Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 20. apr 2019 o 16:07

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 20. a 21. apríla 2019.

Nedeľa 21. apríla

Futbal

2. liga, 24. kolo

FC Petržalka – Partizán Bardejov 0:1 (0:0), 79. Katona. Rozhodoval: Papuča, ŽK: Valach, Kozlovský, Piroska - Horodník, Berežný, Katona, 1 150 divákov.

3. liga Východ, 22. kolo

Maria Huta – Snina 1:1 (0:0), 54. Jochman – 60. vlastný (Šefčík)

Bardejovská Nová Ves – Plavnica 1:1 (0:0), 67. Pangrác-Piter – 78. Vojtek (11 m)

4. liga Sever, 22. kolo

Poprad B - Kračúnovce 1:1 (0:0), 51. Ujčík – 54. Ungvarský

Gerlachov – Soľ 0:1 (0:0), 84. Samsely

Svit – Záhradné 1:0 (0:0), 56. Miženko (11 m)

Nižný Hrušov – Raslavice 2:0 (0:0), 54. Galik, 64. Kotľár

Zámutov – Medzilaborce 1:1 (1:0), 33. Ovšák – 78. Harakaľ

Sabinov – Ľubotice 0:0

Ptičie – Fintice 1:0 (0:0), 70. Pavlulik (11 m)

4. liga Juh, 22. kolo

Kalša – Topoľany 2:0 (0:0), 48. E. Takáč, 55. Spišák

Čaňa – Strážske 8:0 (4:0), 14., 23., 52. a 82. Steininger, 8. Stankovič, 44. Török, 47. Kandráč, 80. Gorej

Petrovce n/Laborcom – Sobrance 0:2 (0:1), 45. Bak, 64. Köver

Kechnec – Rudňany 3:1 (3:0), 2. a 40. Macko, 32. Šipoš

Medzev – Geča 2:0 (0:0), 65. a 77. Olijnyk

Veľké Kapušany – Krásnohorské Podhradie 1:0 (1:0), 20. A. Nagy

Pavlovce n/Uhom – Sokoľany – zápas odložili

5. liga Košicko-gemerská, 18. kolo

Perín – Bidovce 4:0 (3:0), K. Grega 2, S. Kováč, Koribanič

Ťahanovce – Čečejovce 4:1 (3:1), Koľvek 2, Škyrta, Serbin - Matesz

Malá Ida – Košická Nová Ves 3:2 (2:2), Grác 2. M. Seman – Bandúr, Havrila

Seňa – Veľká Ida 5:1 (3:0), V. Horváth 2, D. Spišák, Schnurer, vlastný (Bártoš) – R. Horváth

Lokomotíva Košice B – Ždaňa 8:0 (2:0), Da Silva Fagundes 2, Dos Santos Ferreira (11 m), Tomašiak, Terpaj, De Souza, Stropkay, Šemrák

Haniska – Kokšov-Bakša 1:3 (0:1), Vattai – Stoľar 2, Horský

Budimír – Poproč 1:0 (0:0), Kalinka

5. liga Zemplínska, 18. kolo

Krišovská Liesková – Úpor 0:0

Zemplínska Teplica – Čierna nad Tisou 1:3 (0:1), Malčický – Džerenga 2 (1 z 11 m), T. Szucs

Nacina Ves – Vinné 3:0 (1:0), Gaľo (11 m), P. Haluška, Gredzák

Malý Horeš – Močarany 5:2 (0:1), N. Bálint 3, Galambos, Illéš – Išky, D. Lukáč

Parchovany – Michaľany 3:1 (1:1), L. Macko, M. Kolesár, Popaďák - Volesko

Cejkov – Kráľovský Chlmec 3:2 (1:0), Balint 2, Blanár – Š. Kováč, Sáfrány

Streda n/Bodrogom – Lastomír 1:2 (1:1), Ónodi – M. Seman, Sopata

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 18. kolo

Belá n/Cirochou – Bystré 2:1 (1:1), Lojan, Skarba – M. Staško

Sečovská Polianka – Brekov 0:0

Vyšný Žipov – Jasenov 0:0

Kamenica n/Cirochou – Hencovce 1:0 (1:0), P. Kočiš

Rudlov – Pakostov 1:1 (1:1), Jabčanka - Karabin

Ulič – Stakčín 1:1 (0:0), Cmar - Hromadka

5. liga Šarišská, 18. kolo

Kurima – Župčany 0:1 (0:1), Beliš

Čirč – Ražňany 0:1 (0:0), Bilý

Chminianska Nová Ves – Demjata 0:2 (0:2), Kaperák, vlastný (Bomba)

Veľký Šariš – Dlhá Lúka 3:1 (0:0), M. Varga 2, Jabcon - Kuhajdík

Široké – Gaboltov 3:1 (1:1), M. Poliaček, Polaček, Jašurek – P. Javorský

Dubinné – Koprivnica 2:1 (1:1), Tkačik, P.Vaľko - Peržel

Pušovce – Kamenica 1:2 (1:1), M. Pavlovský – Dinis, Hovanec

5. liga Podtatranská, 18. kolo

Odorín – Kežmarok 2:4 (0:2), M. Pástor, Pavlovský (11 m) – Fejerčák 2, Lajčák, Tomčák (11 m)

Veľká Lomnica – Spišská Belá 1:0 (1:0), Ilavský

Hranovnica – Olcnava 2:0 (2:0), Kšenzakovič, Ďurán

Kluknava – Vysoké Tatry 0:1 (0:0), Ferenčák

Nálepkovo – Hrabušice 3:1 (2:0), P. Fabian 2, Kusy - Oravec

Levoča – Ľubica 3:1 (2:0), Čeremuga 2, Lešňovský – vlastný (Lešňovský)

Spišská Stará Ves – Harichovce 2:3 (2:0), D. Matiko, R. Matiko – Kaščák, Augustin, Farkašovský

2. liga žien, skupina Východ, 14. kolo

Liptovský Mikuláš – Spišská Nová Ves 1:7 (0:4), Tomčíková – S. Harnuboglu a Ordzovenská po 2, Stredná, Boguská, Kopnická

Sobota 20. apríla

Futbal

Fortuna liga, o 1. - 6. miesto, 5. kolo

MFK Zemplín Michalovce – FK DAC 1904 Dunajská Streda 0:2 (0:0), 57. Davis, 78. K. Vida

Michalovce - Dunajská Streda 0:2: fotogaléria

20.4.2019

2. liga, 24. kolo

1. FC Tatran Prešov – ŠK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa 0:1 (0:1), 43. Kondrlík (z 11 m). Rozhodoval: Pavlík, ŽK: Grejták - Nosko, Sedláček, Hrnčár, 477 divákov.

ŠK Odeva Lipany – MŠK Žilina B 0:2 (0:1), 34. Králik, 90. Kopas (11 m). Rozhodoval: Michlian, ŽK: Miliutin, Sládek, Poremba - Gamboš, 550 divákov.

3. liga Východ, 22. kolo

FC Košice – Krompachy 5:0 (2:0), 5., 69. a 84. Vyšnevskij, 33. Pavúk, 52. Rizie

Vranov n/Topľou – Svidník 4:3 (2:1), 12. a 72. Bellás, 18. a 89. Kulich (oba z 11 m) - 22. Košč, 84. Losiev, 90. Gončarevič

Giraltovce – Stropkov 1:0 (0:0), 79. Kuriplach

Spišská Nová Ves – Šarišské Michaľany 2:0 (1:0), 43. Kavulič, 63. Hagara

4. liga Sever, 22. kolo

Stará Ľubovňa – Spišské Podhradie 2:0 (1:0), 27. a 87. Lapoš

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 18. kolo

Borov – Sačurov 4:1 (3:0), Olah 2, J. Kolesár, Černega - Capko

Volejbal

Extraliga mužov, o 3. miesto, 2. zápas (na 3 výhry) – stav série 0:2

TJ Slávia Svidník – VKP Bystrina SPU Nitra 2:3 (-26, 14, -22, 20, -16)

Svidník: Majcher 4, J. Hriňák 5, Ščerba 10, Matušovský 14, Pietrzak 18, Ciupa 22, libero S. Paňko (Markovič 1, R. Vitko 1, Oleárnik).

Hralo sa 124 minút, rozhodovali Tiňo, Sluk.

O 5. miesto, 2. zápas (na 2 výhry) – konečný stav série 0:2

VK Spartak UJS Komárno - VK Mirad PU Prešov 2:3 (18, 21, -23, -16, -9)

Prešov: Červeň, Jurko, M. Sopko st., Mikovčík, Bogdanovič, Hudák, libero T. Lampart (Faron, Timko).

Hralo sa 105 minút, rozhodovali Moravčík, Szász.

Basketbal

SBL mužov, semifinále, 1. zápasy (na 4 výhry) - stav série 1:0

BK Inter Bratislava – Iskra Svit 93:61 (21:17, 24:14, 20:10, 28:20)

Svit: Baldovský 2, Avramovič 7, Davis 9, Guillory 3, Washburn 12 (Galata, Bizub 8, Gajan 7, Ščavnický, Kuntič 13)

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Súvisiace články