Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 11. nov 2017 o 12:34

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 11. a 12. novembra.

Nedeľa 12. novembra

Futbal

2. liga, 16. kolo ⇒ podrobne o kole

Slavoj Trebišov - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:0 (1:0), 35. Da Silva. Rozhodoval: Dohál, ŽK: Da Silva, Kolesár, Šuľák - Dos Santos, Soares, ČK: 78. Da Silva (Trebišov) po druhej ŽK, 516 divákov.

3. liga Východ – dohrávka 3. kola

Svidník – Krompachy 3:1 (1:0), 45. Košč, 61. P. Cicman, 68. Petrik – 63. Uhrín

4. liga Sever – dohrávka 16. kola

Fintice – Veľký Šariš 3:5 (1:1), 35. , 66. (11 m) a 75. L. Hricov – 14. a 90. Hajduk, 47. a 57. M. Varga, 62. Scepaník

4. liga Juh, dohrávka 9. kola

Sokoľany – Malá Ida 5:0 (4:0), 9. a 72. D. Varga, 7. G. Majoroš, 24. M. Molnár, 39. L. Lukáč ⇒ podrobne o zápase

5. liga Podtatranská, dohrávka 15. kola

Veľká Lomnica – Nálepkovo 2:1 (1:0), 13. M. Lapšanský, 84. Fejerčák - 83. Bobák

5. liga Zemplínska, dohrávka 10. kola

Úpor – Kráľovský Chlmec 2:1 (1:1), 34. a 57. Rugolský – 32. vlastný (R. Balog)

Hokej

St. Nicolaus I. liga, 19. kolo

HK Skalica - Prešov Penguins 4:1 (1:0, 2:1, 1:0), 11. Janáč, 30. Janáč (Kučera), 37. Hujsa (Vaškovič, Škápik), 60. Kotzman (Kučera) - 22. M. Baláž (Palko, Šimčák). Rozhodovali: Vojtek - Jurčiak, Tvrdoň, vylúčení 3:1, presilovky 0:0, oslabenia 1:0, 1 121 divákov.

HC Nové Zámky B - HK Spišská Nová Ves 6:3 (0:1, 3:1, 3:1), 24 M. Jass (K. Jass, Monya), 36. Štumpf (Monya), 39. Klenko (Rehák, Lantoši), 50. Lantoši (Trávniček), 59. Monya (Šimek, Štumpf), 60. Šimek - 9. M. Nagy (Mikula), 32. Mikula (Findura), 56. Lištiak (Halász, Uhrík). Rozhodovali: Hatala, Wolf - Frimmel, Kedves, vylúčení 4:2, presilovky 1:0, oslabenia 3:0, 166 divákov.

Basketbal

Eurovia SBL mužov, 11. kolo

KB Košice - PP TV Raj Žilina 112:82 (20:12, 37:27, 26:23, 29:20) ⇒ podrobne o zápase

Košice: Pličevič 8, Marič 19, Fletcher 17, Stamenkovič 18, Körner 9 (Djordjevič 12, Baldovský 9, Židzik 4, Duda, Sedmák 16)

SBL basketbalistov: Košice - Žilina: fotogaléria

12.11.2017

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBH Handlová 94:102 (30:19, 21:22, 24:31, 19:30)

SNV: Majerčák 24, Bennett 3, Nzege 20, Ninkovič 26, Krajňák 4 (Lenárt 2, L´Africain 15, Osvald)

Volejbal

Extraliga mužov, dohrávka 8. kola

VKM Stará Ľubovňa - VKP Bystrina SPU Nitra 0:3 (-14, -12, -18)

Rozhodovali Čuňočka, Daruľa, hralo sa 59 minút.

S. Ľubovňa: Folvarčík 5, Maroš Sopko 2, Peleščák 6, Pavlík 4, Vislocký 2, Kandráč 3, libero T. Senko (Imrich 3, Bittner)

Extraliga žien, 9. kolo

Víťazná selfie Prešovčaniek po derby. (Autor: FB VK Eperia Prešov)

BK97 Stova Spišská Nová Ves - VK Eperia Prešov 0:3 (-14, -17, -21)

Hralo sa 72 minút, rozhodovali Fiľo a Novotný.

SNV: Zaťková 7, Nováková 3, Olejníková 6, Thaka 5, Auramčyková 5, Kubičárová 6, libero Želonková (Dulíková, Vikartovská 2)

Prešov: Vrabcová 4, Jakábová 12, Kopilcová 3, Povrazníková 12, Bodnárová 14, Schniererová 10, libero Nehilová (Kerpčarová, Markarašviliová 2, Štieberová, Pitoňáková)

Vodné pólo

Extraliga mužov, 6. kolo

Pirana SC Topoľčany - ŠK Hornets Košice 3:30 (1:4, 0:9, 0:7, 2:10)

Najviac gólov: Ďurček 2 - Grutka 6

KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice 19:5 (4:1, 4:1, 6:0, 5:3)

Najviac gólov: Kováčik a Martanovič po 4 - Vaco, Mikloda, Kádar, Kaid a Haluška po 1

Bedminton

Majstrovstvá SR do 17 rokov, Trenčín - výsledky finále

Dvojhra dievčat: Mia Tarcalová (PBA Prešov) - Alexandra Remeňová (Slávia TU Zvolen) 21:15, 21:17

Štvorhra dievčat: Júlia Chmurovičová/Mia Tarcalová (PBA Prešov) - Katarína Csonková/Alexandra Remeňová (KBC Košice/Slávia TU Zvolen) 13:21, 21:16, 21:16

Mix: Jakub Horák/Mia Tarcalová (Sokol Ilava/PBA Prešov) - Andrej Antoška/Alexandra Remeňová (Slávia TU Zvolen) 28:30, 19:21

Majstrovstvá SR do 11 rokov, Bratislava - výsledok finále

Štvorhra chlapcov: Adam Srnec/Andrej Suchý (BKR Púchov/BKK Sliač) - Erik Hajdu/Ronald/Pokorný (KBC Košice) 21:10, 21:10

Hokejbal

Extraliga, 13. kolo

HBC Enviform Třinec - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok 5:9 (2:3, 2:3, 1:3)

Góly: Pail 2, Lotko, Dittmann, Konderla - Teplický 3, Gajan, Kundľa, Barč, Kantorek, Reľovský, Bednár

HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Lion Svidník 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Góly: Škrabko, Šamaj, Teska, F. Čičala, Švantner - Barna

HBC Košice - Kometa Vrútky 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Góly: Lazúr, Bödi, Marciňák - Lihan 2, Zeman, Parobok

Dohrávka 9. kola

MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠKB Martin 2:3 po sam. nájazdoch (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: D. Glevaňák, Kantorek - Drábik, Fedor, rozhodujúci sam. nájazd: Tomka

Sobota 11. novembra

Futbal

2. liga, 16. kolo

FK Noves Spišská Nová Ves - Partizán Bardejov 2:1 (1:1), 6. L. Kováč, 88. Sedláček – 30. Hamuľak (11 m). Rozhodoval: Čiernik, ŽK: Adekuoroye - Berežný, 1 416 divákov.

FK Poprad - ŠKF Sereď 1:0 (0:0), 90. Šesták. Rozhodoval: Ihring, ŽK: Maťaš, Kukoľ, Šuľa - Morong, Mészáros, Baša, ČK: 90. Kukoľ (Poprad) po druhej ŽK, 389 divákov.

MFK Lokomotíva Zvolen - FC Lokomotíva Košice 1:0 (0:0), 49. Hrebík. Rozhodoval: Kačenga, ŽK: Kotora, Dubeň, Lazarus - Zajac, Ilinjo, 311 divákov.

1. liga žien, 9. kolo

Partizán Bardejov – ŠK Slovan Bratislava 2:1 (2:1), 7. Semanová, 19. Mikolajová – 17. Šurnovská

Bardejovčanky vedú súťaž po prvej polovici bez straty bodu.

NMŠK Bratislava – 1. FC Tatran Prešov 1:0 (1:0), 22. Sopóciová

MFK Zemplín Michalovce – FC Nitra 3:0 (2:0), 4. vlastný (Filová), 30. Sivčová, 57. vlastný (Igazová)

Hokej

2. liga Východ, 10. kolo

Sabinov – Bardejov 4:5 pp (1:2, 3:1, 0:1 – 0:1), M. Segľa, Fridrich, Krajňák, Váhovský – Chmeľ, Kukľa, Baranok, Pribula, Karablev

Gelnica – Brezno 4:2 (4:0, 0:1, 0:1), Huszárik 2, Leskovjanský, J. Lapšanský – Longauer, Šmálik

Humenné – L. Mikuláš B 5:3 (1:0, 2:3, 2:0), Renčok 2, Čopák, Ondrej, F. Vaško – Pawelski 2, Kubáň

Sanok – Trebišov 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), Wilusz, Demkowicz, Bialy - Stríž

Volejbal

Extraliga mužov, 10. kolo

VK Mirad PU Prešov - VKM Stará Ľubovňa 3:0 (21, 20, 18)

Rozhodovali Smolko, Čuňočka, hralo sa 74 minút.

Prešov: Červeň, Jurko 2, Martin Sopko st. 16, Macko 5, Katona 15, Hudák 9, liberá T. Lampart a Pavlinský (Mikovčík 5, S. Lampart, Rajduga 2, Gula 3)

St. Ľubovňa: Folvarčík 6, Maroš Sopko, Peleščák 9, Faron 9, Buvalič 7, Németh 9, libero T. Senko (Kandráč)

Extraliga volejbalistov: Prešov - Stará Ľubovňa: fotogaléria

11.11.2017

TJ Slávia Svidník - COP Trenčín 3:0 (17, 20, 18)

Rozhodovali Tatraj, Tiňo, hralo sa 71 minút.

Svidník: J. Hriňák 6, Lux 15, Majcher 5, Pietrzak 7, Ciupa 14, Matušovský 4, libero Paňko (Markovič, Oleárnik, Suchanič 1, Šellong)

VK KDS Šport Košice - VKP Bystrina SPU Nitra 1:3 (17, -21, -17,- 20)

Rozhodovali Porvazník a Mokrý, hralo sa 99 minút

Košice: Kasperkevič 1, Jakubov 19, Pizur 6, Lamanec 24, Martin Sopko ml. 16, Bališin 1, libero Vitko (Smolej 1, Tesarčík, Šompľak, Labik 2, Kopka)

Extraliga volejbalistov: Košice - Nitra: fotogaléria

12.11.2017

Extraliga žien, 9. kolo

KV MŠK Oktan Kežmarok - COP Nitra 3:2 (-24, 17, 18, -25, 4)

Rozhodovali Niklová, Malík, hralo sa 106 minút.

Kežmarok: Jakušová 10, Smák 7, Zatrochová 14, Labudová 13, Dragašeková 20, Morihladková 1, libero Plančíková (Trcková 13, Gemzová, Kredátusová 4)

Hádzaná

Slovnaft Handball extraliga mužov, 9. kolo

Tatran Prešov - HK Agro Topoľčany 38:24 (19:14) ⇒ podrobne o zápase

Najviac gólov: Číp 12, Butorac 7, Urban 6/1 - Michalka 7/4, Ďurček, Kučer po 6. Rozhodovali: Daňo, Sabol, vylúčení: 3:5, 7 m hody: 2/1 - 4/4, 428 divákov.

Extraliga hádzanárov: Prešov - Topoľčany: fotogaléria

12.11.2017

MŠK Považská Bystrica - Tatran Prešov B 35:26 (19:16)

Najviac gólov: Bystrický 9, Chudoba 9/5, Š. Macháč 6 - Rečičár 7, M. Šárpataky 7/2, Rešovský 4. Pok. hody: 5/5 - 3/2, vylúčení: 4 - 5, rozhodovali: Cibere a Richvalský, 600 divákov

MOL liga žien, 10. kolo

HK AS Trenčín - ŠŠK Prešov 26:28 (15:14) ⇒ podrobne o zápase

Najviac gólov: K. Kostelná 7, Rajnohová 7/1, Takáčová 5 - Vencuriková a Lebedievová po 6, Šutranová 5/2. Pok. hody: 3/1 - 3/2, vylúčené: 2 - 5, rozhodovali: Cipov a Klus, 230 divákov

Trenčín - Prešov 26:28: fotogaléria

12.11.2017

Basketbal

Eurovia SBL mužov, 11. kolo

BC Prievidza - Iskra Svit 107:94 (36:21, 33:15, 15:33, 23:25)

Svit: Avramovič 24, Galata 11, Radonjić 29, Ivelja 15, Jacskon 12 (Findura 3, Ivan, Ščavnický).

Vodné pólo

Extraliga mužov, 5. kolo

KVP Nováky - ŠK Hornets Košice 12:11 (2:2, 4:3, 3:4, 3:2)

Najviac gólov: Nižný a Magrakvelidze po 3 - Grutka a Markoč po 3.

Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí Draci Košice 10:14 (3:2, 1:6, 2:0, 4:6)

Najviac gólov: Daňo, Kompaník a Ďurák po 2 - Haluška 4.

Atletika

5. ročník prekážkového behu Steeplechase Run v Tatranskej Lomnici

Muži (7 km): 1. Štefan Bachratý (Davorin.sk) 29:34,61 min, 2. Artur Herhardt (Ukr.) 29:37,93, 3. Martin Svočák (BehamSrdcom.sk) 29:57,72

Ženy (4 km): 1. Patrícia Puklová (sporttatry.sk) 18:20,71 min, 2. Timea Mihoková (BK Poprad) 18:48,99, 3. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 20:07,05

Ďalšie zaujímavosti zo športu na východe

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články