V Trebišove prišli domáci o sľubný náskok, padlo až šesť gólov

Nigérijčan Kanu oslavuje gól v drese Trebišova.
Nigérijčan Kanu oslavuje gól v drese Trebišova. (Autor: Róbert Andrejov)
Sportnet|21. apr 2021 o 20:13

Obe mužstvá dohrávali zápas v desiatich.

II. futbalová liga - 22. kolo

Trebišov - Podbrezová 3:3 (2:0)

Góly: 23. a 45. Kanu (druhý z 11 m), 60. Vilkovský - 49. Godál, 52. Paraj, 90. Breznaník

ČK: 67. Kulich po druhej ŽK - 65. Bakaľa

Zostavy a podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

BRATISLAVA. Futbalisti Trebišova remizovali v stredajšom zápase druhej najvyššej slovenskej súťaže s Podbrezovou 3:3.

Po prvom polčase odchádzali do šatní oveľa spokojnejší, keď dvakrát skóroval Kanu. Po zmene strán sa však ich náskok rýchlo rozplynul, pretože v priebehu troch minút sa zapísali do listiny strelcov Godál s Parajom.

Po hodine hry poslal domácich opäť do vedenia Vilkovský, ale v závere zápasu vyrovnal na konečných 3:3 striedajúci Breznaník.

Podbrezová neprehrala piate ligové stretnutie v sérii a v tabuľke figuruje na treťom mieste s mankom piatich bodov na vedúcu Banskú Bystricu. Trebišovu patrí 11. priečka, len tri body od pásma zostupu.