Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Zo zelených stolov

(Autor: Ilustr. foto: (TASR))
Sportnet|Publikované 21. dec 2016 o 23:00

Stolnotenisové súťaže v Zemplíne pokračovali ďalšími zápasmi.

3. liga mužov – Severovýchod

11. kolo: Sedlice – VSTK Vranov n/T E 12:6 (Ľ. Kollarčík a Toporcerová po 3.5, Rusinko 3, Bittner 1.5, Kušnír 0.5 – Mušák 4, M. Fečo a Holp po 1); ŠKP Prešov – Humenné B 7:11 (R. Hajduk a Dacko po 1, 5xWO – Tkáč 4.5, P. Novák 3.5, Židzik 3); Lužany p/Top. – Snina 8:10 (E. Tomko 2.5, M. Antoš a Vajda po 2, Stolárik 1.5 – Malinič a Jelo po 4.5, Paulík 1); Tecák Vranov n/T – Belá n/Cir. A 5:13 (P. Rusnák 3, Stredný a Tecák po 1 – Dráb 4.5, Vozár 3.5, Burík a Drotár po 2.5); Lemešany – Bardejov 6:12 (Š. Novák 3, J. Fotta 2, Rindoš 1 – Sawczak 4.5, Ľ. Steranka 3.5, P. Lukáč 2.5, P. Kalapáč 1.5); Kamenica n/Cir. – VSTK Vranov n/T D 14:4 (Butko 4.5, Birov 3.5, Šepeľa a Bocko po 2.5, Torba 1 – Jakubčin a Zajac po 2).

Tabuľka po základnej časti

1. Humenné B 11 11 0 0 147:51 33
2. Sedlice 11 9 1 1 138:60 30
3. Kamenica n/C 11 8 0 3 120:78 27
4. Vranov n/T D 11 6 2 3 116:82 25
5. Belá n/C 11 6 1 4 100:98 24
6. Snina 11 6 1 4 92:106 24
7. Bardejov 11 6 0 5 111:87 23
8. Lužany p/T 11 4 1 6 89:109 20
9. Lemešany 11 3 0 8 89:109 17
10. ŠKP Prešov 11 2 0 9 72:126 15
11. Vranov n/T E 11 2 0 9 71:127 15
12. T. Vranov n/T 11 0 0 11 43:155 11

3. liga mužov – Juh

11. kolo: Poproč – Čičarovce 10:8 (Filkorn 4, Bendzák 3, Mat. Kocur 2, Majcher 1 – Űvegës 3.5, Nagyidai 2.5, N. Molnár 1.5, Zs. Csanak 0.5); Bracovce – Borša 14:4 (Z. Kováč 4.5, Hospodár a Treščo po 3.5, D. Gajdoš st. 2.5 – E. Balogh a A. Nagy po 2); Malý Kamenec – Michalovce C 11:7 (Bók 4, Cs. Máté 3.5, L. Kiss ml. 2.5, Ľ. Szabó 1 – Soták 3, Matej 2.5, Meňovčík 1, E. Maskaľ 0.5); Veľké Kapušany B – Košice/Čaňa B 9:9 (F. Krištof 3.5, Salaky 3.5, Sabo 2 – Gašparovič 4.5, Dzelinská 2, Š. Németh 1.5, M. Zelinka 1); Hraň – Vojany 4:14 (Bobík 3, J. Juroš 1 – Kóbori 4.5, Berkeš a J. Franko po 3.5, D. Havrila 2.5); Vojčice B – Čečehov 6:12 (Baranišin 2.5, Konečný 2, Drabiščák 1.5 – Melikant a M. Ujhelyi po 3.5, Terezka 3, Habura 2).

Tabuľka po základnej časti

1. Bracovce 11 10 0 1 135:63 31
2. Čečehov 11 9 0 2 136:62 29
3. Poproč 11 6 3 2 96:102 26
4. Michalovce C 11 7 0 4 115:83 25
5. Veľ. Kapušany B 11 6 2 3 116:82 25
6. Košice-Čaňa B 11 6 2 3 104:94 25
7. Čičarovce 11 5 1 5 98:100 22
8. Vojany 11 4 2 5 108:90 21
9. Malý Kamenec 11 4 1 6 90:108 20
10. Vojčice B 11 2 0 9 84:114 15
11. Borša 11 1 1 9 71:127 14
12. Hraň 11 0 0 11 35:163 11

4. liga mužov – Vihorlatská

11. kolo: Hrabovec n/Lab. – Dlhé n/Cir. 10:8 (Chomča 3.5, Duda st. 3, Šmiga 2, Demčák st. 1.5 – Milčík 3.5, Polačko 2.5, T. Kolesár 2); Hencovce – Kamienka 9:9 (Zimný 3.5, D. Eštok 2.5, Kos st. a M. Tomáš po 1.5 – D. Gajdoš ml. a Beľančin po 3, Š. Fekete 2, Starec 1); Čierne n/T – Snina B 15:3 (J. Kachman a R. Haňo po 4.5, Hudák 3.5, R. Kachman 2.5 – Charitún 2, Beňatinský 1); Košarovce – Belá n/Cir. B 18:0 (Bučko, Karabinčík ml., Korba a A. Sabol po 4.5); Brestov – Zemplín. Hámre 10:8 (Barnišin 3, Lauda a Kelich po 2.5, Krokker 2 – Cogan 2.5, Dzubák a Michalenko po 2, J. Širgeľ 1.5); Kamenica n/Cir. B – VSTK Vranov n/T F 11:7 (Torba 4.5, Šram 3, F. Sojčák 2.5, J. Sojčák 1 – Paľko 3.5, Čurlej 2, Hudáková 1.5).

Tabuľka po základnej časti

1. Hrabovec n/L 11 8 1 2 126:72 28
2. Čierne n/T 11 8 1 2 126:72 28
3. Brestov 11 7 1 3 113:85 26
4. Košarovce 11 7 1 3 119:79 26
5. Dlhé n/C 11 5 4 2 112:86 25
6. Kamienka 11 6 2 3 108:90 25
7. Hencovce 11 4 3 4 107:91 22
8. Kamenica n/C B 11 5 0 6 89:109 21
9. Zempl. Hámre 11 3 2 6 89:109 19
10. Snina B 11 2 3 6 87:111 18
11. Belá n/C B 11 1 0 10 39:159 13
12. Vranov n/T F 11 1 0 10 73:125 13

4. liga mužov – Zemplínsko-Košická

11. kolo: Poproč B – Trebišov B 11:7 (Flegner 3.5, Mil. Kocur, Harčarik a Gumáň po 2.5 – Ščerba 4, Popaďák 3); Bracovce B – Sobrance 11:7 (Michalčo 4, Dugas a Treščo po 3, Fázik 1 – Varchola 3.5, Macík a Timočko po 1.5, Levický ml. 0.5); Parchovany – Čečehov B 10:8 (M. Leščinský 3, Lehončák 2, 5xWO – D. Danilovič 3, Riebesam a Gerboc po 2.5); Michalovce D – Vojany B 16:2 (Mucha a Soták po 4.5, Lugoš a Meňovčík po 2.5, E. Maskaľ 2 – Lukáč a D. Havrila po 1); Orechová – Trebišov A 7:11 (Laci 2.5, Levický st. 2, Lešo 1.5, Hajaš 1 – Novikmec 4.5, Bandoľa 4, Síkora 2.5).

Tabuľka po základnej časti

1. Bracovce B 10 10 0 0 128:52 30
2. Michalovce D 10 8 1 1 116:64 27
3. Čečehov B 10 6 0 4 103:77 22
4. Trebišov A 10 5 2 3 101:79 22
5. Vojany B 10 5 1 4 83:97 21
6. Somotor 10 5 1 4 88:92 21
7. Parchovany 10 5 0 5 80:100 20
8. Sobrance 10 3 1 6 84:96 17
9. Poproč B 10 3 0 7 82:98 16
10. Trebišov B 10 1 0 9 67:113 12
11. Orechová 10 1 0 9 58:122 12

5. liga mužov – Michalovsko-sobranecká

12. kolo: Veľké Kapušany C – Kaluža 15:3 (Štim ml. 4.5, Jakab, Köblös a Sabo po 3.5 – P. Králik, Nameš a Sorokáč ml. po 1); Michalovce E – Lúčky 17:1 (Kostovčík a Soós po 4.5, Matej 4, Bašar a Papcún po 2 – M. Kalaj a Vasiľ po 0,5); Budkovce – Dúbravka 10:8 (Červenák 3.5, M. Horňák 2.5, Eliáš a J. Horňák po 2 – F. Kmec 4.5, M. Leško 3, Dekány 0.5); Blatná Polianka – Bracovce C 8:10 (Kostrej a J. Vinc po 2,5; Mart. Vinc 2, Komarik 1 – Mišinský 4.5, Behunčík 4, J. Fázik 1,5); Stretavka – Tušická N. Ves 13:5 (Astrab 4.5, Luco 4, Šarocký 2.5, Marcinčák 2 – Jendželovský 2.5, Marjov 1.5, Petrík st. 1); Beša – Porostov 6:12 (Cap 3, Vargovčík 2, P. Lukáč a Vojtko po 0.5 – Gecko 4, Longa 3, Mich. Hreščák a Pinkovský po 2,5); Sliepkovce – Úbrež 10:8 (Minda st. 4.5, Sabol 2.5, Adam 2, Kravec 1 – G. Štefanič 3, Rakovský 2.5, M. Svoboda 2, M. Lukáč 0.5).
13. kolo: Bracovce C – Budkovce 10:8 (Mišinský 4, J. Fázik 3, Hrabovský, Frenák a Behunčík po 1 – Eliáš 3.5, M. Horňák 2.5, Červenák 1.5, Bréda 0.5); Dúbravka – Stretavka 5:13 (F. Kmec 4, M. Leško 1 – Astrab, Luco a Marcinčák po 3.5; Šarocký 2.5); Úbrež – Blatná Polianka 11:7 (M. Svoboda 3.5, V. Svoboda 3, G. Štefanič 2.5, Rakovský 2 – Kostrej 2.5, Komarik 2, J. Vinc 1.5, Mart. Vinc 1); Porostov – Michalovce E 4:14 (Longa 3, Pinkovský 1 – Papcún 4, Bašar a Soós po 3.5; Kostovčík a Matej po 1.5); Kaluža – Beša 14:4 (Kondáš 4.5, P. Králik 3.5, Sorokáč st. a Nameš po 3 – Cap 3.5, Vojtko 0.5); Tušická N. Ves – Veľké Kapušany C 12:6 (Petrík st. 4.5, Ivan st. 3.5, Jendželovský 2.5, Marjov 1.5 – Jakab, A. Köblös a E. Vargovčík po 2); Lúčky – Sliepkovce 4:14 (D. Kalaj, M. Kalaj , Ja. Sokologorský a Vasiľ po 1 – Adam, Minda ml., Minda st. a Sabol po 3.5).

Tabuľka

1. Michalovce E 13 11 2 0 177:57 37
2. Stretavka 13 11 1 1 170:64 36
3. Budkovce 13 9 1 3 139:95 32
4. Dúbravka 13 6 4 3 127:107 29
5. Sliepkovce 13 7 0 6 115:119 27
6. Úbrež 13 6 2 5 123:111 27
7. Bracovce C 13 7 0 6 118:116 26
8. Tušická N. Ves 13 6 1 6 120:114 26
9. Veľké Kapušany C 13 5 3 5 114:120 26
10. Kaluža 13 5 0 8 114:120 23
11. Lúčky 13 4 1 8 86:148 22
12. Blatná Polianka 13 3 1 9 103:131 20
13. Porostov 13 3 0 10 69:165 19
14. Beša 13 0 0 13 63:171 13

5. liga mužov – Trebišovská

7. kolo: Vojčice C – Streda n/Bodrogom B 16:2 (Poľačok 4.5, J. Sedlák 4.5, Dančák 4.5, Jaššo 2.5 – Szerdahelyi 1, Bysztranszky 1); Vojčice D – Somotor B 11:7 (Piňko 3.5, Ivaň 3.5, Zubko 2.5, Jeňo 1.5 – Ujházi 4, Gergely 2, Kálmán 1); Zatín – Hraň B 15:3 (Géreši 4.5, Srvátka 4.5, Lázar 3.5, Haminda 2.5 – Jarabek 1, Pustai 1, Juroš 1); Pribeník – Streda n/Bodrogom A 9:9 (S. Filep 2.5, A. Tóth 2.5, Fülöp 2.5, Z. Filep st. 1.5 – L. Molnár st. 3, E. Hajdu 3, M. Hajdu 3).

Tabuľka

1. Streda n/B A 7 6 1 0 101:25 20
2. Pribeník 7 5 2 0 92:34 19
3. Vojčice C 7 3 3 1 79:47 16
4. Vojčice D 7 3 2 2 69:57 15
5. Zatín 7 3 2 2 70:56 15
6. Somotor B 7 1 1 5 39:87 10
7. Streda n/B B 7 1 0 6 27:99 9
8. Hraň B 7 0 1 6 27:99 8

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.