Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

IV. a V. liga: TU Košice, Kežmarok a Harichovce prvýkrát zaváhali

Sabinovčania si na domácom trávniku podelili body s Demjatou. (Autor: facebook MFK Slovan Sabinov)
Róbert Andrejov|Publikované 1. sep 2019 o 18:47

Spišské Podhradie nastrieľalo Medzilaborciam v prvom polčase šesť gólov.

IV. liga

Sever, 7. kolo

Svit – Sp. Belá 4:2 (1:1), G: Joppa, Chyba, Tvaružek 2 – Vitkaj, Kapral, ČK: Duleba (hostia).

Ľubotice – Župčany 2:2 (2:0), G: M. Hudák, P. Hudák – Koshi, Pončák.

Gerlachov – Soľ 1:1 (1:0), G: Ravlikovskyi – Bandoľa.

Sp. Podhradie – Medzilaborce 6:1 (6:0), G: Komara 2 (druhý z 11 m), Cehuľa, Dunajčan, Gallovič, Mirossay – Gavula.

Sabinov – Demjata 2:2 (2:0), G: Kolpák, Bašista – Valiček 2 (druhý z 11 m), ČK: Hudý (hostia).

Záhradné – Fintice 4:1 (2:0), G: Matej 2, Ivanič, Mihajlović – Džubinský.

Kračúnovce – N. Hrušov 3:2 (1:1), G: Cigán, Vojta, Harčarik – Marcinko, Palko.

St. Ľubovňa – Raslavice 2:1 (1:1), G: Lapoš 2 (prvý z 11 m) – Haščák.

Tabuľka

1. Sp. Podhradie 7 5 2 0 17:6 17

2. Medzilaborce 7 4 1 2 14:15 13

3. Župčany 7 3 3 1 13:10 12

4. Sabinov 7 3 2 2 13:8 11

5. Gerlachov 7 3 2 2 14:10 11

6. Svit 7 2 4 1 14:11 10

7. Ľubotice 7 3 1 3 11:9 10

8. Demjata 7 2 3 2 10:9 9

9. Kračúnovce 7 2 3 2 8:9 9

10. Sp. Belá 7 3 0 4 10:12 9

11. N. Hrušov 7 2 2 3 11:10 8

12. Raslavice 7 2 2 3 12:11 8

13. Soľ 7 2 2 3 7:8 8

14. Záhradné 7 2 1 4 13:16 7

15. St. Ľubovňa 7 2 1 4 7:14 7

16. Fintice 7 1 1 5 6:22 4

Juh, 7. kolo

Sobrance – Sp. Vlachy 0:2 (0:1), G: Moroziuk 2.

Rudňany – Geča 3:1 (1:0), G: Rychnavský, Lipták 2 – Filakovský.

Pavlovce n/U – Ťahanovce 1:2 (1:0), G: Ardishvili – Jurko 2.

Čaňa – Medzev 0:0

Kechnec – TU Košice 0:0, ČK: Palencsár (po 2 ŽK, domáci).

V. Kapušany – Cejkov 2:1 (1:1), G: Matus, Nagy – Lukáč.

Topoľany – Kr. Chlmec 3:2 (2:1), G: Michaliv, Porvaz, Lorinc – Matusz, Batta.

Sokoľany – Strážske 3:1 (3:0), G: Gracer 2, Grutka – Horňak, ČK: Suchý (domáci) – Chýrik (hostia).

Tabuľka

1. TU Košice 7 6 1 0 24:2 19

2. Rudňany 7 5 2 0 24:10 17

3. Strážske 7 5 1 1 18:11 16

4. Medzev 7 4 1 2 17:13 13

5. Čaňa 7 4 1 2 11:12 13

6. Topoľany 7 4 0 3 16:18 12

7. Geča 73 7 3 1 3 15:11 10

8. Ťahanovce 7 3 1 3 15:17 10

9. Cejkov 7 3 0 4 12:23 9

10. Kechnec 7 2 2 3 13:6 8

11. Sobrance 7 2 1 4 14:15 7

12. Sokoľany 7 2 1 4 12:16 7

13. Sp. Vlachy 7 2 1 4 8:16 7

14. Pavlovce n/U 7 2 0 5 12:14 6

15. V. Kapušany 7 1 1 5 4:16 4

16. Kr. Chlmec 7 1 0 6 7:22 3

V. liga

Košicko-gemerská, 5. kolo

Lok. Košice – Rožňava 6:0 (4:0), G: Korček 3 (prvý a tretí z 11 m), Beliš 2, Šemrák.

Dvorníky-Včeláre – Koš. N. Ves 5:2 (3:1), G: Eperješi 2 (prvý z 11 m), Ilavský, Kónya, Ballók (z 11 m) – Halčišák, Havrila.

Budimír – Seňa 4:1 (0:1), G: Hric, Magáč, Čomor, Talpáš – Schnurer (z 11 m).

Kokšov-Bakša – Krh. Podhradie 4:0 (2:0), G: Behun 2, Stoľár, Stoľar.

Čečejovce – M. Ida 7:3 (2:3), G: Pástor, Varga, Puškáš 3 (tretí z 11 m), Juhás, Gabáni – Dragún, Nalevanko 2.

Perín – Ždaňa 2:1 (1:0), G: Šuster, Lochman – Rusinko (vl.).

Poproč – Kysak 4:2 (1:0), G: Hiľovský 2, Novák (vl.), Malčický – Varga, Sokol.

Tabuľka

1. Perín 5 4 1 0 14:6 13

2. Kokšov - Bakša 5 4 0 1 12:8 12

3. Budimír 5 3 1 1 14:8 10

4. Lokomotíva Košice 5 3 0 2 15:9 9

5. Čečejovce 5 3 0 2 17:12 9

6. Poproč 5 3 0 2 10:7 9

7.Dvorníky - Včeláre 5 2 2 1 14:10 8

8. Seňa 5 2 1 2 9:10 7

9. Koš. N. Ves 5 2 1 2 7:10 7

10. Ždaňa 5 2 0 3 12:12 6

11. Krh. Podhradie 5 1 2 2 6:10 5

12. M. Ida 5 1 1 3 17:14 4

13. Rožňava 5 0 1 4 4:15 1

14. Kysak 5 0 0 5 5:25 0

Zemplínska, 5. kolo

Kriš. Liesková – Budkovce 0:0

M. Horeš – Petrovce n/L 4:1 (2:0), G: Illéš 4 (druhý a štvrtý z 11 m) – Struňak

Vinné – Čičarovce 5:1 (2:1), G: Lakatoš, Smoľak 4 (prvý z 11 m) – Krajnyík

Lastomír – Vojčice 3:0 (3:0), G: Šimko, Kiš 2.

Úpor – Michaľany 2:1 (1:0), G: Dula (z 11 m), Kovalčin – Volesko (z 11 m).

Čierna n/T – Streda n/B 3:1 (2:0), G: Džerenga, Gašparik (z 11 m), Popovič – Ondovčák, ČK: Sveda (po 2 ŽK, hostia).

Močarany – Nacina Ves 1:2 (1:1), G: Drahokoupil (z 11 m) – Haluška 2.

Tabuľka

1. M. Horeš 5 5 0 0 19:3 15

2. Lastomír 5 4 1 0 15:3 13

3.Úpor 5 4 1 0 14:5 13

4. Vinné 5 4 0 1 16:5 12

5. Budkovce 5 3 1 1 18:3 10

6. Kriš. Liesková 5 2 2 1 6:5 8

7. Petrovce n/L 5 2 2 1 6:6 8

8. Vojčice 5 2 1 2 8:7 7

9. Nacina Ves 4 1 1 2 7:11 4

10. Močarany 5 1 0 4 8:15 3

11. Čierna n/T 4 1 0 3 5:18 3

12. Streda n/B 5 0 1 4 4:11 1

13. Michaľany 5 0 0 5 1:14 0

14. Čičarovce 5 0 0 5 2:23 0

Šarišská, 5. kolo

Gaboltov – Kendice 6:3 (3:2), G: Pavol Javorský 2, Valkučák, R. Javorský 2, Benka – Čuha, Straka, Polčan (z 11 m).

V. Šariš – Šar. Dravce 4:1 (0:1), G: Šimko 2 (prvý z 11 m), Hirko, Pribiš – Hovančík.

Kamenica – Šiba 2:1 (2:0), G: Krajňák, Minár – Stupinský.

Čirč – Torysa 0:0.

Ražňany – Pušovce 5:4 (0:2), G: M. Seman, Kamenčík, S. Seman, Kobulnický, Vranko – Pavlovský 2, Jurečko, Horoščák, ČK: M. Seman (domáci).

Chmin. N. Ves – Široké 4:1 (2:1), G: Jakubko (z 11 m), Tomko, Leško, Valenčin – Vozár, ČK: Dzivý (po 2 ŽK, domáci).

Tabuľka

1. Ražňany 4 4 0 0 14:6 12

2. Chmin. N. Ves 5 4 0 1 15:8 12

3. V. Šariš 4 3 0 1 10:3 9

4. Dravce 5 3 0 2 11:9 9

5. Kamenica 4 2 2 0 10:7 8

6. Torysa 5 2 2 1 7:5 8

7. Čirč 4 2 1 1 11:3 7

8. Široké 5 2 0 3 9:12 6

9. Šiba 5 2 0 3 6:9 6

10. Koprivnica 4 1 1 2 6:8 4

11. Gaboltov 5 1 1 3 11:16 4

12. Pušovce 5 0 1 4 7:22 1

13. Kendice 5 0 0 5 5:14 0

Podtatranská, 5. kolo

Olcnava – Kežmarok 0:0, ČK: Bartko (hostia).

Hrabušice – Ľubica 3:1 (2:0), G: Kukura 3 (prvý z 11 m) – Harakaly, ČK: Krull (po 2 ŽK, hostia).

V. Tatry – Gelnica 2:0 (1:0), G: Škyrta, Macurák.

Hranovnica – Harichovce 1:1 (0:0), G: Mičko – Augustin.

V. Lomnica – Vikartovce 5:1 (2:1), G: Beller, Baláž 2, Regitko, Luštík – Kubus, ČK: Drevko (po 2 ŽK, hostia).

Nálepkovo – Kluknava 4:1 (1:0), G: Gál, Gonda, Baniak, Fabian – Belej.

Levoča – Sp. Stará Ves 6:1 (3:1), G: Lešňovský, Minďáš, Seman, Bocko, Čeremuga, Kašper – Kostur.

Tabuľka

1. Kežmarok 5 4 1 0 15:3 13

2. Harichovce 5 4 1 0 16:6 13

3. Nálepkovo 5 4 0 1 18:7 12

4. Levoča 5 3 2 0 15:7 11

5. Olcnava 5 3 2 0 10:3 11

6. V. Lomnica 5 3 1 1 19:8 10

7. Hranovnica 5 3 1 1 15:7 10

8. V. Tatry 5 3 0 2 11:11 9

9. Hrabušice 5 2 0 3 9:12 6

10. Gelnica 5 1 1 3 6:9 4

11. Kluknava 5 0 1 4 5:22 1

12. Vikartovce 5 0 0 5 6:17 0

13. Sp. Stará Ves 5 0 0 5 2:17 0

14. Ľubica 5 0 0 5 4:22 0

Vihorlatsko-dukelská, 5. kolo

Borov – Ptičie 3:1 (1:0), G: Kuruc, Olah, Černega – Karas.

Belá n/C – Zámutov 0:2 (0:0), G: Ovšák, Biž.

Hencovce – Jasenov 1:3 (0:2), G: Soták – Matta, Harakaľ, Paľo.

Sačurov – Kamenica n/C 0:2 (0:0), G: Jaselský 2.

Bystré – Čierne n/T 5:2 (3:0), G: Feč, Tabiš, Maľár 2, Minár – Orosi 2.

Stakčín – Lackovce 1:0 (1:0), G: Guľák (z 11 m).

Tabuľka

1. Borov 5 4 0 1 15:6 12

2. Jasenov 5 3 2 0 13:5 11

3. Stakčín 4 3 1 0 8:2 10

4. Kamenica n/C 5 3 1 1 10:5 10

5. Lackovce 5 3 0 2 15:8 9

6. Belá n/C 5 2 1 2 10:7 7

7. Zámutov 5 2 0 3 9:9 6

8. Bystré 4 2 0 2 10:13 6

9. Čierne n/T 5 2 0 3 7:14 6

10. Ptičie 5 1 1 3 7:8 4

11. Sačurov 4 1 0 3 3:7 3

12. Hencovce 4 1 0 3 5:14 3

13. Seč. Polianka 4 0 0 4 1:15 0

Ďalší program IV. a V. futbalovej ligy

IV. liga

Sever

Sobota 7.9. o 17.00 hod.: Spišská Belá – Záhradné, nedeľa 8.9. o 15.30 hod.: Župčany – Raslavice, Nižný Hrušov – Stará Ľubovňa, Fintice – Kračúnovce, Demjata – Svit, Spišské Podhradie – Sabinov, Soľ – Medzilaborce, Ľubotice – Gerlachov.

Juh

Sobota 7.9. o 13.30 hod:Slávia TU Košice – Sobrance, nedeľa 8. 9. o 15.30 hod.: Pavlovce nad Uhom – Čaňa, Medzev – Kechnec, Spišské Vlachy – Veľké Kapušany, Cejkov – Topoľany, Kráľovský Chlmec – Sokoľany, Strážske – Rudňany, Ťahanovce – Geča.

V. liga

Košicko-gemerská

Sobota 7.9. o 15.30 hod.: Krásnohorské Podhradie – Malá Ida, nedeľa 8.9. o 15.30 hod.: Rožňava – Kysak, Ždaňa – Poproč, Čečejovce – Perín, Seňa – Kokšov-Bakša, Košická Nová Ves – Budimír, Dvorníky-Včeláre – Lokomotíva Košice.

Zemplínska

Nedeľa 8.9. o 15.30 hod.: Budkovce – Nacina Ves, Streda nad Bodrogom – Močarany, Michaľany – Čierna nad Tisou, Vojčice – Úpor, Čičarovce – Lastomír, Petrovce nad Laborcom – Vinné, Krišovská Liesková – Malý Horeš.

Vihorlatsko-duklianska

Nedeľa 8.9. o 15.30 hod.: Zámutov – Ptičie, Lackovce – Sečovská Polianka, Čierne nad Topľou – Stakčín, Kamenica nad Cirochou – Bystré, Jasenov – Sačurov, Belá nad Cirochou – Hencovce.

Podtatranská

Sobota 7.9. o 15.30 hod.: Gelnica – Ľubica, nedeľa 8.9. o 15.30 hod.: Spišská Stará Ves – Hrabušice, Kežmarok – Levoča, Kluknava – Olcnava, Vikartovce – Nálepkovo, Harichovce – Veľká Lomnica, Vysoké Tatry – Hranovnica.

Šarišská

Nedeľa 8.9. o 15.30 hod.: Šarišské Dravce – Kendice, Široké – Gaboltov, Pušovce – Koprivnica, Torysa – Ražňany, Šiba – Čirč, Veľký Šariš – Kamenica.

Autor: Róbert Andrejov

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.