Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Športový víkend na východe – servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 29. júl 2017 o 19:06

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 29. a 30. júla.

Nedeľa 30. júla

Futbal

2. liga, 1. kolo

Sereď – Poprad 0:2 (0:0), 49. Medak, 53. Horodník

Šamorín – Trebišov 2:0 (1:0), 37. Fernando Neto, 72. Schutz

3. liga Východ, 1. kolo

Svit – Prešov B 1:7 (0:2), 80. Monka (11 m) - 14., 48., 66. a 77. Trebuňák, 30. Micherda, 57. Petko, 88. Miliutin

Plavnica – Sabinov 4:1 (2:1), 30. a 72. Tináth, 44. Rindoš, 90. Verešpej – 24. D. Bašista

Snina – Krompachy 4:1 (0:0), 46., 57. (11 m) a 90. Vyšnevskyj, 58. Hišem – 49. Uhrín

Svidník – Stropkov 0:1 (0:1), 26. F. Varga

4. liga Sever, 1. kolo

Soľ – Medzilaborce 1:0 (0:0), 48. L. Hricov

Záhradné – Ptičie 2:0 (2:0), 17. Kondžura, 24. J. Angelovič

Pušovce – Gerlachov 1:4 (0:2), 85. Jurečko – 4. Dorin, 43. Havrila, 64. Stachura, 68. Balužinský

Raslavice – Ľubotice 2:3 (0:0), 56. Tomáško, 60. Guman – 77. a 83. Centko, 90. R. Pončák

Radvaň n/Laborcom – Spišské Podhradie 2:0 (1:0), 31. Legdan, 84. Paľo

Veľký Šariš – Fintice 0:1 (0:0), 58. E. Uličný

Kračúnovce – Poprad B 3:3 (1:2), 3. Mihok, 62. vlastný (Mičko), 86. Dzurjuv – 21. a 75. Dubec, 16. Mičko

4. liga Juh, 1. kolo

Kalša – Strážske 9:1 (4:0), 60., 84. a 88. Horňák, 19. a 54. Pástor, 22.a 72. Zeher, 6. E. Takáč, 45. Krakovský – 59. Haluška

Geča – Sokoľany 1:1 (0:1), 90. Kopas – 14. L. Varga

Čičarovce – Topoľany 1:1 (1:1), 2. T. Nagy – 9. Široký

Medzev – Krásnohorské Podhradie 7:0 (3:0), 76. a 90. Jurko, 4. Gondoľ, 23. Palencsár, 29. M. Lukáč, 69. G. Majoroš, 80. Mir. Seman

Kechnec – Malá Ida 0:1 (0:0), 56. Prónyai

Čaňa – Petrovce n/Laborcom 6:0 (4:0), 34. (11 m) a 67. Lipnický, 12, Steininger, 15. Török, 38. Stankovič, 55. Almáši

Sobrance - Rudňany 4:1 (1:1), 64. a 83. Horňak, 23. Dobrovoľskyj, 61. Skunzjak - 17. Rychnavský.

5. liga Podtatranská, 1. kolo

Sp. Belá – Vysoké Tatry 1:0 (1:0), Čup.

Štrba – V. Folkmar 9:1 (4:0), Bednár 2, Michalík 2, Tkáč 2, Lajčák, Oško, Levocký – Vida.

Ľubica – Hrabušice 0:4 (0:2), Sabol 2, Kukura (11m), D. Džadoň.

Harichovce – Kežmarok 4:2 (3:1), Kotrady 2, Gonda, Klein – A. Džadoň 2.

Hranovnica – Olcnava 5:2 (4:1), Kikta, Babej, Petruľa, Pekarčík, Sabo – Geletka, Halula.

Nálepkovo – Helcmanovce 9:1 (7:1), Ondrejka 3 (1 z 11m), Vartovník 2, Bobák 2, Handlovič, Antal – vlastný.

Kluknava – Veľká Lomnica 0:1 (0:0), Sklenár.

Levoča – Prakovce 3:0 (2:0), M. Kašper 2, Kramarčík.

Atletika

14. ročník Extrém maratónu v Košiciach - 42 195 m s prevýšením 1 199 m

Muži: 1. Jozef Čurlej 3:03:25 h, 2. Erik Onofrej 3:13:17, 3. Andrej Pudelský (všetci BK Furča Košice) 3:14:46

Ženy: 1. Alžbeta Tiszová (TMS International Košice) 4:02:12 h, 2. Martin Giňovská (ŠK pre Radosť) 4:05:50, 3. Andrea repková (BK Furča Košice) 4:07:52

Motokros

4. kolo medzinárodných majstrovstiev Slovenska, Mníšek nad Hnilcom

MX2: 1. Tomáš Kohút (SR) KTM 47 bodov (25+22), 2. Milan Spičák (ČR) Husqvarna 42 (22+20), 3. Imre Varga (Maď.) KTM 34 (18+16)

MX4: 1. Ivan Černý 50 (25+25), 2. Vladimír Preis 44 (22+22), 3. Zoltán Vörös (všetci SR) všetci KTM 38 (18+20)

MX2 Junior: 1. Jozef Posluch, Husqvarna 50 (25+25), 2. Jaroslav Antalič 44 (22+22), 3. Matúš Tomala (všetci SR) obaja Suzuki 36 (20+16)

MX Junior 125: 1. Norbert Klausz (Maď.) 50 (25+25), 2. Márk Harcsa (SR) 44 (22+22), 3. Erik Švidra (ČR) všetci KTM 40 (20+20)

MX Open: 1. Filip Neugebauer (ČR) Kawasaki 50 (25+25), 2. Bence Szvoboda (Maď.) KTM 44 (22+22), 3. Tomáš Šimko (SR) Suzuki 36 (16+20)

Sobota 29. júla

Futbal

Fortuna liga, 2. kolo

MŠK Žilina - 1. FC Tatran Prešov 2:3 (2:2), 7. Polievka, 40. Vavro (11 m) - 4. a 16. Černák, 60. Streňo (11 m)

FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce 0:0

2. liga, 1. kolo

Bardejov – Spišská Nová Ves 4:0 (1:0), 44. Berežný, 65. Hamuľak, 76. Staško, 82. Gruca

3. liga Východ, 1. kolo

Lipany – Rožňava 5:0 (2:0), 16. L. Janič, 26. Štefčák (11 m), 72. Dlugoš, 76. T. Jusko (11 m), 89. Gomoľa

Vranov nad Topľou – Veľké Revištia 5:0 (2:0), 3. a 90. Digoň, 36. Babjak, 78. Hreha, 86. Gluščenko

FK Košice-Vyšné Opátske – Šarišské Michaľany 2:1 (2:0), 32. a 33. Bandžuch – 76. P. Jačišin

Giraltovce – Bardejovská Nová Ves 1:0 (0:0), 65. Kuhajdík

4. liga Sever, 1. kolo

Humenné – Zámutov 3:0 (1:0), 37. Vasiľ, 52. Cigán, 76. Sališ (11 m)

4. liga Juh, 1. kolo

Maria Huta – Veľké Kapušany 0:2 (0:1), 10. a 66. Vološinskyj

Ďalšie víkendové zaujímavosti zo športu na východe

Prečítajte si tiež:
Joneca lanári viacero klubov

Súvisiace články