Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Rožňavský kanonier Figúr mieri do tímu nováčika tretej ligy

Jaroslav Figúr s loptou. (Autor: Peter Podolinský)
Peter Podolinský|Publikované 24. júl 2018 o 22:00

Útočník MFK Rožňava sa v minulej sezóne stal najlepším strelcom tímu.

ROŽŇAVA. Útočník MFK Rožňava Jaroslav Figúr sa v minulej sezóne stal s desiatimi gólmi najlepším strelcom tímu. Po rozpade rožňavského áčka sa stal posilou nováčika 3. ligy AŠK Maria Huta.

S desiatimi gólmi ste sa stali najlepším strelcom MFK Rožňava v premiérovej sezóne v 3. lige. Ste spokojný s dosiahnutým počtom?

„Uplynulá sezóna bola pre väčšinu z nás premiérová v tretej lige. Všetci sme boli veľmi radi, že sa nám konečne podarilo postúpiť do najvyššej východoslovenskej súťaže a zápasy sme hrávali s kvalitnými protivníkmi. Taktiež aj pre našich fanúšikov boli zápasy proti mužstvám ako napríklad Vranov nad Topľou, FC Košice, Stropkov, Snina, Lipany oveľa zaujímavejšie ako zápasy v 4. lige, kde sme väčšinou hrali proti dedinským celkom. V dobrej konkurencii sa nám podarilo umiestniť v prvej polovici tabuľky, takže s umiestnením môžme byť spokojný. Presvedčili sme sa, že ak sme podali koncentrovaný a zodpovedný výkon, tak sme dokázali vyhrať aj proti najlepším celkom. Aj napriek tomu, že som vynechal dosť zápasov, tých gólov by som uvítal viac. V minulej sezóne to bolo viac ako dvakrát toľko, tak teraz sa mi tých 10 gólov zdá dosť málo.“

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.