Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

IV. a V. liga: Kežmarok neinkasoval ani vo štvrtom zápase

Futbalistom Kežmarku zatiaľ ide karta. (Autor: 1.MFK Kežmarok)
Marián Špacai|Publikované 30. aug 2020 o 18:20

Jasenov proti Belej nad Cirochou otočil z 0:2 na 4:2.

Počas víkendu pokračovala IV. a V. futbalová liga:

IV. liga

Sever:

Sp. Belá – Sabinov 1:1 (1:0), G: Kapral – Kolpák (z 11 m),

Župčany – St. Ľubovňa 4:0 (2:0), G: D. Petruška 2 (oba z 11 m), Uličný, Osima,

Raslavice – Kračúnovce 1:0 (1:0), G: Stachura (z 11 m), N. Hrušov – Záhradné 0:1 (0:0), G: Hricov,

Fintice – Svit 2:2 (1:0), G: Honz, Andraščík – Zelko, Jambor,

Demjata – Medzilaborce 3:0 (1:0), G: Šesták, Leško 2,

V. Šariš – Gerlachov 1:4 (0:2), G: Varga – Piľar, Miženko, Pavúk, Kyjak,

Soľ – Ľubotice 2:2 (1:2), G: Sakala, Dvorjak – Lopáček 2.

Tabuľka:

1. Župčany 6 4 2 0 13:1 14

2. Sabinov 6 4 1 1 10:5 13

3. Gerlachov 6 3 2 1 13:6 11

4.Ľubotice 6 2 4 0 14:12 10

5. Raslavice 6 3 1 2 8:9 10

6. Záhradné 6 3 0 3 6:8 9

7. Medzilaborce 6 2 2 2 13:9 8

8. Sp. Belá 6 2 2 2 7:6 8

9. N. Hrušov 6 2 2 2 10:10 8

10. Soľ 6 2 2 2 7:7 8

11. St. Ľubovňa 6 2 2 2 10:11 8

12. Demjata 6 1 3 2 8:7 6

13. Svit 6 1 2 3 12:14 5

14. V. Šariš 6 1 2 3 11:19 5

15. Kračúnovce 6 1 1 4 4:9 4

16. Fintice 6 0 2 4 4:17 2

Juh:

Krh. Podhradie – Čaňa 0:1 (0:1), G: Albisu,

Geča – Sokoľany 3:1 (2:0), G: Figura, Buzoga, Varhoľák – Varga, ČK: Rohal (po 2 ŽK, hostia),

Ťahanovce – Rudňany 2:4 (1:2), G: Jurko, Labun – Zekucia, Rychnavský, Bdžoch, Zelenický,

Strážske – Topoľany 2:1 (1:1), G: Lukáč 2 (druhý z 11 m) – Sopata, ČK: Egri (po 2 ŽK, hostia),

Kr. Chlmec – V. Kapušany 2:0 (1:0), G: Szücs, Batta,

Cejkov – Koš. N. Ves 2:3 (1:1), G: Balint 2 – Mikita, Gerba, Havrila,

Sp. Vlachy – Kechnec 1:1 (1:1), G: Moroziuk – Szabó,

Medzev – Pavlovce n/U 2:1 (1:1), G: Hrama, Žebík – Tsabedze.

Tabuľka

1. Rudňany 6 5 1 0 24:7 16

2. Čaňa 6 4 2 0 14:5 14

3. Medzev 6 4 2 0 13:5 14

4. Kechnec 6 4 1 1 20:5 13

5. Pavlovce n/U 6 3 1 2 15:8 10

6. Strážske 6 3 1 2 15:9 10

7. Sp. Vlachy 6 3 1 2 11:8 10

8. Koš. N. Ves 6 3 0 3 11:13 9

9. Ťahanovce 6 3 0 3 10:12 9

10. Sokoľany 6 2 2 2 18:11 8

11. Topoľany 6 2 1 3 9:9 7

12. Geča 6 2 0 4 12:10 6

13. Krh. Podhradie 6 1 1 4 6:14 4

14. Kr. Chlmec 6 1 1 4 6:20 4

15. Cejkov 6 0 2 4 10:20 2

16. V. Kapušany 6 0 0 6 0:38 0

V. liga

Košicko-gemerská:

Rožňava – Poproč 1:1 (0:0), G: Óvary – Paulinsky (z 11 m),

Perín – Kysak 5:1 (2:1), G: Koribanič 2, G. Plichta 2 (prvý z 11 m), Gluchman – Gregorovič,

Čečejovce – Kokšov-Bakša 1:2 (0:2), G: Žiga – Stoľar, P. Ružička,

Seňa – Dvorníky-Včeláre 1:3 (0:1), G: Horváth (z 11 m) – Grulyo, Eperješí, Rigo,

Ždaňa – Lok. Košice 1:4 (0:1), G: Demko – Podstavek, Béreš 2, Novotný.

Tabuľka

1. Lok. Košice 3 3 0 0 12:3 9

2. Rožňava 4 2 1 1 8:4 7

3. Dvorníky–Včeláre 2 2 0 0 9:1 6

4. Perín 4 2 0 2 14:10 6

5. Seňa 4 2 0 2 11:7 6

6. Budimír 2 2 0 0 6:3 6

7. Kokšov – Bakša 3 1 2 0 6:5 5

8. M. Ida 3 1 2 0 6:5 5

9. Poproč 4 0 3 1 5:10 3

10. Kysak 4 0 2 2 7:12 2

11. Ždaňa 3 0 0 3 1:11 0

12. Čečejovce 4 0 0 4 2:16 0

Zemplínska:

Budkovce – Močarany 6:0 (3:0), G: Hutaj 3, Bubeňko, Pavlina (z 11 m), Hlivák,

Streda n/B – Úpor 0:2 (0:1), G: Bandoľa, Goroľ,

Michaľany – Lastomír 3:1 (1:0), G: Drotár, Bučko, Čižmár – Šimko,

Čičarovce – M. Horeš 3:0 (1:0), G: Nagy, Balogh, Hornyák,

Petrovce n/L – Kriš. Liesková 2:0 (0:0), G: Lakatoš,

Vojčice – Vinné 9:1 (2:1), G: Antoš 4, Čižmár, Sarik 2 (prvý z 11 m), Muszka, Varga – Smoľak.

Nacina Ves – Čierna n/T – zápas preložený na 15.9.2020.

Tabuľka

1. Budkovce 4 4 0 0 21:3 12

2. Úpor 4 3 1 0 13:3 10

3. Petrovce n/L 4 3 0 1 9:3 9

4.Lastomír 4 2 1 1 17:4 7

5. M. Horeš 4 2 1 1 6:6 7

6. Vojčice 4 2 0 2 12:5 6

7. Kriš. Liesková 4 2 0 2 7:8 6

8. Vinné 4 2 0 2 6:14 6

9.Nacina Ves 3 1 2 0 7:3 5

10. Michaľany 4 1 1 2 7:7 4

11. Močarany 4 1 0 3 6:12 3

12. Čičarovce 4 1 0 3 5:10 3

13. Čierna n/T 3 0 0 3 1:18 0

14. Streda n/B 4 0 0 4 1:22 0

Šarišská:

Šar. Dravce – Gaboltov 4:2 (1:1), G: Hovančík 3, Angelovič – P. Javorský, Macečko (z 11 m),

Kendice – Chmin. N. Ves 3:1 (3:0), G: Lackaň (vl.), Kočiško, Straka – Kostolník,

Široké – Koprivnica 0:2 (0:1), G: Guľa, Hlávka (z 11 m),

Kurima – Ražňany 0:4 (0:3), G: Varga, Seman, Lukáč 2 (prvý z 11 m),

Čirč – Pušovce 5:2 (2:2), G: Michal Pyda, Vojtek, Rabatin, R. Miko, Čerkala – Š. Migaš, Nazarej,

Torysa – Kamenica 3:2 (3:1), G: Bodnár, Dyačovský 2 – Seman, Kocurko (z 11 m),

Šiba – Marhaň 1:0 (0:0), G: Haniš (z 11 m).

Tabuľka

1. Koprivnica 4 3 1 0 9:2 10

2. Čirč 4 3 1 0 10:4 10

3. Ražňany 4 3 0 1 13:3 9

4. Torysa 4 3 0 1 8:5 9

5. Šar. Dravce 4 2 1 1 12:7 7

6. Šiba 4 2 1 1 9:6 7

7. Marhaň 4 2 1 1 5:3 7

8. Kendice 4 2 0 2 7:7 6

9. Široké 4 1 1 2 5:9 4

10. Kurima 4 1 0 3 3:9 3

11. Pušovce 4 0 2 2 8:16 2

12. Kamenica 4 0 1 3 9:12 1

13. Gaboltov 3 0 1 2 3:9 1

14. Chmin. N. Ves 3 0 0 3 2:11 0

Podtatranská:

Gelnica – Hrabušice 3:1 (0:0), G: Maliňák, Bandžuch 2 – Sabol,

Ľubica – Levoča 5:2 (2:1), G: K. Kačmarek, Šatalov (z 11 m), Regitko, Harakaly, D. Kačmarek – Kotrady 2,

Sp. Stará Ves – Olcnava 2:3 (0:1), G: Bednarčík 2 – Pollák 3,

Kežmarok – Nálepkovo 6:0 (3:0), G: Starinský, Fejerčák 3 (prvý a tretí z 11 m), Matalík, Tomčák,

Kluknava – V. Lomnica 2:1 (1:0), G: Belej, Bodnár – Bednarčík,

Vikartovce – Hranovnica 0:0, ČK: Gavaler (hostia),

Harichovce – V. Tatry 4:0 (3:0), G: Smik, Gonda, Farkašovský, Augustin.

Tabuľka

1. Kežmarok 4 4 0 0 18:0 12

2. Olcnava 4 4 0 0 13:8 12

3. Harichovce 4 3 1 0 11:2 10

4. Gelnica 4 3 0 1 10:3 9

5. Ľubica 4 2 0 2 9:7 6

6. Sp. Stará Ves 4 2 0 1 7:6 6

7. Hranovnica 4 1 1 2 6:6 4

8. Nálepkovo 4 1 1 2 6:12 4

9. V. Tatry 4 1 1 2 3:9 4

10. Kluknava 4 1 1 2 4:12 4

11. Levoča 4 1 0 3 11:13 3

12. V. Lomnica 4 1 0 3 4:11 3

13. Vikartovce 4 0 2 2 4:6 2

14. Hrabušice 4 0 1 3 7:18 1

Vihorlatsko-duklianska:

Zámutov – Borov 2:2 (1:1), G: Mezej, Béreš – Olah, Albičuk,

Stakčín – Seč. Polianka 2:1 (1:0), G: Kira, Holovka – Vaňo,

Pakostov – Ptičie 1:0 (0:0), G: J. Fedorko (z 11 m),

Lackovce – Bystré 2:0 (1:0), G: Ljubarskij, Krajník,

Žipov-Čierne – Sačurov 5:1 (2:0), G: Žipaj, Horvát 2, Orosi (z 11 m), Cigán – Štuň,

Kamenica n/C – Hencovce 1:1 (0:0), G: Šedzmák (z 11 m) – Venceľ, ČK: Petričko (domáci),

Jasenov – Belá n/C 4:2 (0:2), G: Cenker (vl.), Paľo, Macko (z 11 m), Harakaľ – Čorcháč, Svistun, ČK: Piško (hostia).

Tabuľka

1. Jasenov 4 3 0 1 9:4 9

2. Lackovce 4 3 0 1 8:4 9

3. Pakostov 4 3 0 1 7:7 9

4. Hencovce 4 2 1 1 10:4 7

5. Zámutov 4 2 1 1 9:8 7

6. Stakčín 4 2 0 2 8:7 6

7. Ptičie 4 2 0 2 6:5 6

8. Belá n/C 3 2 0 1 5:4 6

9. Borov 4 1 2 1 4:6 5

10. Kamenica n/C 4 1 1 2 3:6 4

11. Žipov-Čierne 3 1 0 2 6:4 3

12. Bystré 4 1 0 3 4:6 3

13. Sačurov 4 1 0 3 5:15 3

14. Seč. Polianka 4 0 1 3 4:8 1

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever:

Nedeľa 6.9. o 15.30 hod.: Ľubotice – Župčany, Gerlachov – Soľ, Medzilaborce – Veľký Šariš, Sabinov – Demjata, Záhradné – Fintice, Kračúnovce – Nižný Hrušov, Stará Ľubovňa – Raslavice, Svit – Sp. Belá.

Juh:

Sobota 5.9. o 15.30 hod.: Rudňany – Geča. Nedeľa 6.9. o 15.30 hod.: Pavlovce nad Uhom – Ťahanovce, Čaňa – Medzev, Kechnec – Krásnohorské Podhradie, Košická Nová Ves – Spišské Vlachy, Veľké Kapušany – Cejkov, Topoľany – Kráľovský Chlmec, Sokoľany – Strážske.

V. liga

Košicko-gemerská:

Nedeľa 6.9. o 15.30 hod.: Lok. Košice – Rožňava, Dvorníky – Včeláre – Ždaňa, Budimír – Seňa, Malá Ida – Čečejovce, Poproč – Kysak.

Zemplínska:

Nedeľa 6.9. o 15.30 hod.: Krišovská Liesková – Budkovce, Malý Horeš – Petrovce nad Laborcom, Vinné – Čičarovce, Lastomír – Vojčice, Úpor – Michaľany, Čierna nad Tisou – Streda nad Bodrogom, Močarany – Nacina Ves.

Vihorlatsko-duklianska:

Sobota 5.9. o 15.30 hod.: Borov – Stakčín. Nedeľa 6.9. o 15.30 hod.: Belá nad Cirochou – Zámutov, Hencovce – Jasenov, Sačurov – Kamenica n. Cir., Bystré – Žipov-Čierne,Ptičie – Lackovce,Seč. Polianka – Pakostov.

Podtatranská:

Nedeľa 6.9. o 10.30 hod.: Hrabušice – Ľubica, o 15.30 hod.: Vysoké Tatry – Gelnica, Hranovnica – Harichovce, Veľká Lomnica – Vikartovce, Nálepkovo – Kluknava, Olcnava – Kežmarok, Levoča – Spišská Stará Ves.

Šarišská:

Sobota 5.9. o 15.30 hod.: Gaboltov – Kendice. Nedeľa 6.9. o 15.30 hod.: Marhaň – Šarišské Dravce, Kamenica – Šiba, Čirč – Torysa, Ražňany – Pušovce, Koprivnica – Kurima, Chminianska Nová Ves – Široké.

Autor: Marián Špacai

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.