Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Zo zelených stolov

(Autor: ilustračné - Peter Podolinský)
Sportnet|Publikované 12. apr 2017 o 22:00

Stolnotenisové súťaže na Zemplíne pokračovali ďalšími zápasmi.

2. liga mužov – Východ

15. kolo: o 1. – 6. miesto: Mokrance – Valaliky B 9:5 (Bacsó a A. Zelinka po 2.5, Cinkanič a Štovčík po 2 – Labošová 3.5, Kacvinský 1.5); Zbereko Košice – Valaliky A 1:13 (O. Vaňo a Cisko po 0.5 – Horváthová a Sisák po 3.5, Horňák a Laboš po 3); Mokrance – Valaliky A 6:8 (A. Zelinka a Bacsó po 2, Štovčík 1.5, Cinkanič 0.5 – Sisák 2.5, Horňák a Laboš po 2, Horváthová 1.5); Zb. Košice – Valaliky B 6:8 (Pataky 3, Cisko 2.5, O. Vaňo 0.5 – Takáč 2.5, Pach 2, Hurka 1.5, Labošová a Kacvinský po 1); o 7. – 14. miesto: Margecany – V. Kapušany 7:7 (Vasiľ 3, Tomaga 2, Šiška a Pacák po 1 – Lakatoš 3.5, Z. Kovács a G. Kovács po 1.5, Jenčík 0.5); Levoča B – Michalovce B 6:8 (M. Černický 3, Plačko 2, Jinda 1 – Bajcura a Hvižďák po 2.5, Zausin a Jakubu po 1.5); Š. Michaľany – VSTK Vranov n/T C 11:3 (Rich. Janoš a Gombik st. po 2.5, Gombik ml. 2, 4xWO – Mušák 2, M. Baran 1); Margecany – Michalovce B 7:7 (Šiška 3.5, Vasiľ a Pacák po 1.5, Tomaga 0.5 – Zausin, Bajcura a Hvižďák po 2, J. Blaško 1); Levoča B – V. Kapušany 5:9 (Jinda a Krajňák po 2, Plačko 1 – Lakatoš a Jenčík po 3.5, G. Kovács 1.5, Z. Kovács 0.5); Š. Michaľany – ŠKP Košice 11:3 (Gombik ml. 3.5, Merňák, Gombik st. a Rich. Janoš po 2.5 – Kukučka 2, M. Kuruc 1).

Konečná tabuľka

1. Mokrance 23 20 0 3 229:93 63
2. Valaliky A 23 18 3 2 217:105 62
3. Zbereko Košice 23 14 3 6 179:143 54
4. Valaliky B 23 13 0 10 173:149 49
5. Humenné 23 10 3 10 174:148 46
6. Vojčice 23 7 2 14 122:200 37
7. Michalovce B 27 12 8 7 201:177 59
8. Margecany 27 10 9 8 194:184 56
9. ŠKP Košice 27 8 11 8 192:186 54
10. Svidník 27 12 3 12 188:190 54
11. Šar. Michaľany 27 10 6 11 197:181 53
12. Veľ. Kapušany 27 8 4 15 171:207 47
13. Vranov n/T C 27 6 4 17 152:226 43
14. Levoča B 27 0 2 25 89:289 27
Víťaz súťaže STO Mokrance získal právo štartu v 1. lige mužov – Východ. Do 3. ligy Západ zostúpilo družstvo TJ Javorinka Levoča B. Do 3. Ligy Severovýchod zostúpilo družstvo MŠK VSTK Vranov n/T C.

3. liga mužov – Severovýchod

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Snina – Belá n/C 9:9 (Paulík a Malinič po 3, Kapraľ 2.5, Beňatinský 0.5 – Vozár 4.5, Drotár 2.5, Harmaňoš a Krešilová po 1); VSTK Vranov n/T D – Kamenica n/C 10:8 (Turanský 3.5, Zajac 3, Jakubčin 2.5, Jurkanin 1 – Birov 4, Butko 1.5, Šepeľa a Magura po 1, J. Sojčák 0.5); Humenné B – Sedlice 10:8 (P. Novák 4, Židzik 3, Tkáč 2, Pavlotty 1 – Bittner 3.5, Ľ. Kollarčík 2.5, Toporcerová 1.5, Kovaľ 0.5); o 7. – 12. miesto: Tecák Vranov n/T – Bardejov 7:11 (Stredný, Rusnák a Časár po 2, Lapčák 1 – Sawczak a P. Kalapáč po 4.5, J. Lukáč 1.5, P.Lukáč 0.5); VSTK Vranov n/T E – ŠKP Prešov 9:9 (M. Fečo 3, Holp a Paľko po 2.5, A. Hajduk 1 – Pištej 4.5, R. Hajduk 3, Kapa 1, F. Kravec 0.5); Lemešany – Lužany p/T 11:7 (Rindoš 4.5, C. Sabol 2.5, J. Fotta a Frančák po 1.5, Š. Novák 1 – E. Tomko 3, M. Antoš a Stolárik po 2).

Konečná tabuľka

1. Sedlice 21 18 1 2 278:100 58
2. Humenné B 21 17 1 3 250:128 56
3. Vranov n/T D 21 11 2 8 191:187 45
4. Belá n/C 21 10 3 8 200:178 44
5. Kamenica n/C 21 10 0 11 186:192 40
6. Snina 21 8 2 11 148:230 39
7. Bardejov 21 16 0 5 234:144 53
8. Lemešany 21 10 1 10 201:177 42
9. Lužany p/T 21 10 1 10 195:183 42
10. ŠKP Prešov 21 4 3 14 148:230 32
11. Vranov n/T E 21 4 2 15 147:231 31
12. T. Vranov n/T 21 0 0 21 90:288 20
Víťaz súťaže STO Sedlice získal právo štartu v kvalifikácii o postup do 2. ligy mužov – Východ. Do 4. ligy Vihorlatskej zostúpili družstvá STŠK Tecák Vranov n/T a MŠK VSTK Vranov n/T E.

3. liga mužov – Juh

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Michalovce C – V. Kapušany B 9:9 (Soták 3.5, J. Hvižďák 3, E. Maskaľ 1.5, M. Tkáč 1 – Jenčík 4.5, Sabo 2, Salaky 1.5, Jakab 1); Košice/Čaňa B – Poproč 9:9 (Š. Németh a M. Zelinka po 3.5, Hrčka a Muličák po 1 – Bendzák 3.5, Petričko 3, Mil. Kocur 1.5, Mat. Kocur 1); Bracovce – Čečehov 8:10 (D. Gajdoš st. 4, Ivan 2, Treščo a Hospodár po 1 – Danilovič 3.5, Terezka a M. Ujhelyi po 2.5, P. Maskaľ 1.5); o 7. – 12. miesto: Hraň – M. Kamenec 7:11 (J. Juroš 4, Bobík 2, Hrivňák 1 – Cs. Máté 3.5, Váradi 2.5, Bók 2, Ľ. Szabó a L. Kiss ml. po 1.5); Čičarovce – Vojany 11:7 (Zs. Csanak a Nagyidai po 3.5, N. Molnár 2.5, Üvegës 1.5 – Kóbori 3, A. Franko a D. Havrila po 2); Borša – Vojčice B 10:8 (A. Nagy 4.5, Balogh 3.5, G. Gánoczi a Sopko po 1 – Konečný 3, F. Ujhelyi 2, Mihok a Drabiščák po 1.5).

Konečná tabuľka

1. Bracovce 21 18 1 2 246:132 58
2. Čečehov 21 14 2 5 229:149 51
3. V. Kapušany B 21 11 3 7 210:168 46
4. Michalovce C 21 10 3 8 188:190 43
5. Poproč 21 8 4 9 177:201 41
6. Košice-Čaňa B 21 8 4 9 192:186 41
7. Čičarovce 21 11 3 7 200:178 46
8. Vojany 21 9 3 9 201:177 42
9. Malý Kamenec 21 8 5 8 186:192 42
10. Vojčice B 21 8 1 12 193:185 38
11. Borša 21 6 1 14 160:218 34
12. Hraň 21 0 0 21 86:292 21
Víťaz súťaže SO-ZŠ MIHRA Bracovce získal právo štartu v kvalifikácii o postup do 2. ligy mužov – Východ. Do 4. ligy Zemplínsko-Košickej zostúpilo družstvo OKST Regmont Hraň.

4. liga mužov – Vihorlatská

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Hrabovec n/L – Čierne n/T 11:7 (R. Šmiga 4.5, Zubek a Demčák st. po 2.5, Chomča 1.5 – J. Kachman, Hudák a R. Haňo po 2, R. Kachman 1); Košarovce – Dlhé n/C 14:4 (Bučko, A. Sabol a Korba po 3.5, Karabinčík ml. 2.5, Turčík 1 – Milčík 3, Polačko 1); Kamienka – Brestov 11:7 (D. Gajdoš ml. 4, Kolbasovskyi 3, Š. Fekete a Starec po 2 – Barnišin 3.5, Kelich 2.5, Mir. Gajdoš a Folenta po 0.5); o 7. – 12. miesto: Snina B – Belá n/Cir. B 16:2 (Charitún a Bajus po 4.5, Galanda 4, Bogner 2.5, A. Kopáč 0.5 – M. Hašuľ st. a Rác po 1); VSTK Vranov n/T F – Kamenica n/C B 15:3 (Hudáková a Džujka po 4.5, Paľko 3.5, Kos ml. 2.5 – F. Sojčák 2, Šram 1); Z. Hámre – Hencovce 11:7 (Dzubák 4.5, Širgeľ a Michalenko po 2.5, Cogan 1.5 – T. Haňo 3, D. Eštok a M. Tomáš po 2).

Konečná tabuľka

1. Hrabovec n/L 21 17 1 3 237:141 56
2. Čierne n/T 21 15 1 5 230:148 52
3. Košarovce 21 13 2 6 221:157 49
4. Kamienka 21 10 2 9 189:189 43
5. Brestov 21 10 2 9 191:187 43
6. Dlhé n/C 21 5 4 12 176:202 35
7. Zempl. Hámre 21 11 4 6 208:170 47
8. Hencovce 21 10 4 7 208:170 45
9. Kamenica n/C B 21 10 1 10 187:191 42
10. Snina B 21 5 6 10 182:196 37
11. Vranov n/T F 21 5 1 15 163:215 32
12. Belá n/C B 21 1 0 20 76:302 23
Víťaz súťaže TJ Hrabovec nad Laborcom získal právo štartu v 3. lige mužov – Severovýchod. Do oblastných súťaží zostúpili družstvá ŠK Orion Belá nad Cirochou B a MŠK VSTK Vranov n/T E.

4. liga mužov – Zemplínsko-Košická

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Somotor – Michalovce D 5:13 (Szücs 3, Róth a T. Nagy po 1 – Šinkár 4.5, Terezková a Mucha po 3.5, Kažimír 1.5); Čečehov B – Vojany B 10:8 (Danilovič a Riebesam po 4, J. Gerboc 2 – Lukáč 1.5, F. Havrila 1, Mórik 0.5, 5xWO); Bracovce B – Trebišov A 11:7 (Treščo 4.5, Dugas 3, Michalčo 2.5, J. Fázik 1 – Dula 2.5, Síkora 2, Bandoľa 1.5, Novikmec 1); o 7. – 11. miesto: Orechová – Sobrance 9:9 (Lešo a Laci po 2.5, Levický st. a Hajaš po 2 – Macík a Kozma po 2.5, Levický ml. a Tkáčik po 2); Parchovany – Trebišov B 9:9 (Lehončák 3.5, M. Leščinský 3, Bača 1.5, Bíreš 1 – Ščerba 4.5, M. Németh 2.5, Popaďák 2).

Tabuľka

1. Michalovce D 20 17 1 2 227:133 55
2. Bracovce B 20 16 2 2 236:124 54
3. Trebišov A 20 10 3 7 208:152 43
4. Somotor 20 8 4 8 171:189 40
5. Čečehov B 20 8 2 10 175:185 38
6. Vojany B 20 6 1 13 142:218 33
7. Sobrance 18 8 2 8 170:154 36
8. Poproč B 18 7 2 9 172:152 34
9. Parchovany 18 7 1 10 137:187 33
10. Trebišov B 18 4 3 11 143:181 29
11. Orechová 18 3 1 14 109:215 25
Víťaz súťaže ŠKST Michalovce D B získal právo štartu v 3. lige mužov – Juh. Do oblastných súťaží zostúpilo družstvo Pivnica Orechová.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.