.5, Straka 2.5, I. Páleník 1.5 – D. Sekáč 2, 1xWO); Stránske – Michalovce 5:9 (R. Valuch ml. 1, 4xWO – J. Kudrec, P. Senkulič a M. Brnčal po 2.5, Š. Gajdoš 1.5); Valča – Michalovce 7:7 (P. Páleník 3.5, Valko 2, Straka 1.5 – P. Senkulič 3.5, J. Kudrec 1.5, M. Brnčal a Š. Gajdoš po 1); Stránske – VSTK Vranov n/T B 7:7 (R. Valuch st. 2.5, R. Valuch ml., Machalík a Brodňan po 1.5 – M. Dandár 3, Hubaľ a S. Fečo po 2).

Tabuľka

1. Valča 11 10 1 0 110:44 32
2. Čadca B 11 7 2 2 91:63 27
3. Žilina 11 7 0 4 83:71 25
4. Michalovce 11 6 2 3 77:63 24
5. St. Ľubovňa 11 5 3 3 85:69 24
6. Rim. Sobota 11 4 3 4 67:73 21
7. Levoča 11 3 3 5 74:80 20
8. Nižná 11 4 1 6 75:79 20
9. Ružomberok B 11 4 0 7 62:92 19
10. Fort. Kežmarok 11 2 3 6 68:86 18
11. Vranov n/T B 11 1 3 7 61:93 16
12. Stránske 11 0 3 8 57:97 14

2. liga mužov – Východ

7. dvojkolo: Veľ. Kapušany – Valaliky A 6:8 (Lakatoš 3, G. Kovács 1.5, Štim 1, Z. Kovács 0.5 – Laboš 3, Horňák a Just po 2.5); Michalovce B – Valaliky B 4:10 (J. Blaško 1.5, Šinkárová a Zausin po 1, Šinkár 0.5 – Labošová 3.5, Takáč a Pach po 2, Kacvinský 1.5, Hurka 1); Humenné – ŠKP Košice 7:7 (Stoják 2.5, Begala 2, Serbák 1.5, Fink 1 – Kuruc 3, Hovanec 2.5, Kukučka 1.5); VSTK Vranov n/T C – Zbereko Košice 7:7 (Hubaľ, M. Baran a Tóth po 2, J. Baran 1 – Cisko a F. Fekete po 2.5, O. Vaňo 1.5, M. Vaňo 0.5); Levoča B – Mokrance 1:13 (P. Novák 1 – Štovčík, Bacsó a Zelinka po 3.5, Cinkanič 2.5); Margecany – Vojčice 5:9 (Vasiľ 2, Pacák 1.5, Tomaga 1, Šiška 0.5 – Revaj 3.5, M. Kolody 2.5, L. Kolody 2, Konečný 1); Svidník – Š. Michaľany 7:7 (Močilenko a Magdziak po 2, Kmiť a Vodila po 1.5 – Gombik ml. a M. Roba po 2.5, Janoš a Gombik st. po 1); Veľ. Kapušany – Valaliky B 5:9 (Štim 2, Z. Kovács 1.5, Lakatoš 1, G. Kovács 0.5 – Kacvinský 3.5, Takáč 2, Labošová 1.5, Pach a Hurka po 1); Michalovce B – Valaliky A 7:7 (Dráb 3, Zausin 2, J. Hvižďák 1, J. Blaško a Šinkár po 0.5 – Laboš 2.5, Just a Horňák po 2, Horváthová 0.5); Humenné – Zbereko Košice 6:8 (Serbák 2.5, Begala 2, Stoják 1.5 – F. Fekete 3, Cisko a O. Vaňo po 2.5); VSTK Vranov n/T C – ŠKP Košice 6:8 (Hubaľ 2.5, Tóth 2, M. Baran 1, J. Baran 0.5 – Kukučka 3.5, Kuruc 2, Hovanec a Bubenko po 1, Schűtz 0.5); Levoča B – Vojčice 0:14 (L. Kolody, Revaj, M. Kolody a Konečný po 3.5); Margecany – Mokrance 3:11 (Šiška 2, Vasiľ a Tomaga po 0.5 – Štovčík 3.5, Bacsó 3, Cinkanič 2.5, Zelinka 2).

Tabuľka

1. Mokrance 13 12 0 1 134:48 37
2. Zbereko Košice 13 9 3 1 112:70 34
3. Valaliky A 13 9 3 1 121:61 34
4. Humenné 13 7 3 3 110:72 30
5. Vojčice 13 7 2 4 99:83 29
6. Valaliky B 13 8 0 5 98:84 29
7. ŠKP Košice 13 5 4 4 94:88 27
8. Michalovce B 13 4 4 5 89:93 25
9. Margecany 13 4 3 6 88:94 24
10. Svidník 13 3 2 8 76:106 21
11. Veľ. Kapušany 13 3 2 8 72:110 21
12. Vranov n/T C 13 3 1 9 70:112 20
13. Šar. Michaľany 13 2 2 9 74:108 19
14. Levoča B 13 0 1 12 37:145 14

3. liga mužov – Severovýchod

10. kolo: VSTK Vranov n/T E – Kamenica n/C 4:14 (Mušák 2, Holp a M. Fečo po 1 – Birov a Butko po 4.5, Šepeľa 3.5, Bocko 1.5); VSTK Vranov n/T D – Lemešany 15:3 (Zajac a Turanský po 4.5, Jakubčin 3.5, Jurkanin 2.5 – C. Sabol 2, Frančák 1); Bardejov – Tecák Vranov n/T 16:2 (Sawczak a P. Kalapáč po 4.5, Jul. Lukáč a P. Lukáč po 3.5 – P. Rusnák 2); Belá n/C – Lužany p/T 13:5 (Vozár a J. Dráb po 4.5, Burík 2.5, Drotár 1.5 – Stolárik a Vajda po 2, E. Tomko 1); Snina – ŠKP Prešov 10:8 (Jelo 4.5, Malinič 2.5, Bajus a Paulik po 1.5 – Dacko a R. Hajduk po 3, Pištej 2); Humenné B – Sedlice 14:4 (Mihaľovová 4.5, Ľ. Lukáč a P. Novák po 3.5, Tkáč 2.5 – Ľ. Kollarčík 3, Bittner 1).

Tabuľka

1. Humenné B 10 10 0 0 136:44 30
2. Sedlice 10 8 1 1 126:54 27
3. Vranov n/T D 10 6 2 2 112:68 24
4. Kamenica n/C 10 7 0 3 106:74 24
5. Belá n/C 10 5 1 4 87:93 21
6. Snina 10 5 1 4 82:98 21
7. Bardejov 10 5 0 5 99:81 20
8. Lužany p/T 10 4 1 5 81:99 19
9. Lemešany 10 3 0 7 83:97 16
10. ŠKP Prešov 10 2 0 8 65:115 14
11. Vranov n/T E 10 2 0 8 65:115 14
12. T. Vranov n/T 10 0 0 10 38:142 10

3. liga mužov – Juh

10. kolo: Čičarovce – Vojčice B 11:7 (Nagyidai a Zs. Csanak po 3.5, N. Molnár 2.5, Űvegës 1.5 – F. Ujhelyi 3, Baranišin 2, Drabiščák a J. Mihok po 1); Čečehov – Hraň 17:1 (P. Maskaľ, Melikant a Riebesam po 4.5, Terezka 3.5 – Bobík 1); Vojany – Veľ. Kapušany B 9:9 (Kóbori 4, J. Franko a Berkeš po 2, Lukáč 1 – Jenčík 3.5, Salaky a F. Krištof po 2.5, Sabo 0.5); Košice/Čaňa B – M. Kamenec 11:7 (Gašparovič 4, Dzelinský 3, Majoroš a M. Fotta po 2 – L. Kiss ml. 2.5, Cs. Máté, Ľ. Szabó a Bók po 1.5); Michalovce C – Bracovce 4:14 (J. Hvižďák 2, Matej a E. Maskaľ po 1 – Z. Kováč a Treščo po 4.5, D. Gajdoš st. 3.5, Ivan 1.5); Borša – Poproč 9:9 (A. Nagy 3.5, G. Gánoczi 3, E. Balogh 2.5 – Filkorn 4, Bendzák 2, Majcher a Petričko po 1.5).

Tabuľka

1. Bracovce 10 9 0 1 121:59 28
2. Čečehov 10 8 0 2 124:56 26
3. Michalovce C 10 7 0 3 108:72 24
4. Veľ. Kapušany B 10 6 1 3 107:73 23
5. Košice-Čaňa B 10 6 1 3 95:85 23
6. Poproč 10 5 3 2 86:94 23
7. Čičarovce 10 5 1 4 90:90 21
8. Vojany 10 3 2 5 94:86 18
9. Malý Kamenec 10 3 1 6 79:101 17
10. Vojčice B 10 2 0 8 78:102 14
11. Borša 10 1 1 8 67:113 13
12. Hraň 10 0 0 10 31:149 10

4. liga mužov – Vihorlatská

10. kolo: Dlhé n/C – Kamenica n/Cir. B 13:5 (T. Kolesár 3.5, Polačko, M. Kohut a Milčík po 3, S. Kohut 0.5 – F. Sojčák 3.5, Torba 1.5); VSTK Vranov n/T F – Brestov 10:8 (Paľko 3.5, Hudáková 3, Čurlej 2, Tóth 1.5 – Kelich 3, Krokker 2.5, Mir. Gajdoš 1.5, Lauda 1); Zempl. Hámre – Košarovce 3:15 (Cogan a Širgeľ po 1.5 – Karabinčík ml. 4.5, Sabol a Bučko po 4, Kaňuk 2.5); Belá n/C B – Čierne n/T 4:14 (Hrežík 3, Hašuľ 1 – J. Kachman 4.5, B. Kachman ml. 3.5, R. Haňo 3, R. Kachman 2.5, B. Kachman st. 0.5); Snina B – Hencovce 7:11 (Charitún 3, Pastorok 2, Hríb a Bajus po 1 – Zimný 4.5, Haňo 3, Tomáš 2.5, Eštok a Kos st. po 0.5); Kamienka – Hrabovec n/Lab. 11:7 (Beľančin 3.5, Gajdoš ml. 3, Fekete 2.5, Starec 2 – Chomča a Demčák st. po 3, Duda st. a Šmiga po 0.5).

Tabuľka

1. Hrabovec n/L 10 7 1 2 116:64 25
2. Čierne n/T 10 7 1 2 111:69 25
3. Dlhé n/C 10 5 4 1 104:76 24
4. Košarovce 10 6 1 3 101:79 23
5. Brestov 10 6 1 3 103:77 23
6. Kamienka 10 6 1 3 99:81 23
7. Hencovce 10 4 2 4 98:82 20
8. Zempl. Hámre 10 3 2 5 81:99 18
9. Kamenica n/C B 10 4 0 6 78:102 18
10. Snina B 10 2 3 5 84:96 17
11. Belá n/C B 10 1 0 9 39:141 12
12. Vranov n/T F 10 1 0 9 66:114 12

4. liga mužov – Zemplínsko-Košická

10. kolo: Trebišov B – Orechová 11:7 (Ščerba 4, Wawrek 3.5, Popaďák 2.5, Bogda 1 – Levický 2.5, Laci 2, Hajaš 1.5, Štefančík 1); Trebišov A – Michalovce D 8:10 (Síkora 3.5, Bandoľa 3, Novikmec 1.5 – Mucha 3, Soták a Lugoš po 1, 5xWO); Vojany B – Parchovany 12:6 (Lukáč, Franko a D. Havrila po 3.5, F. Havrila 1.5 – Leščinský a Lehončák po 2, Račok 1); Čečehov B – Somotor 8:10 (Habura 3, Danilovič a Riebesam po 2, Astaloš 1 – Szűcs a T. Nagy po 3.5, P. Balog 2.5, Róth 0.5); Sobrance – Poproč B 10:8 (Varchola 4.5, Timočko 2.5, Kozma 2, Levický ml. 1 – Kocur 3.5, Harčarik 2.5, Gumáň a Flegner po 1).

Tabuľka

1. Bracovce B 9 9 0 0 117:45 27
2. Michalovce D 9 7 1 1 100:62 24
3. Somotor 10 5 1 4 88:92 21
4. Čečehov B 9 6 0 3 95:67 21
5. Vojany B 9 5 1 3 81:81 20
6. Trebišov A 9 4 2 3 90:72 19
7. Parchovany 9 4 0 5 70:92 17
8. Sobrance 9 3 1 5 77:85 16
9. Poproč B 9 2 0 7 71:91 13
10. Trebišov B 9 1 0 8 60:102 11
11. Orechová 9 1 0 8 51:111 11

5. liga mužov – Trebišovská

6. kolo: Streda n/B B – Pribeník 2:16 (Szerdahelyi 2 – Fülöp 4.5, A. Tóth 4.5, Filep st. 3.5, P. Tóth 3.5); Streda n/B A – Zatín 13:5 (Molnár st. 4.5, Hajdu 3.5, Belász 3.5, Pribula 1.5 – Géreši 3, Lakatoš 1, Haminda 1); Hraň B – Vojčice D 1:17 (Jarabek 1 – Ivaň 4.5, Piňko 4.5, Jeňo 4.5, Zubko 3.5); Somotor B – Vojčice C 3:15 (Ujházi 3 – Dančák 4.5, Hadinger 3.5, Poľačok 3.5, Sedlák 3.5).

Tabuľka

1. Streda n/B A 6 6 0 0 92:16 18
2. Pribeník 6 5 1 0 83:25 17
3. Vojčice C 6 2 3 1 63:45 13
4. Vojčice D 6 2 2 2 58:50 12
5. Zatín 6 2 2 2 55:53 12
6. Somotor B 6 1 1 4 32:76 9
7. Streda n/B B 6 1 0 5 25:83 8
8. Hraň B 6 0 1 5 24:84 7

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.