Šulla sa vrátil do bránky po troch mesiacoch, s béčkom Slovana sa však netešil

II. liga - 26. kolo

Slovan Bratislava B - Šamorín 0:1 (0:1)

Gól: 45.+1. Leginus

Zostavy a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>

BRATISLAVA. Futbalisti Slovana Bratislava B nezvládli piatkový zápas 26. kola II. ligy, keď doma podľahli Šamorínu najtesnejším rozdielom 0:1.

Jediný gól zápasu strelil tesne pred prestávkou Lukáš Leginus. V tejto sezóne sa presadil štvrtýkrát.

Do bránky sa po zranení členka vrátil slovanista Michal Šulla, ktorý odchytal prvý zápas od januára.

Zápas priniesol dva rozdielne polčasy. V tom prvom mal Šulla viac práce a za svoj chrbát nakoniec pustil iba strelu Leginusa z konca polčasu.

Slovan pred druhým polčasom zvolil dvojnásobné striedanie, ktoré pomohlo. Prevahu začali mať domáci, ale tí nakoniec nevyužili ani jednu príležitosť. Nepomohol im ani záverečný tlak.

Šamorín si postrážil tesný triumf a vyhral už piatykrát za sebou. Béčko Slovana prehralo tretí zápas v rade a patrí mu predposledná 14. priečka.