Utorok, 20. apríla, 2021Meniny má Marcel

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|2. nov 2019 o 13:32

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 2. a 3. novembra 2019.

Nedeľa 3. novembra

Hokej

Tipsport liga, 20. kolo

HC Slovan Bratislava – HK Dukla Ingema Michalovce 5:2 (1:0, 3:2, 1:0), 20. Pance (Urbánek, Puliš), 27. Žitný (Pance, Urbánek), 31. Štajnoch (Zigo, Abdul), 33. Jendek (Abdul, Puliš), 60. Pance - 26. Juusela (Lalancette), 38. Lalancette (Mašlonka)

Tipsport liga: Slovan Bratislava - Dukla Michalovce: fotogaléria

4.11.2019

WPC Koliba Detva – HK Poprad 2:4 (0:1, 1:2, 1:1), 39. Šišovský (Fekiač, Török), 47. Čacho (Gašpar, M. Chovan) - 10. Vandas (Kramár, Handlovský), 24. Kozák (Preisinger), 33. Vandas (Kozák, Handlovský), 43. Erving

HC Košice – HK Nitra 4:1 (0:0, 2:1, 2:0), 34. Belluš (Klhůfek, Suja), 39. Haščák (Skokan), 52. Skokan (Belluš), 57. Haščák (Skokan, Michalčin) - 24. Csányi (Graham)

Tipsport liga: Košice - Nitra: fotogaléria

6.11.2019

Futbal

2. liga, 16. kolo

Slovan Bratislava B – FK Poprad 1:1 (1:0)

Góly: 7. Tzovaras - 82. Olejník. Rozhodoval Libiak, ŽK: Kozlovský - Grešák, 75 divákov.

Slavoj Trebišov – FK Petržalka 4:0 (2:0)

Góly: 23. a 74. Matić, 40. R. Cicman, 87. Dos Santos Silva. Rozhodoval Papuča, ŽK: Černák - Szücs, Turčák, Čerňanský, ČK: 76. Turčák (Petržalka) po druhej ŽK, 540 divákov.

3. liga Východ, 16. kolo

Poprad B – Vranov n/Topľou 0:4 (0:2), 11. Digoň, 42. Verčimák, 52. Polaščík, 83. Kanu

Giraltovce – Plavnica 2:0 (1:0), 18. Bavoľár, 77. Šoltys

Svidník – Spišská Nová Ves 3:1 (3:0), 14. Kuhajdík, 19. vlastný (Hagara), 26. Piľar – 73. Majko

Krompachy – Šarišské Michaľany 1:0 (1:0), 19. T. Ferenc (pk)

Veľké Revištia – Snina 1:4 (0:3), 74. Bumbera – 4. Losiev, 5. Sehedij, 37. Janko (pk), 59. Rohulskyj

Bardejovská Nová Ves – Stropkov 4:0 (2:0), 45. a 52. Somov, 36. L. Stachura, 82. Gduľa

4. liga Juh, 16. kolo

Geča – Čaňa 2:3 (0:1), 61. Buzoga, 75. Pach – 59. a 66. Petričko, 38. Steininger

Ťahanovce – Spišské Vlachy 2:6 (0:1), 55. Pačut, 90. Jurko (pk) – 38. a 89. Moroziuk, 62. a 64. Pekarčík, 76. Labanc, 77. Horváth

Kráľovský Chlmec – Medzev 0:2 (0:1), 8. G. Majoroš (pk), 85. D. Varga

Cejkov – Slávia TU Košice 0:8 (0:4), 51. a 84. Trebuňák, 21. Vysočan, 29. Vilčko (pk), 35. Miškovič, 36. Maliarenko, 68. Ištók, 88. Kosovskyj

Sokoľany – Sobrance 5:2 (3:1), 37. a 61. L. Majoroš, 3. T. Horňák, 7. Ondira (pk), 56. Čerepania – 17. Kostič, 67. Olah

Topoľany – Veľké Kapušany 4:0 (1:0), 30. a 54. Škultéty, 72. Michaliv, 86. Lörinc

Strážske – Pavlovce nad Uhom 2:0 (2:0), 17. Š. Horňak, 19. Bako

4. liga Sever, 16. kolo

Stará Ľubovňa – Medzilaborce 0:0

Fintice – Soľ 0:5 (0:4), 21.a 34. Bandoľa, 25. Polačko, 45. Dvorjak, 90. vlastný (Gmitro)

Nižný Hrušov – Ľubotice 2:1 (0:1), 64. Horský, 68. Kuca – 28. Štefaník

Záhradné – Svit 1:1 (0:1), 55. Makara (pk) – 15. Miženko (pk)

Raslavice – Gerlachov 0:2 (0:0), 67. R. Miženko, 90. Maliňak

Župčany – Demjata 3:0 (3:0), 5. Beliš, 7. J. Pončák, 44. M. Homoľa

Kračúnovce – Sabinov 0:0

5. liga Košicko-gemerská, 14. kolo

Čečejovce – Lokomotíva Košice 1:2 (0:2), 87. Gabáni – 31. Korček, 34. Kušiak

Poproč – Kokšov-Bakša 2:3 (1:0), Paulinský 2 (1 z pk) – Kerekeš, Horský, Hriš

Perín – Malá Ida 2:2 (0:1), Gluchman, Jarušinský – V. Janočko, Ľ. Seman

Kysak – Budimír 2:1 (1:0), S. Novák, Pankievič - Surgent

Ždaňa – Dvorníky-Včeláre 3:2 (2:1), Čigáš 2, Vaľa (pk) – Grulyo 2

5. liga Zemplínska, 14. kolo

Čičarovce – Budkovce 0:5 (0:1), Hutaj 3, Bubeňko, Ľ. Hlivák

Vojčice – Petrovce nad Laborcom 8:2 (4:1), Tokár 5, Sarik 2, T. Čižmár – Turčík 2 (oba z PK)

Michaľany – Krišovská Liesková 2:4 (1:3), Kornecký, Porteľ – G. Molnár 2 (1 z pk), Pituk, T. Varga

Streda nad Bodrogom – Malý Horeš 3:1 (1:0), Muszka, Szalontai, Petercsák – N. Bálint

Nacina Ves – Vinné 1:1 (0:1), M. Krajňák - Kostovčík

Čierna nad Tisou – Úpor 1:1 (0:0), Nad - Halapin

Močarany – Lastomír 2:2 (2:0), D. Sabo,. D. Lukáč – M. Šimko, M. Seman

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 14. kolo

Zámutov – Kamenica nad Cirochou 1:0 (1:0), Mikča (pk)

Lackovce – Belá nad Cirochou 3:0 (2:0), Ljubarskij, Sabo, Benec

Ptičie – Sačurov 5:1 (1:0), Karas 3, Opiela 2 - Bereščík

Sečovská Polianka – Stakčín 4:1 (4:1), Pačuta 3, Šimai - Mišenko

Čierne nad Topľou – Jasenov 0:0

5. liga Podtatranská, 14. kolo

Hrabušice – Nálepkovo 0:0

Kežmarok – Vysoké Tatry 1:2 (1:1), Fejerčák – Gončár, Ferenčák

Spišská Stará Ves – Hranovnica 2:1 (1:0), Halčin, vlastný (Dulovič) - Ďurán

Ľubica – Veľká Lomnica 2:1 (1:1), Krempaský, Sova - Bojňanský

Levoča – Olcnava 3:1 (2:0), Lešňovský 2 (1 z pk), Majer - Ruman

Kluknava – Harichovce 1:3 (0:1), P. Rybár – Pukluš, M. Bendár (pk), Farkašovský

5. liga Šarišská, 14. kolo

Šarišské Dravce – Torysa 1:4 (0:2), Hovančík – Dyačovský 3, Jašš

Pušovce – Šiba 3:2 (1:0), Martin Nazarej 2, Jurečko – Haniš, Vaňo

Chminianska Nová Ves – Koprivnica 0:1 (0:1), Peržel

Široké – Kamenica 3:1 (2:1), Jašurek, Kostelník, Konečný – K. Seman

Kendice – Čirč 2:2 (2:0), J. Hudák, M. Baran – Didik, M. Pyda

2. liga Východ žien, dohrávka 9. kola

Spišská Nová Ves – Lokomotíva Košice 0:6 (0:5), Wienerová 3, Bačová, Valancová, vlastný (Svitanová)

Florbal

Extraliga žien, 8. kolo

FbK Tvrdošín – FbC Predator Sabinov 4:6 (2:1, 2:2, 0:3), góly za SB: Cupraková 3, Boháčová, Majtánová, Mišková

FbK Kométa Spišská Nová Ves – Eastern Wings Michalovce 8:3 (1:1, 3:0, 4:2)

Góly: Koščová, Adamcová a Grossová po 2, Kocúrová, Valenčinová – Randová, Dzurinová, Maťašová

Vodné pólo

Kvalifikácia Európskej ligy žien, Berlín

ŠG Olympia Košice - Plebiscito Padova 5:14 (1:3, 2:2, 1:5, 1:4), góly KE: Telypková 3, Kurucová, Kötelešová

Sobota 2. novembra

Futbal

Fortuna liga, 14. kolo

MFK Zemplín Michalovce – FC ViON Zlaté Moravce-Vráble 2:2 (1:1), 30. Rota, 64. Kountouriotis - 45.+1 a 83. Jarovič

Fortuna liga: Michalovce - Zlaté Moravce 2:2: fotogaléria

3.11.2019

2. liga, 16. kolo

FC Košice – FK Železiarne Podbrezová 1:1 (1:0)

Góly: 29. Liener - 87. Trapanovski. Rozhodoval Ježík, ŽK: Leško, Karaš (obaja Košice), ČK: 32. Mizerák (Podbrezová), 680 divákov.

Partizán Bardejov – FK Dubnica nad Váhom 3:0 (0:0)

Góly: 47. Horodník, 71. P. Voško, 77. Maník. Rozhodoval Parilák, ŽK: Horodník, Milunovič, Keresteš, Berežný, Bartek - Pleva, Švec, Vaculík, Dávidík, 402 divákov.

3. liga Východ, 16. kolo

Prešov – Kalša 5:1 (3:0), 18. (pk) a 64. Pavúk, 9. M. Kraľovič, 32. Hirka, 79. Lupčo - 59. Špišák

Lipany – Humenné 3:0 (2:0), 4. a 68. V. Pyda, 14. Dlugoš

4. liga Sever, 16. kolo

Spišská Belá – Spišské Podhradie 4:0 (2:0), 40. a 55. Barnáš, 18. Podolský, 66. Vitkaj

4. liga Juh, 16. kolo

Rudňany – Kechnec 3:0 (0:0), 46. a 72. Slejzák, 60. S. Lipták

5. liga Košicko-gemerská, 14. kolo

Krásnohorské Podhradie – Košická Nová Ves 2:0 (0:0), Hajdúk, Benedik

Rožňava – Seňa 6:0 (2:0), Figúr a Chochol po 2, Ikri, Nemeth

V. liga: Rožňava - Seňa 6:0: fotogaléria

4.11.2019

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 14. kolo

Borov – Bystré 2:3 (0:2), Olah, Ščerba – Maľár, Gaži 2 (1 z PK)

5. liga Podtatranská, 14. kolo

Gelnica – Vikartovce 6:2 (3:1), Kačala 2, Lénárt, D. Bodnár, Schütz – V. Kubus 2

5. liga Šarišská, 14. kolo

Gaboltov – Ražňany 0:2 (0:1), Čuri 2

Hádzaná

Liga majstrov mužov, skupina C, 6. kolo

Tatran Prešov - HC Eurofarm Rabotnik Bitola 31:29 (15:14)

Liga majstrov hádzanárov: Prešov - Bitola: fotogaléria

3.11.2019

Slovnaft Handball extraliga mužov, 8. kolo

Košice Crows - MHC Štart Nové Zámky 34:26 (16:13)

Góly Košíc: R. Antl 10, Hruščák a Hriňák po 6, Majirský a Guzy po 4, N. Müller 2, Ľoch a Birdahič po 1. Pok hody 3/0 – 6/6, vylúčení 3 – 6, rozhodovali Bačik a Klimko.

MOL liga žien, 9. kolo

Iuventa Michalovce - HC Sporta Hlohovec 36:20 (16:8)

Góly Iuventy: Trúnková a Wolingerová po 6, Bajčiová 6/1, Holejová 5, Trifunovićová a Radovićová po 3, Štefánová a Kompaniecová po 2, Štefaniková, Savková a Rovňáková po 1. Pok hody 1/1 – 3/1, vylúčené 4 – 2, rozhodovali Daňo a Sabol, 300 divákov.

Volejbal

Extraliga mužov, 7. kolo

ŠŠ volejbal Trenčín - VK Mirad PU Prešov 0:3 (-21, -21, -18)

Prešov: Mikovčík 5, Oleárnik, M. Sopko st. 10, Faron 5, Sniezek 13, Ščerba 9, libero T. Lampart (Jurko 3, Margicin, Šiket, M. Hudák 4). Hralo sa 70 minút, rozhodovali Moravčík a Tiršel.

TJ Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice 2:3 (24, -22, -20, 26, -12)

Svidník: J. Hriňák 2, Fedorenko 27, Macko 9, Pietrzak 21, Tatarenko 11, Matušovský 12, libero S. Paňko (R. Vitko 1, Marjov)

Košice: Pizur 9, Kasperkevič 3, Smolej 14, Kríž 7, Lamanec 22, M. Sopko ml. 19, libero Kurej (Goč, Marčok)

Hralo sa 124 minút, rozhodovali Höger a Tiňo.

Extraliga žien, 6. kolo

VK Prešov - Strabag VC Bilíkova Pezinok 1:3 (24, -19, -15, -23)

Prešov: Pisarčíková 7, Gavronovová 6, Vrabcová 4, Dudarenková 11, Kotuličová 10, Sviteková 18, libero Nehilová (Jurkovičová, Lukáčová, Novotná).

Hralo sa 108 minút, rozhodovali Sluk a Čuňočka.

Basketbal

SBL mužov, 7. kolo

BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 96:77 (26:21, 20:23, 22:19, 28:14)

SNV: Židzik 5, Nottage 17, Maxwell 22, Sewiol 7, Alleyn 20 (Krajňák, Tchúr, Rákai, Korfanta, Thompins 6, Planinčič)

Iskra Svit - Patrioti Levice 92:76 (22:22, 26:23, 16:16, 28:15)

Najviac bodov: Nesbitt 20, Stuteville 19, Avramovič 15 - Krajčovič 14, Bachan 13, Kirves, Juríček po 11, 650 divákov

SBL mužov: Svit - Levice: fotogaléria

2.11.2019

Extraliga žien, 6. kolo

Young Angels Košice - ŠBK Šamorín 76:57 (16:17, 30:16, 13:13, 17:11)

Košice: Majorošová 2, Kozáková 9, Drobná 9, Balážová 12, Le Claireová 18 (Bartanusová, Filičková 10, Machalová 21).

Hokej

2. liga Východ, 7. kolo

Sabinov – Bardejov 2:3 (0:1, 2:0 0:2), Horvát, Zagrapan – Lúč, Lopáček, Leskovjanský

Humenné – Trebišov 2:1 (0:0, 0:1, 2:0), Skokan, Novický - Petričko

Gelnica – Rimavská Sobota 1:14 (0:3, 0:5, 1:6), Dravecký – Vilčinskij 4, Koniar 3, Filipiak 2, Zorvan, Spiridonov, Moroz, Škantár, Buda

Kežmarok – Sanok 3:4 sn (0:0, 1:2, 2:1 – 0:0, 0:1), Ištocy 2, Wesselényi – Strzyzowski 2, Minemoto 2 (1 rozh. sn)

Extraliga žien, 8. kolo

Košice – Prešov 0:16 (0:3, 0:5, 0:8), Jurčová 6, Sedláková 2, Čarnoká, Fortunová, Šilerová, Maťašová, Lacková, Hudáková, Baran, Kolenčíková

Florbal

Extraliga mužov, 7. kolo

Florko Košice – FBC A4ka Mikuláš Prešov 7:6 sn (2:2, 2:3, 2:1 -0:0, 1:0)

Góly: Kátlovský 2, Konečný, Petruš, Vyšňan, Grich, rozhodujúci sn Blaško – Bory a Kominek po 2, Pankuch, Adamov

FbC Young Arrows Spišská Nová Ves – Tsunami Záhorská Bystrica 4:9 (1:2, 3:2, 0:5), góly SNV: Hanzely 2, Džerenga, Rády

ŠK Lido Prírodovedec – FaBK ATU Košice 7:6 (1:3, 4:0, 2:3), góly KE: Turcsányi 2, Kročko, Pazsiczký, P. Dudovič, Kozej

Extraliga žien, 7. kolo

FbK Kométa Spišská Nová Ves – FbC Predátor Sabinov 5:12 (3:3, 1:6, 1:3)

Góly: Grossová 4, Rusnáková – Boháčová a Stašová po 3, Cupraková 2, Točeková, Majtánová, Marcinková, Vaščáková

FbK Tvrdošín – Eastern Wings Michalovce 15:5 (5:1, 4:1, 6:3), góly MI: Randová 2, Kuchariková, Dzurinová, Galová

Hokejbal

Extraliga mužov, 11. kolo

Pruské – Svidník 3:4 (1:3, 1:1, 1:0), góly SK: Štefan, Balogáč, Vook, Džupina

Považská Bystrica – Košice 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Vodné pólo

Kvalifikácia Európskej ligy žien, Berlín

CE Mediterrani - ŠG Olympia Košice 20:7 (6:0, 3:3, 7:2, 4:2)

Košice: Horváthová - Telypková, Kurucová 2, Garančovská 1, Junasová 3, Strompová, Sačuriová, Wiechec, Tóthová, Kötelesová, Aboimová, Šepeľová 1.

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články