Cifranič končí na lavičke Námestova. Videl som progres, ale bolo to málo, uviedol

Vladimír Cifranič. (Autor: TASR)
Ivan Mriška|8. dec 2021 o 12:29

Nováčika opúšťa po vzájomnej dohode.

NÁMESTOVO. Posledný tím druhej ligy MŠK Námestovo bude mať nového trénera. Vladimír Cifranič po jesennej časti na lavičke končí.

„Všetko sa pre niečo deje. Mrzí ma, že sme prišli o takéhoto trénera, no Námestovo asi ešte nie je pripravené na profesionálny šport,“ na sociálnej sieti uviedol prezident MŠK Námestovo Andrej Stašiniak.

„Vladko, v mene celého MŠK ti chcem poďakovať. Za skvelú prácu, ktorú si v Námestove odviedol. Prajem ti veľa úspechov v novom pôsobisku,“ dodal.

Bývalý tréner AS Trenčín sa k oravskému tímu pripojil v septembri. Vo funkcii trénera vydržal tri mesiace.

„Po príchode sme sa dohodli, že si v zime sadneme a prehodnotíme moje ďalšie pôsobenie v Námestove. Na konci jesene som videl v mužstve progres, ale bolo to málo.

Rozhodol som sa preto, že ďalej pokračovať nebudem. Ďakujem vedeniu klubu za prejavenú dôveru a prajem Námestovu len to najlepšie,“ pre Sportnet uviedol Vladimír Cifranič.

Dnes už bývalý lodivod Námestova bude v kariére pokračovať v inom klube. Ktorý to bude bližšie nešpecifikoval.

„Mám niečo rozpracované, ale zatiaľ je o tom zbytočné hovoriť. V trénerskej práci budem ale určite pokračovať,“ dodal.

Ivan Mriška
Ivan Mriška sa špecializuje najmä na nižšie futbalové súťaže na Slovensku. Sám ešte aktívne hráva ako brankár. Niekoľko rokov pracoval pre regionálne noviny MY v Petitpresse ako regionálny šéfredaktor.

Súvisiace články