Okolo Slovenska 2023

Cyklistické preteky Okolo Slovenska sa v roku 2023 konajú od 13. do 17. septembra. Na programe je päť etáp.

Začne sa v Košiciach a vôbec po prvý raz od roku 2015 nie je v itinerári pretekov žiadna časovka, respektíve prológ.

Pretekárov čaká 820 km, 18 vrchárskych a 14 rýchlostných prémií.

Väčšina etáp však nie je natoľko náročná, aby sa pelotón rozdelil na menšie skupinky.

Na štarte chýba víťaz z roku 2021 Peter Sagan, bronzový medailista z MS do 23 rokov Martin Svrček, a tak bude slovenským lídrom Matúš Štoček.

Francúz Rémi Cavagna (v strede) získal žltý dres na pretekoch Okolo Slovenska 2023.
6
Splnia si organizátori Okolo Slovenska sen? Máme tichú dohodu, vraví PrivaraPreteky Okolo Slovenska majú za sebou vydarený ročník.
6
Tim Declercq odhadzuje šiltovku fanúšikom po pretekoch Okolo Slovenska 2023.
1
Žarty zmenili na realitu. Jazdci Quick Stepu na záver vyškolili súperovBelgický tím vyhral na Okolo Slovenska 2023 všetky etapy.
1
Rémi Cavagna sa stal celkovým víťazom pretekov Okolo Slovenska 2023.
Záverečnú etapu na Okolo Slovenska ovládol Quick Step. Má aj celkového víťazaTím Soudal - Quick Step na Slovensku dominoval.
LIVE STREAM: 5. etapa na pretekoch Okolo Slovenska 2023.online
Okolo Slovenska 2023: Pódium 5. etapy ovládol Quick Step, celkovým víťazom Cavagna (záznam)Sledovali ste s nami LIVE STREAM z 5. etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska 2023.
Fotka zo zápasu Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda.
3
Šláger Slovan - DAC a záver Vuelty aj Okolo Slovenska. Športový program na dnes (17. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 17. septembra. Aký je program dňa?
3
Tim Merlier vyhráva 4. etapu Okolo Slovenska s cieľom v Nitre.rozhovor
Mnohí neverili, že môže byť rýchly. Aj na Slovensku im dokazuje, že sa mýliliTim Merlier vyhral na Okolo Slovenska 2023 už dve etapy.
Tim Merlier vo finiši 4. etapy Okolo Slovenska 2023.
Quick-Step na Slovensku naďalej dominuje, z domácich jazdcov bol najrýchlejší KubišŽltý dres si udržal francúzsky jazdec Remi Cavagna.
LIVE STREAM: 4. etapa na pretekoch Okolo Slovenska 2023.online
Okolo Slovenska 2023: Merlier vyhral svoju druhú etapu na podujatí (záznam)Sledovali ste LIVE stream zo 4. etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska 2023.
Slovenský cyklista Martin Svrček v drese tímu Soudal - Quick Step.
Správu dostal aj od Lefevera. Svrček dospel a hovorí o smelých plánochTalentovaného Slováka mrzí, že chýba na domácich pretekoch.
Marcus Thuram.
Slováci na Davis Cup, milánske derby i futsalová kvalifikácia. Športový program na dnes (16. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 16. septembra. Aký je program dňa?
Zobraziť viac