Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

IV. a V. liga: Ľubotice a Marhaň sú novými lídrami

ilustr. foto. (Autor: archív)
Jozef Mačejovský|Publikované 11. okt 2020 o 18:43

O gólové hody nebola núdza.

Strelci sa cez víkend činili.

Vo všetkých zápasoch štvrtej a piatej ligy padol minimálne jeden gól.

IV. liga

Sever

Sp. Belá – N. Hrušov 3:0 (1:0), G: Vitkaj, Janči, Podolinský.

Demjata – Raslavice 1:0 (1:0), G: Kaperák.

V. Šariš – St. Ľubovňa 4:2 (3:0), G: Varga, Jurčišin, Scepaník, Pribiš – Straka, Ujčík.

Soľ – Kračúnovce 1:1 (0:0), G: Sakala – Matta (vl.).

Ľubotice – Záhradné 2:0 (1:0), G: Hudák, Čekan.

Gerlachov – Svit 3:0 (1:0), G: Jambor (vl.), Garan (vl.), Kyšeľa, ČK: Zelko (hostia).

Medzilaborce – Sabinov 1:0 (0:0), G: Ladomerský.

Župčany – Fintice – zápas preložený na 22.11.2020.

Podrobné štatistiky a tabuľku nájdete na tomto odkaze

Juh

Krh. Podhradie – Rudňany 3:9 (1:6), G: Ragán 2, Benedik – Sirko, Bdžoch 4 (štvrtý z 11 m), Zekucia 3, Slejzák.

Ťahanovce – Kr. Chlmec 1:1 (0:0), G: Tomko – Batta.

Cejkov – Strážske 5:1 (2:0), G: Balint, Hami, Paľovčík 2, Vajda – Michaliv.

Sp. Vlachy – Geča 73 1:2 (1:0), G: Moroziuk – Pástor, Pach.

Medzev – Sokoľany 4:1 (4:0), G: Oliinyk, Leško, Jurčo, Lukáč – Béreš.

Pavlovce n/U – Topoľany 3:2 (2:0), G: Tsabedze 2, Smoľák – Gužiňák 2.

Čaňa – V. Kapušany 6:0 (5:0), G: Ukropec 2, Klimek, Steininger 2, Lipnický.

Kechnec – Koš. N. Ves 3:0 (2:0), G: Macko 2 (oba z 11 m), Szabó.

Podrobné štatistiky a tabuľku nájdete na tomto odkaze

V. liga

Košicko-gemerská

Rožňava – Čečejovce 1:2 (0:1), G: Kovács (z 11 m) – Varga, Baščúr, ČK: Chochol (po 2 ŽK, domáci).

Ždaňa – Poproč 0:1 (0:0), G: Bolló.

Lok. Košice – Perín 4:0 (1:0), G: Novotný, Terpaj, Podstavek 2.

Dvorníky-Včeláre – M. Ida 4:0 (2:0), G: Gracer 2, Eperješi, Rybár (z 11 m).

Budimír – Kokšov-Bakša 5:4 (2:2), G: Kalinka 2, Hríb, Jurek, Hric – Behun, Čigáš 3.

Seňa – Kysak – zápas odložený.

Podrobné štatistiky a tabuľku nájdete na tomto odkaze

Zemplínska

Budkovce – Michaľany 5:2 (3:0), G: Dolgoš (vl.), Bubeňko, Hutaj, Bumbera, Seman – Čižmár, Batrin.

Vojčice – Streda n/B 12:1 (6:0), G: Čižmár 6, Sarik 4, Cili, Rusnák – Kabatier.

Čičarovce – Nacina Ves 2:0 (1:0), G: Drančák, Nagy.

Petrovce n/L – Močarany 2:1 (2:0), G: Škultéty (z 11 m), Lakatoš – Pavlov, ČK: Lukáč (po 2 ŽK, hostia).

Kriš. Liesková – Čierna n/T 7:1 (3:0), G: Pituk, André 2, Batta, Ballók, Puskar, Mucha – Jáger.

M. Horeš – Úpor 1:3 (0:2), G: Dako (z 11 m) – Ceperko, Goroľ 2.

Vinné – Lastomír 1:4 (0:3), G: Kudroč – Firda (vl.), Šimko 2, Baran (vl.).

Podrobné štatistiky a tabuľku nájdete na tomto odkaze

Šarišská

Šar. Dravce – Kurima 8:1 (7:0), G: Ištvan, Filip, Mišenčík, M. Hovančík 5 – Humeník.

Šiba – Gaboltov 1:1 (1:1), G: Haniš – Knap, ČK: Valkučák (po 2 ŽK, hostia).

Marhaň – Chmin. N. Ves 4:3 (3:2), G: Uličný 2, Kiseľ, Pankuch (z 11 m) – Jakubko 3.

Kamenica – Koprivnica 1:1 (0:1), G: Vitovič – Kožarik.

Čirč – Ražňany 3:1 (2:0), G: Miko, Rabatin 2 – Vranko, ČK: Durilla (hostia), Kaminský (hostia).

Pušovce – Široké 2:4 (0:1), G: Nazarej, Kilian – Maliňák, Poliaček, Vozár, Smolko.

Podrobné štatistiky a tabuľku nájdete na tomto odkaze

Podtatranská

Gelnica – Kežmarok 0:2 (0:0), G: Gahura, Matalík.

Kluknava – Sp. Stará Ves 4:3 (1:1), G: P. Belej 2, M. Belej 2 – Kostur, Stuchlák, Kuchta.

Vikartovce – Ľubica 3:5 (1:3), G: Diabelko 2 (oba z 11 m), Mezovský – K. Kačmarek, Budaj 2, D. Kačmarek, Sova, ČK: Vojtanek (po 2 ŽK, hostia).

V. Tatry – Levoča 4:3 (3:1), G: Gončár, Škyrta, Bittner, Bendík – Bašista, Majer, Janečka, ČK: Vojtuš (po 2 ŽK, hostia).

Hranovnica – Olcnava 5:1 (3:0), G: Palguta, Ďurán 2, Javorský, Husár – Lipták, ČK: Galík (po 2 ŽK, hostia).

V. Lomnica – Nálepkovo 5:1 (3:1), G: Bednarčík 2, Compeľ, Hurajt (vl.), Gajan (vl.) - Munnich.

Podrobné štatistiky a tabuľku nájdete na tomto odkaze

Vihorlatsko-dukelská

Zámutov – Lackovce 3:2 (2:1), G: Sivák, Babinský, Kolník – Sabo, Karnaj.

Žipov-Čierne – Pakostov 2:0 (0:0), G: M. Cigán 2.

Kamenica n/C – Stakčín 3:2 (0:1), G: Štofík (z 11 m), Soták, Mikula – Kira, Iskajc.

Jasenov – Borov 3:0 (1:0), G: Frandofer, Harakaľ, Paľo.

Belá n/C – Seč. Polianka 4:2 (3:1), G: Kudravý, Hašuľ, Lajtár, Popovič – Gavla (z 11 m), Drab.

Hencovce – Ptičie 3:0 (1:0), G: Valčo, Dzurina 2.

Podrobné štatistiky a tabuľku nájdete na tomto odkaze

Autor: Jozef Mačejovský

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.