Bardejov si komplikuje situáciu. Piršč: Je to zlé

(Autor: Peter Cingel)
Juraj Ščerbík|29. apr 2018 o 13:27

Tréner Lokomotívy Košice bol po víťaznom derby spokojný.

BARDEJOV. V 27. kole druhej futbalovej ligy Bardejov prehral s Lokomotívou Košice 1:3. Šarišania sa musia usilovať zachrániť v súťaži, mužstvo z metropoly východu zostáva v popredí tabuľky.

Domácim sa nevydaril úvod a hostia z prvého útoku išli do vedenia gólom Karaša.

Po desiatich minútach mohol z brejku zvýšiť Grohoľ. Keď Staško nevyužil dobrú príležitosť, opäť musel zachraňovať domáci brankár Vinclér, ktorý zmaril nájazd Koleka.

Bardejov po polhodine predsa len korunoval svoje úsilie vyrovnaním. Po centri Glebka brankára hostí Bredu prestrelil Sarki.

Otočiť výsledok mohol Hamuľak, lenže najlepší strelec súťaže zblízka netrafil polovicu prázdnej brány.

Po prestávke domáca obrana urobila viac chýb. Po hodine Ilinjo dal druhý gól Lokomotívy. Vzápätí mohol zvyšovať Zajac, no neporadil si s Vinclérom.

Za domácou obranou bolo častejšie rušno a Pavúk tretím gólom potešil skupinu svojich fanúšikov.