Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Jablonov nad Turňou si poradil s lídrom

Geológ Rožňava D vyhral 6. ligu. (Autor: Peter Podolinský)
Peter Podolinský|Publikované 3. apr 2017 o 22:00

V krajských súťažiach boli na programe zápasy predposledného kola. V okresnej hrali posledné.

V krajských súťažiach boli na programe zápasy predposledné kola. V okresnej súťaži odohrali kolo posledné.

3. liga muži Západ, 2. časť skupina o 7. – 12. miesto, 9. kolo: BBF Spiš. Nová Ves – Letanovce 10:8 (J. Sagula 3,5, L. Novotný 3, R. Schrotter 2,5, P. Zahuranec 1 – S. Uhrin 3, L. Kandráč 2,5, P. Petráš 2, P. Gabriš 0,5) Rožňava B – Margecany B 14:4 (P. Fabián 4, D. Škorňa a L. Jankó po 3, 4xWO – R. Bobák a J. Zahornacký po 1,5, S. Trojan 1) Jablonov n/T – Maria Huta 11:7 (G. Gulkáš 4,5, L. Kupeček 3,5, A. Herczeg 2, A. Herczeg 1 – J. Tokarčík ml. a J. Bodnár po 2,5, A. Šebestyenová 2).

Tabuľka

7. Maria Huta 20 11 3 6 217:143 45
8. Jablonov n/T 20 10 3 7 175:185 43
9. Rožňava B 20 9 5 6 176:184 43
10. Letanovce 20 6 1 13 170:190 33
11. BBF SNV 20 4 1 15 141:219 29
12. Margecany B 20 1 0 19 100:260 22

Prečítajte si tiež:
III. liga: Domáci – hostia 3:3

4. liga Spišsko-gemerská, 2. časť, skupina o 1. – 6. miesto, 9. kolo: Krompachy – Arnutovce 10:8 (P. Guassardo 4,5, B. Gmuca 2,5. O. Barbušová 2, M. Mitrík 1 – P. Gardošík 3. T. Farkašovský 2,5, J. Dzurilla 1,5, V. Čurillová 1) Harichovce – Rožňava C 10:8 (M. Hadidom a L. Lizanec po 4, F. Mlynarčík a Ľ. Hrušovský po 1 – P. Gallo a I. Minčev po 2,5, J. Gallo ml. a J. Gallo st. po 1,5) Plešivec – Gemerská Poloma 5:13.

Tabuľka

1. Krompachy 20 16 2 2 236:124 54
2. Harichovce 20 13 3 4 213:147 49
3. Rožňava C 20 12 1 7 188:172 45
4. Gem. Poloma 20 11 1 8 193:167 43
5. Arnutovce 20 10 2 8 184:176 42
6. Plešivec 20 8 0 12 159:201 36

4. liga Spišsko-gemerská, 2. časť, skupina o 7. – 12. miesto, 9. kolo: BBF Spišská Nová Ves B – Spišské Vlachy B 10:8 (J. Balla 3,5, V. Pavľák 3, S. Vartovník 2, P. Kozák 1,5 – M. Medvec 3,5, P. Lesňák 2,5, L. Čmel 2) Hrabušice – Henckovce 9:9 (J. Novýsedlák a S. Tkáč po 3,5, J. Jozefčák 1,5, P. Popadič 0,5 – B. Šramko 4, Ľ. Breznen a Š. Murza po 2, P. Šimon 1) Mlynky – Maria Huta B 5:13 (F. Koutek 3, V. Kochan 2 – J. Muličák, J. Tokarčík st. a M. Lapšanský po 3,5, M. Stopko 2,5).

Tabuľka

7. Sp. Vlachy B 20 14 1 5 210:150 49
8. BBF SNV B 20 12 2 6 195:165 46
9. Henckovce 20 7 2 11 181:179 36
10. Maria Huta B 20 5 2 13 151:209 32
11. Hrabušice 20 2 2 16 131:229 26
12. Mlynky 20 1 0 19 119:241 22

5. liga muži Gemer, 18. kolo: Gemerská Poloma B – Dedinky 11:7 (M. Černický 4,5, Š. Baláž 4, A. Černický 2,5 – I. Tököly st. 2,5, M. Németh 2, P. Šipula 1,5, L. Chrenko 1) Jablonov n/T – Rakovnica 17:1 (At. Herczeg ml. a P. Kardos po 4,5, G. Bartók 3,5, A. Jakab 3, An. Herczeg 1,5 – S. Blahút 1) Betliar – Henckovce B 8:10 (P. Šebesta 4, M. Teraj 3, O. Lipták 1 – Š. Murza 2,5, P. Šimon 1,5, J. Zagiba 1, 5xWO) Dobšiná – Plešivec B 16:2 (M. Lenkey 3,5, D. Záhoranský 3, Pe. Čarnoky 2,5. J. Hutník 2, 5xWO – Sz. Drenko 2) Gočovo – Honce 5:13 (J. Bobrík 3,5, M. Kračun 1,5 – R. Repiský ml. 4,5, F. Ambrus 3,5, P. Gallo 3, V. Gallo ml. 2).

Tabuľka

1. Jablonov n/T B 18 17 0 1 225:99 52
2. Honce 18 13 3 2 217:107 47
3. Betliar 18 12 2 4 196:128 44
4. Dobšiná 18 12 0 6 197:127 42
5. Gem. Poloma B 18 9 1 8 172:152 37
6. Plešivec B 18 8 1 9 152:172 35
7. Gočovo 18 5 1 12 137:187 29
9. Dedinky 18 4 2 12 119:205 28
8. Henckovce B 18 4 2 12 135:189 28
10. Rakovnica 18 0 0 18 70:254 18

6. liga muži Gemer, 18. kolo: Honce B -Silica 14:4 (M. Spišák 4,5, M. Kamenský 3,5, Š. Németh 3, V. Gallo st. 2,5, R. Repiský st. 0,5 – A. Kovács a A. Dely po 2) Hrhov – Dobšiná B 5:13 (P. Jánosdeák 2, D. Grulyo 1,5, A. Szepesi 1, D. Jánosdeák 0,5 – G. Polanecká 4, Š. Hlaváčik a Š. Trenka po 3,5, M. Leško 2) Čierna Lehota – Slavošovce 3:15 (J. Oravec 2, V. Oravec 1 – M. Gecelovský a N. Boldi po 4,5, M. Benčko 3,5, I. Gecelovský 2,5) Rakovnica B – Krh. Podhradie 8:10 (L. Domik 4, Š. Králik 2,5, M. Gerenyi 1, Ľ. Sedlák 0,5 – J. Bollo 3,5, P. Magyar 3, A. Máté 2,5, L. Gaži 1).

Tabuľka

1. Rožňava D 16 14 1 1 212:76 45
2. Dobšiná B 16 14 0 2 205:83 44
3. Slavošovce 16 13 1 2 204:84 43
4. Honce B 16 9 0 7 173:115 34
5. Hrhov 16 7 1 8 150:133 31
6. Krh. Podhradie 16 5 1 10 105:183 27
7. Čierna Lehota 16 5 1 10 114:174 27
8. Rakovnica B 16 2 1 13 89:199 21
9. Silica 16 0 0 16 39:249 16
(Gemerská Poloma C sa odhlásila po 4. kole zo súťaže a jej výsledky boli anulované a odrátajú sa z individuálnych štatistík.)

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.