Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

IV. a V. liga: Desaťgólové víťazstvá Geče a Kráľovského Chlmca

Ilustračné foto. (Autor: DANIEL STEHLÍK/CVAK.SK)
Róbert Andrejov|Publikované 2. jún 2019 o 19:11

V štvrtej lige Juh padlo v ôsmich dueloch až 53 gólov.

IV. liga

Sever, 28. kolo:

St. Ľubovňa – Záhradné 1:1 (0:0), G: Košč – Makara, ČK: Grešák (hostia),

Poprad B – Ptičie 5:0 (2:0), G: Lukáč, Slebodník, J. Tropp, Ujčík, M. Tropp,

Kračúnovce – Ľubotice 0:0,

Soľ – Raslavice 3:4 (2:1), G: Samsely, Bandoľa, Dvorjak – Jusko 2, Haščák, Rodrigues,

Sp. Podhradie – Medzilaborce 1:2 (1:2), G: Slejzák – Ladomerský, Potoma,

Gerlachov – Fintice 1:1 (0:0), G: Gmitro (vl.) – Lukáč, ČK: Trojan (hostia),

Svit – Zámutov 8:1 (2:0), G: Miženko 2, Jambor, Mičko 2, Weiss, Joppa 2 – Miženko (vl),

Sabinov – N. Hrušov 3:0 (1:0), G: Bašista 2, Vranko.

Tabuľka

1. Poprad B 28 22 2 4 90:19 68

2. Sp. Podhradie 28 21 0 7 80:27 63

3. Soľ 28 19 3 6 48:25 60

4. Ľubotice 28 18 5 5 58:27 59

5. Gerlachov 28 13 5 10 49:40 44

6. Medzilaborce 28 12 4 12 60:52 40

7. Záhradné 28 12 4 12 37:40 40

8. Svit 28 13 1 14 43:58 40

9. Kračúnovce 28 9 9 10 38:29 36

10. St. Ľubovňa 28 10 5 13 43:47 35

11. Sabinov 28 11 2 15 43:60 35

12. N. Hrušov 28 9 4 15 46:69 31

13. Ptičie 28 9 3 16 40:62 30

14. Raslavice 28 9 4 15 41:62 28-3

15. Fintice 28 7 1 20 22:77 22

16. Zámutov 28 2 4 22 30:74 10

Juh, 28. kolo:

Geča – Krh. Podhradie 10:0 (3:0), G: P. Majoroš 3, Vozár (vl.), Pach, Figura 3 (tretí z 11 m), Palko (11 m), Cuprišin,

Pavlovce n/U – Čičarovce 5:1 (0:1), G: Horňak 3, Gibilov, Hreščák – Balogh,

Topoľany – Strážske 1:3 (1:1), G: Duška – Turčík 2, Stach,

Sokoľany – Sobrance 4:4 (0:1), G: Varga, Csatlós, Grutka, Molnár – Lukačko, Kostič, Hreško 2,

Medzev – Rudňany 2:1 (1:0), G: Ribár, Popovič – Lipták,

Kalša – Kechnec 4:1 (3:0), G: Zeher 2, Capík, Sciranka (vl.) – Macko,

TU Košice – Petrovce n/L 9:0 (3:0), G: Miškovič, Bavoľár, Maliarenko 2, Grega, Novotný 2, P. Gere 2,

Čaňa – V. Kapušany 7:1 (2:0), G: Mitrík, Steininger, Kandráč, Torok, Ondira, Klimek, Lipnický – Dócs, ČK: Berta (hostia).

Tabuľka

1. Kalša 28 22 2 4 100:24 68

2. Medzev 28 20 4 4 81:27 64

3. Pavlovce n/U 28 20 2 6 80:38 62

4. TU Košice 28 19 4 5 79:33 61

5. Čaňa 28 18 1 9 70:40 55

6. Kechnec 28 15 6 7 69:33 51

7. Sobrance 28 12 4 12 44:41 40

8. Veľké Kapušany 28 12 3 13 44:54 39

9. Sokoľany 28 11 3 14 58:65 36

10. Topoľany 28 11 3 14 51:59 36

11. Geča 28 10 4 14 63:58 34

12. Rudňany 28 9 2 17 40:60 29

13. Krh. Podhradie 28 6 3 19 28:99 21

14. Strážske 28 5 5 18 30:75 20

15. Čičarovce 28 5 4 19 27:94 19

16. Petrovce n/L 28 4 0 24 28:92 12

V. liga

Košicko-gemerská, 24. kolo:

Perín – Poproč 2:0 (2:0), G: Lochman, Plichta,

Koš. N. Ves – V. Ida 2:0 (2:0), G: Dura, Havrila,

Čečejovce – Ždaňa 0:3 (0:2), G: Miščík 2, Čigáš,

Bidovce – Kokšov–Bakša 4:1 (0:0), G: Buček, Mackanič, Zsiga 2 – Stoľar (11 m),

Ťahanovce – Haniska 5:0 (2:0), G: Bujnovský 2, Jurko (11 m), Timura, Tomko,

M. Ida – Lok. Košice B 1:1 (1:1), G: D. Janočko – Fiľák,

Budimír – Seňa 3:0 (1:0), G: Tomasch, Jurek 2.

Tabuľka

1. Ťahanovce 24 18 2 4 82:27 56

2. Koš. N. Ves 24 16 3 5 56:28 51

3. Lok. Košice B 24 15 5 4 89:39 50

4. Budimír 24 11 5 8 42:43 38

5. Kokšov – Bakša 24 10 7 7 43:43 37

6. Ždaňa 24 10 6 8 57:52 36

7. Perín 24 10 4 10 42:40 34

8. M. Ida 24 9 4 11 58:60 31

9. Seňa 24 8 6 10 43:47 30

10. Poproč 24 8 6 10 40:44 30

11. V. Ida 24 8 5 11 46:74 29

12. Čečejovce 24 4 6 14 27:59 18

13. Bidovce 24 5 2 17 40:71 17

14. Haniska 24 3 5 16 26:64 14

Zemplínska, 24. kolo:

Cejkov – Vinné 6:1 (3:0), G: Barna, Balint, Drotár 4 – Hrabík,

Čierna n/T – Močarany 4:0 (1:0), G: Džerenga 2, Kočiš, Berta,

Úpor – Lastomír 3:2 (2:1), G: Varanai, Goroľ, Gracer (11 m) – Seman, Timko,

Kr. Chlmec – Michaľany 10:0 (4:0), G: Batta 3, Vojtko, Sáfrány 3, Kaško, Ujházi, Kováč,

Kriš. Liesková – Parchovany 5:1 (4:1), G: Balogh 2, Mako, Adi, Dadu – Topoľovský (11 m),

Zem. Teplica – Streda n/B 3:1 (2:0), G: Dula, Béreš, Kiš – Bučko, ČK: Ónodi (hostia),

Nacina Ves – M. Horeš 4:3 (3:0), G: Sliško, Krajňák 2, Hredzák – Bálint 2, Illéš.

Tabuľka

1. Kr. Chlmec 24 16 6 2 74:20 54

2. Cejkov 24 14 2 8 59:33 44

3. Kriš. Liesková 24 13 4 7 49:30 43

4. M. Horeš 24 11 5 8 53:41 38

5. Lastomír 24 12 2 10 37:34 38

6. Vinné 24 11 5 8 42:40 38

7. Čierna n/T 24 10 4 10 53:54 34

8. Nacina Ves 24 11 0 13 43:47 33

9. Močarany 24 10 3 11 45:56 33

10. Úpor 24 11 2 11 50:51 32-3

11. Michaľany 24 7 7 10 30:48 28

12. Streda n/B 24 7 4 13 35:54 25

13. Zem. Teplica 24 5 3 16 30:62 18

14. Parchovany 24 5 3 16 37:67 15-3

Šarišská, 24. kolo:

Kurima – D. Lúka 0:1 (0:1), G: Marek Vilček, ČK: Ciglarik (hostia),

Demjata – Kamenica 5:1 (2:0), G: Kendra, Chromek 3, Stankovič – Hovanec,

Ražňany – Gaboltov 4:0 (1:0), G: Jenčo, Kamenčík, M. Seman (11 m), Bilý,

Župčany – Koprivnica 2:0 (0:0), G: E. Petruška, Voľanský,

Čirč – Dubinné 3:1 (1:1), G: Šima, Kačmár, Huňady – Vaľko,

Chmin. N. Ves – Široké 1:0 (0:0), G: Manik,

V. Šariš – Pušovce 3:1 (3:1), G: Molnár, Lipták, Šimko – Horoščák.

Tabuľka

1. Demjata 24 18 4 2 64:15 58

2. Župčany 24 17 6 1 68:20 57

3. V. Šariš 24 16 2 6 62:31 50

4. Kamenica 24 13 6 5 56:33 45

5. Ražňany 24 12 5 7 45:22 41

6. Čirč 24 12 4 8 50:47 40

7. Koprivnica 24 8 6 10 34:36 30

8. Chmin. N. Ves 24 9 1 14 46:49 28

9. Gaboltov 24 8 3 13 37:62 27

10. Široké 24 7 5 12 28:45 26

11. Dubinné 24 8 1 15 36:59 25

12. D. Lúka 24 5 5 14 27:54 20

13. Kurima 24 4 3 17 25:61 15

14. Pušovce 24 4 3 17 30:74 15

Podtatranská, 24. kolo:

Sp. Belá – Hrabušice 2:1 (0:1), G: Strišovský, Gallik – Sabol,

Odorín – Harichovce 0:5 (0:1), G: Kotrady 2, Štofko, Bednár, Ontko,

Olcnava – V. Tatry 0:4 (0:2), G: Šingliar, Banáš 2, Sluka,

Kežmarok – Ľubica 5:0 (1:0), G: Fejerčák 3 (druhý z 11 m), Džadoň, Kruppa,

V. Lomnica – Levoča 4:3 (2:1), G: Beller, Rusnák, Fassinger, Luštík – Čeremuga, Lešňovský, Kramarčík,

Hranovnica – Nálepkovo 1:1 (0:1), G: Kšenzakovič – J. Gál,

Sp. Stará Ves – Kluknava 2:3 (1:2), G: Cisko, Kostur – Belej 3 (prvý z 11 m).

Tabuľka

1. Harichovce 24 16 3 5 70:32 51

2. Sp. Belá 24 14 3 7 61:36 45

3. Hranovnica 24 12 6 6 50:29 42

4. V. Lomnica 24 13 3 8 57:42 42

5. Levoča 24 13 2 9 41:35 41

6. Nálepkovo 24 12 4 8 65:48 40

7. V. Tatry 24 12 4 8 45:31 40

8. Kežmarok 24 11 4 9 51:37 37

9. Hrabušice 24 10 5 9 53:50 35

10. Ľubica 24 9 6 9 48:60 33

11. Sp. Stará Ves 24 7 6 11 53:54 27

12. Olcnava 24 6 2 16 26:62 20

13. Kluknava 24 5 3 16 24:64 18

14. Odorín 24 2 1 21 25:89 7

Vihorlatsko-dukelská, 24. kolo:

Belá n/C – Brekov 2:1 (0:0), G: Kirňak 2 (druhý z 11 m) – Kišš,

Pakostov – Jasenov 1:1 (1:1), G: Labik (vl.) – Harakaľ,

Sačurov – Hencovce 2:2 (1:0), G: Tabaka 2 – Venceľ, Jakub,

Bystré – Stakčín 3:1 (1:1), G: Kubánka, Feč, Jankovič – Hromadka,

Rudlov – Kamenica n/C 1:3 (0:1), G: Gordan (11 m) – Šedzmák 2, Štofík,

Seč. Polianka – V. Žipov 7:1 (4:0), G: Urban, Hvozdík 2, Havran 2 , Dzurovčin, Gavla (11 m) – Horvát, ČK: Caban (hostia),

Borov – Ulič odložené.

Tabuľka

1. Jasenov 24 13 8 3 35:14 47

2. Belá n/C 24 14 3 7 50:34 45

3. Kamenica n/C 24 13 5 6 53:23 44

4. Hencovce 24 11 6 7 40:22 39

5. Seč. Polianka 24 10 4 10 47:41 34

6. Sačurov 23 10 4 9 36:30 34

7. Stakčín 24 9 6 9 41:33 33

8. Bystré 24 10 3 11 29:45 33

9. Pakostov 23 8 5 10 23:26 29

10. Brekov 24 7 7 10 26:27 28

11. Borov 23 8 3 12 34:43 27

12. Rudlov 24 7 6 11 26:40 27

13. V. Žipov 24 7 6 11 28:48 27

14. Ulič 23 5 2 16 26:68 17

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever: Nedeľa 9. júna o 17. hod.: Sabinov – Stará Ľubovňa, Nižný Hrušov – Svit, Zámutov – Poprad B, Ptičie – Gerlachov, Fintice – Spišské Podhradie, Medzilaborce – Soľ, Raslavice – Kračúnovce, Ľubotice – Záhradné.

Juh: Sobota 8. júna o 17. hod.: Rudňany – Sokoľany, Sobrance – Geča. Nedeľa 9. júna o 17. hod.: Krásnohorské Podhradie – Topoľany, Čaňa – Pavlovce nad Uhom, Veľké Kapušany – Slávia TU Košice, Petrovce nad Laborcom – Kalša, Kechnec – Medzev, Strážske – Čičarovce.

V. liga

Košicko-gemerská: Nedeľa 9. júna o 17. hod.: Budimír – Perín, Seňa – Malá Ida, Lokomotíva Košice B – Ťahanovce, Haniska – Bidovce, Kokšov-Bakša – Čečejovce, Ždaňa – Košická Nová Ves, Veľká Ida – Poproč.

Zemplínska: Nedeľa 9. júna o 17. hod.: Nacina Ves – Cejkov, Malý Horeš – Zemplínska Teplica, Streda nad Bodrogom – Krišovská Liesková, Parchovany – Kráľovský Chlmec, Michaľany – Úpor, Lastomír – Čierna nad Tisou, Močarany – Vinné.

Vihorlatsko-duklianska: Nedeľa 9. júna o 17. hod.: Sečovská Polianka – Belá nad Cirochou, Vyšný Žipov – Rudlov, Kamenica nad Cirochou – Borov, Ulič – Bystré, Stakčín – Sačurov, Hencovce – Pakostov, Jasenov – Brekov.

Šarišská: Sobota 8. júna o 17. hod.: Koprivnica – Ražňany. Nedeľa 9. júna o 17. hod.: Veľký Šariš – Kurima, Chminianska Nová Ves – Pušovce, Široké – Čirč, Dubinné – Župčany, Gaboltov – Demjata, Kamenica – Dlhá Lúka.

Podtatranská: Nedeľa 9. júna o 10.30 hod.: Hrabušice – Olcnava, o 17. hod.: Spišská Stará Ves – Odorín, Kluknava – Hranovnica, Nálepkovo – Veľká Lomnica, Levoča – Kežmarok, Ľubica – Spišská Belá, Vysoké Tatry – Harichovce.

Autor: Róbert Andrejov

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.