Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Športový víkend východniarov - servis výsledkov a faktov

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Bejda|Publikované 23. mar 2019 o 18:13

Ako sa skončili zápasy a podujatia v jednotlivých športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 23. a 24. marca 2019.

NEDEĽA

Hokej

Tipsport liga, semifinále play-off, 2. zápas:

HC iClinic Banská Bystrica - HK Poprad 4:3˙(0:1, 2:0, 2:2) - stav série: 2:0

HC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad (Tipsport liga 2018/2019 - semifinále play off): fotogaléria

24.3.2019

Hádzaná

Slovnaft handball extraliga - nadstavba (1 až 6. miesto) - 8. kolo:

MHK Piešťany - Tatran Prešov 22:30 (12:13)

Najviac gólov: L. Rakús 7, Polakovič 6/2, D. Michalka 3/1 - Hrstka 10, Carapkin 6, Rábek 6/3 pok. hody: 4/3 - 4/3, vylúčení: 2 - 3, rozhodovali: Gabriš a Veselka, 480 divákov

MHK Piešťany - Tatran Prešov, 24.3.2019: fotogaléria

25.3.2019

Atletika

Podtatranský krosový polmaratón, Svit, 3. ročník:

Muži (absolútne poradie, 21,5 km): 1. Roman Švarc (Poprad) 1:38:22 h, 2. Pavol Orolin (RaidLight/Bežecký klub Poprad) +34 s, 3. Paskal Milata (ETOS) +46

Ženy (absolútne poradie, 21,5 km): 1. Linda Hanulová (Ružomberok v pohybe) 1:58:09 h, 2. Vanda Hošeková (Magura Run) +1:40 min, 3. Andrea Hudáková (Active life Košice) +2:40

Sačurovská pätnástka - Memoriálu Heleny Slukovej v Sačurove (okres Vranov nad Topľou), 24. ročník:

Muži: 1. Sergij Rasčupkin 49:41 min, 2. Anatolij Malij (obaja Ukr.) +4:04 min, 3. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská Nová Ves) +4:53

Ženy: 1. Mahuliena Krištanová (All4Run Vranov nad Topľou) 1:02:27 h, 2. Zuzana Stanovčáková (Vranov nad Topľou) +4:17 min, 3. Alena Farkašová (AC Michalovce) +4:24

Florbal

Extraliga žien - Semifinále play-off

FBK Kysucké Nové Mesto - Predator Sabinov 3:2 po predĺžení (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

stav série: 1:1

Vodné pólo

Extraliga mužov, 5. kolo:

KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice 8:9 (0:4, 2:2, 2:2, 4:1)

Najviac gólov: Čaraj 3 - Haluška a Kaid ml. po 3

Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 8:6 (2:1, 2:1, 3:0, 1:4)

Najviac gólov: Pieter 3 - Mikloda 3

Volejbal

Extraliga žien, play-off, o 5. - 8. miesto:

Volley project UKF Nitra - VK Prešov 3:0 (15, 21, 21)

stav série 1:0 (hrá sa na dve víťazstvá). Rozhodovali: Gerboc a Svorenčík

SOBOTA

Hokej

Semifinále play-off, prvý zápas:

HC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad 5:4 (3:1, 1:2,1:1) - stav série: 1:0

Banská Bystrica - Poprad, 23.3.2019: fotogaléria

23.3.2019

Baráž o postup do Tipsport ligy, 7. zápas:

MsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Michalovce postúpili do najvyššej súťaže

Žilina - Michalovce, 23.3.22019: fotogaléria

24.3.2019

Futbal

II.liga, 20. kolo:

1. FC Tatran Prešov - MŠK Žilina B 0:0

Rozhodoval: Marsal, ŽK: Šimon, Mitrovič - Vallo, 302 divákov

ŠK Odeva Lipany - FK Poprad 2:1 (1:0)

Góly: 45. Sládek (z 11 m), 83. Hovančík - 68. Acosta. Rozhodoval: Vlčej, ŽK: Kamenec, Miliutin, Honačík, Vysočan - Zošák, 620 divákov

Partizán Bardejov BŠK - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:1 (0:1)

Góly: 76. Staško (z pok. kopu) - 27. J. Dzurík, 852 divákov

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov 0:2 (0:0)

Góly: 46. Ján Novák, 87. Zajac, 410 divákov

III. liga, Východ, 18. kolo:

ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - 1.FK Svidník 4:0 (2:0)

Amatérsky ŠK Maria Huta - MFK Vranov nad Topľou 1:3 (0:2)

FK Noves Spišská Nová Ves - FC Košice 0:7 (0:2)

FK Humenné - MFK Snina 3:1 (0:1)

FK Družstevník Plavnica - MŠK Tesla Stropkov 1:2 (0:0)

IV. liga Sever, 18. kolo:

MŠK Spartak Medzilaborce - OFK SIM Raslavice 3:0 (2:0)

MFK Stará Ľubovňa - FK Poprad B 0:3 (0:1)

FK Svit - FK Gerlachov 0:3 (0:0)

FK Tatran Zamutov - OFGK Tatran Kračúnovce 1:3 (0:3)

TJ Ptava NV Ptičie - ŠK Záhradné 1:0 (1:0)

OŠK Fintice - TJ Sokol Ľubotice 0:1 (0:1)

IV. liga Juh, 18. kolo:

OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Mladosť Kalša 2:1 (1:1)

Slávia TU Košice - MFK Spartak Medzev 2:0 (0:0)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - AFK Topoľany 2:5 (1:2)

FK Kechnec - TJ Družstevník Čičarovce 5:0 (2:0)

OŠK Rudňany - ŠK Strážske 3:1 (2:1)

FK Sobrance - FK Krásnohorské Podhradie 4:2 (2:0)

FLORBAL

Extraliga mužov - Štvrťfinále play-off:

AS Trenčín - Florko Košice 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

stav série: 1:2

1. FBC Trenčín - ATU Košice 7:5 (2:2, 3:1, 2:2)

stav série: 1:2

Extraliga žien - Semifinále play-off

FBK Kysucké Nové Mesto - Predator Sabinov 5:6 (2:3, 2:1, 1:2)

stav série: 0:1

Basketbal

SBL, muži, 34. kolo:

Iskra Svit - MBK Handlová 78:74 (33:34)

Najviac bodov: Washburn 17, Vučičevič 14, Davis 12 - Ross-Miller 18, Halada 13, Petráš 12, 500 divákov

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Levickí Patrioti 94:99 (48:44)

Najviac bodov: Juríček 25, Rocca 19, Presutti 13 - Council 24, Gačeša 23, Davis 18

Extraliga žien - play-off - Semifinále

Piešťanské Čajky - Young Angels Košice 73:52 (17:12, 18:13, 26:13, 12:14), stav

série: 1:0

Piešťanské Čajky - Young Angels Košice, 23.3.2019: fotogaléria

23.3.2019

Najviac bodov: Lubinová 18, Engelmanová 15 - Kozáková 13, Drobná 11

O 5. - 8. miesto:

BAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica 74:40 (18:13, 18:6, 24:11, 14:10) - stav série: 1:0

Najviac bodov: Filičková 17 (10 asistencií), Sojáková 12 - Verlíková 7, Vargová 6

VOLEJBAL

1/4-finále play off, 2. zápas

VK Spartak UJS Komárno - VK KDS Šport Košice 0:3 (-18, -15, -23)

69 minút, rozhodovali: Kováč, Niklová

/konečný výsledok série 0:2/

TJ Slávia Svidník - VK Mirad PU Prešov 2:3 (21, 21, -24, -21, -8)

119 minút, rozhodovali: H”ger, Porvazník

/stav série 1:1/

ženy, 1. zápas o 5. - 8. miesto:

KV MŠK Oktan Kežmarok - Hit UCM Trnava 3:0 (13, 22, 21)

74 minút, rozhodovali: Čunočka, Tiňo

/stav série: 1:0/

Súvisiace články